Foto
Inhoud blog
  • Suikerstok nail art
  • Pompoen nail art
  • Korte update
  • Zoete kersen nail art
  • Instagram nail art
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    LiensLadyNails
    Welkom op mijn blog
    Blog met makkelijke nail art voor iedereen. Stap voor stap nail art tutorials, nagellak reviews en DIY
    31-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstmutsjes

    Hallo iedereen

    De laatste nail art voor 2015! Wat is het jaar toch supersnel gegaan. Op naar 2016 met nog meer nail arts.

    Voor de laatste keer dit jaar heb ik opnieuw een supergemakkelijke nail art. Kerstmutsjes. Het enige wat je nodig hebt is witte en rode nagellak, wat tape en een dotting pen.



    Zorg ervoor dat je nagels helemaal proper en vrij van nagellak zijn. Geen base coat in dit stadium. Neem nu 2 stukjes tape en plak die diagonaal op je nagel zodat je een driehoek krijgt in het midden.

     

     

    Neem nu je base coat en lak binnen dit driehoekje. Als dit droog is, neem je je rode nagellak en kleur je het driehoekje in. Neem nu je pincet en verwijder onmiddellijk na het lakken de tape.

     

     

    Voor het volgende stukje hebben we onze witte nagellak nodig. Neem ook je dotting pen bij de hand. Met je dotting pen en je witte nagellak ga je op het puntje van de driehoek een grote witte stip zetten voor het pomponnetje van de muts.



    Onderaan zet je 2 rijen met kleinere stipjes voor de rand van de kerstmuts.

     

    Nog een laagje top coat erop en je bent helemaal klaar om te feesten.

     

     

     


     

     

     

     

     

     

    De producten die ik gebruikt heb zijn:

    * Base coat

    * Rode nagellak, Only You (IciParisXL), Roses are red

    * Witte nagellak, Park Avenue, French Manicure

    * Top Coat, Catrice, High Shine Quick Dry

     

     

     

    Fijne feesten

    Tot 2016

    Bibi

    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.


    31-12-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Tags:Catrice, Kerstmis, kerstmuts, muts, Park Avenue, ici Paris XL,
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Storm op je nagels

    Hallo iedereen

    Hier ben ik weer met een nieuwe blogpost voor jullie. Deze keer een koud thema. Het is namelijk nog steeds winter. Nu ja winter precies. Hier zeker niet, het is hier veel te warm voor de tijd van het jaar. 

    Toch heb ik een stormachtige achtergrond gemaakt met enkele bladloze donkere takken.

     



    Beginnen doen we zoals altijd met een base coat. Als deze goed droog is, lakken we al onze nagels in een sneeuwwitte kleur. Laat deze opnieuw goed drogen. Terwijl de nagellak aan het drogen is, kan je de huid rondom je nagels beschermen met een peel off base coat of met wat tape. Zo kan je vermijden dat je straks te veel nagellakresten op je huid moet smeren.


     









    Neem nu je sponsje en doe er wat donkergrijze en witte nagellak op. Spons die op je nagel tot wanneer je een mooi effect krijgt dat de nacht tegenover een sneeuwondergrond weerspiegelt. Verwijder na het sponzen de tape of de peel off base coat met een pincet. Geef je nagels ook een laagje sneldrogende matte top coat vooraleer je verdergaat met deze nail art.


     

     



    Tijd nu voor de tekening. Neem hiervoor een fijn borsteltje en wat zwarte nagellak. Teken een grote tak met daarop nog enkele kleinere takjes. Afhankelijk van de lengte van je nagel kan je er meerdere tekenen. Ik heb het bij een gehouden. Je kan natuurlijk ook variëren van plaats, een bovenaan je nagel, 1 onderaan, aan de zijkant. Je kan eindeloos variëren.


     







     

     

    Nog een laagje top coat erop en je bent helemaal klaar!


     

     

     


    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base Coat

    * Zwarte nagellak, Biocura
    * Donkergrijze nagellak, Essence, Love Letters, 05 Inkheart

    * Witte nagellak, Park Avenue, French Manicure
    * Top coat, Catrice Quick dry high shine



     

    Tot binnenkort.

