Lio op avontuur in de VS

07-08-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 14
Tweede dag Disney World vandaag dus veel uitleg hoef ik hier niet meer over te geven.
De wachtrijen overdag waren enorm vandaag, 2u aanschuiven voor een ritje van anderhalve minuut 😯😯 (die we trouwens gisteren al deden, maar Lio wou die nog eens doen 😉) maar zoals ik al zei is er animatie genoeg tijdens het wachten. En als je dan ziet met welke smile Lio weer buiten komt heb je het er wel voor over. Op de middag zoals we al gewoon zijn weer regen, maar het was juist tijd om te gaan eten dus konden we schuilen tijdens ons eten en hadden we er geen last van.
's Avonds dan gaan eten in "Tony's Restaurant" uit Lady en de Vagebond en wat kan je daar anders eten dan een Big Pizza Pie...Lio twijfelde eerst wel wat of ze er van wou eten maar na het verwijderen van de basilicumblaadjes ging die vlot binnen.
Dan weer prachtig vuurwerk en daarna nog even een winkeltje opzoeken want ze mocht van haar meme en pepe en van nonkel Kurt een cadeautje kiezen. De koffers worden stilletjes aan te klein 😅 
Een winkeltje opzoeken moesten we eigenlijk niet doen want na letterlijk iedere attractie moet je door een winkeltje om weer buiten te geraken en dan heb je er nog tientallen andere verspreid over het park en heb je zelfs nog een heuse winkelstraat met alleen maar winkeltjes met Disney-spulletjes. Wat mij opvalt is dat de merchandising opvallend goedkoop is in vergelijking met de rest hier, zo kochten we een speciale uitvoering van een Mickey Mouse-knuffel voor de 90ste verjaardag van de muis van wel 60cm en die koste ons slechts 29,99$, dus pakweg 25€.
En de rest zoals eten en drinken is onbetaalbaar...zo dronk ik hier eens een biertje, 10$ + fooi van de ober is 12$ 😯 
Zo kan je rekenen op eten en drinken op 100$ per dag met 2...
Maar ja, dat weet je op voorhand en je doet dit natuurlijk niet veel meer dan 1x in uw leven!
Happily Ever After!!


















Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Archief per week
  • 05/08-11/08 2019
  • 29/07-04/08 2019
  • 22/07-28/07 2019
  • 01/07-07/07 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Inhoud blog
  • Dag 17
  • Dag 16
  • Dag 15
  • Dag 14
  • Dag 13

    Zoeken in blog




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs