Eerst voelde het weer een beetje onwennig en na een valse start ( ik tikte eerst een tekst en duwde dan op een verkeerde toets en toen moest ik weer helemaal opnieuw beginnen) begint het me hier weer aardig te lukken.
Zijn jullie net als ik al aan het af tellen naar onze week in Durbuy? Misschien volgen jullie ook wel de weerberichten? Wordt het een lenteweek met zon of zullen we toch te maken krijgen met enkele maartse buien?
Hopelijk wordt het de zon die we te zien krijgen en kunnen we de dikke truien waarvan sprake was in de brief lekker in onze koffer laten zitten. De laatste voorbereidingen zijn achter de rug: iedereen weet wanneer we vertrekken, wie zorgt voor het vervoer, de laatste blaadjes zijn aangepast,... Het enige dat ons nu nog te doen staat is het maken van onze koffer, de wekker tijdig zetten en er een toffe , leerrijke week van maken. Wij, de leerkrachten hebben ze veel zin in. Als oude 'rotten ' in de avontuurlijke tochten en de leerijke wandelingen hebben meester Dries en ikzelf juf Eva al heel enthousiast gemaakt. Ik merkte zelfs dat ons enthousiasme reeds op jullie is overgeslaan en dat vind ik prachtig. Om jullie nog wat extra warm te maken zet ik er nog een foto uit de oude doos bij. Iedereen klaar voor een superweek. Klik ook nog even op de link en je ziet een muzikaal warmmakertje.