    BiBi

    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    31-12-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:2015, storm, nail art, grijs, zwart, wit, bomen, takken, december,
    >> Reageer (0)
    30-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schattig Me to You beertje

    Dag iedereen

    Zoals beloofd ben ik snel terug met een nieuwe blogpost. Ik moet zeggen dat dit toch wel een van mijn favorieten van dit jaar is. Een van de redenen hiervoor is de ongelofelijke schattigheid (is dit wel een woord??) van dit design. 

    Iedereen kent vast wel de immens populaire grijze Me to You beertjes en ik ben ervan overtuigd dat ook bijna iedereen ze superschattig vindt. Wel vanaf nu kunnen jullie deze beertjes ook op jullie nagels dragen. Het ziet er misschien ingewikkeld uit maar dat is het eigenlijk helemaal niet.



    We beginnen met een laagje van onze favoriete base coat die we vervolgens gaan bedekken met een lichtgrijze nagellak op al onze nagels. die laten we goed drogen.

     

     










    Laten we nu beginnen aan de tekening. Hiervoor heb je donkergrijze nagellak of acrylverf nodig. Ik verkies hier acrylverf omdat je, wanneer je een foutje maakt of niet helemaal tevreden bent met je tekening (zoals ik), het gemakkelijk kan corrigeren met wat water zonder je basiskleur te verwijderen. Als je nagellak gebruikt, heb je remover nodig en die zal meestal ook je basiskleur mee verwijderen. Ik heb geen grijze acrylverf in mijn collectie en heb er dan maar zelf wat gemaakt door het mengen van zwarte en witte verf. 

    Je kan kiezen hoeveel beertjes je tekent en hoe groot en hoe je ze positioneert. Ik koos ervoor om 2 beertjes te zetten op mijn ring- en middenvinger en om ze naar elkaar te laten kijken. Teken een grote cirkel voor het hoofd en daaronder een iets kleinere voor het buikje. Dan teken je ook nog 2 kleine halfcirkels langs elke kant van het hoofd voor de oortjes. Dan kleur je alles in met de grijze acrylverf.

     










    Terwijl dit een beetje aan het drogen was, heb ik op mijn andere nagels enkele hartjes getekend. Dit is zo ongelofelijk eenvoudig. Je neemt je nagellakborsteltje of een rechte borstel en met de zijkant ervan maak je een druppelvorm. Doe het zelfde aan de zijkant van de druppel en zorg ervoor dat de puntjes elkaar raken.


     










    Nu is het tijd om ons beertje wat meer details te geven. Neem je opnieuw je lichtgrijze nagellak en teken in de oortjes 2 iets kleinere halfcirkels om de binnenkant van de oortjes te maken. Daar waar het hoofd en de buik van ons schattig beertje samenkomen, tekenen we met witte verf of nagellak een grote cirkel voor zijn snoet.  Boven de witte cirkel zet je 2 stippen met een dotting tool in zwarte verf en in de witte snoet teken je een zwarte driehoek voor zijn neus. In de zwarte stippen en de zwarte driehoek zet je een heel klein fijn wit stipje voor de oogjes en de reflectie in zijn neusje.

    Tot slot nemen we een fijn borsteltje met zwarte verf en gaan we alle aflijnen. We gaan rond de buitenkant van het beertje een fijn lijntje tekenen en daarop gaan we nog kleinere, fijnere lijntjes zetten voor de haartjes van onze beer.

     

     

    Om af te werken nog een laagje topcoat erop en je bent helemaal klaar met deze ongelofelijk superschattige beertjes nail art. Heb ik al gezegd dat hij schattig is???

     


    De producten die ik gebruikt hebt, zijn:


    * Base coat

    * Zwarte en witte Acrylverf

    * Lichtgrijze nagellak, Essence, I got a crush on Blue! (Love Letters collectie)

    * Catrice, High Shine Quick dry top coat

     

     


    Tot snel.

    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    30-12-2015 om 14:57 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:december, 2015, metoyou, beer, teddy, acryl verf, essence, Catrice, zwart, wit, grijs, schattig,
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.?!? Geometrische nail art

    Hallo Iedereen

    Hoe gaat het met jullie? Het is alweer een heel tijdje geleden dat ik een blog heb gepost maar het is zo ongelofelijk druk geweest de laatste weken en maanden dat ik nauwelijks tijd heb gehad voor iets anders dan werk. Maar met het einde van het jaar in zicht en de goede voornemens zal ik proberen om mijn schade wat in te halen en jullie in de loop van de laatste dagen van het jaar nog enkele blogs te schrijven. In de eerste week, eerste dagen van januari zal ik ook een compilatievideo op YouTube zetten met de verschillende nail arts van november en december. Vergeet ook niet te kijken op mijn instagram waar er meer foto's te vinden zijn van nail arts die ik niet in een blogpost giet.

    Voor de nail art die ik vandaag voor jullie heb, heb ik geen gepaste naam kunnen vinden. Als jullie suggesties hebben dan hoor ik die graag en wie weet wordt jouw suggestie wel de titel van deze blogpost.


     

    Zoals elke keer beginnen we ook hier met een base coat. Als deze goed droog is, geef je al je nagels 1 laagje witte nagellak. Laat deze opnieuw goed drogen.


     










    Voor onze volgende stap hebben we een sponsje nodig. Een make-up spons of een keukensponsje waar je het harde gedeelte van hebt verwijderd. Je kan, als je net zoals ik niet houdt van veel opruimen, de huid rond je nagels beschermen met wat tape of met een peel-off base coat. 

    Neem nu enkele neonkleurtjes en doe deze op je spons en ga sponzen op je nagels. Je zal waarschijnlijk 2 of 3 en misschien zelfs 4 keer dit moeten herhalen om een mooi opaak resultaat te verkrijgen. 


    Laat dit even drogen. Omdat het maar heel dunne laagjes zijn heeft dit helemaal niet zo veel tijd nodig en zal je snel verder kunnen met je ontwerp. Terwijl het aan het drogen is, kan je de huid rond je nagels schoonmaken door het verwijderen van de tape of de peel off of met wat nagellakremover en een borsteltje of wattenstaafje.

     

     










    Voor de volgende stap heb je per nagel 2 stukjes stukjes striping tape, gewone tape of nail vynils nodig die je in een punt op je nagels legt. 


     

    Nu neem je opnieuw je witte nagellak en lak je het driehoekje dat je gevormd hebt met de tape. Trek, terwijl de nagellak nog nat is, de tape er voorzichtig af. Zo vermijd je dat je lijnen niet mooi recht zijn en krijg je een mooie driehoek.

     

     

     

     

     





    Dan neem je wat zwarte nagellak of acrylverf en teken je een fijn lijntje met een striper of fijn borsteltje rond de witte driehoek en vergeet je zoals ik een foto te nemen! 

    Om het allemaal wat af te werken, teken je opnieuw met zwarte nagellak enkele geometrische lijnen. Het zijn een soort trapjes. Het is niet zo gemakkelijk om het uit te leggen maar de foto zal het wel duidelijk maken. Hoop ik!


     


    Het enige wat nu nog rest, is een laagje top coat en je bent helemaal klaar.


     

     

     

    De producten die ik gebruikt hebt, zijn:


    * Base coat, Essence 24/7 nail base

    * Zwarte acrylverf (niet op de foto, waar zat ik toch met mijn gedachten)

    * Neon nagellak, Yes Love, Roze, Oranje en Geel

    * Witte nagellak, Park Avenue, French Manicure

    * Catrice, High Shine Quick dry top coat

     

     

    Tot binnenkort.

    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    30-12-2015 om 11:52 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:december, 2015, november, neon, essence, Catrice, Yes Love, Park Avenue, geometrie, spons, striping tape, tape,
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Suikerstokjes

    Hallo iedereen

    Het einde van het jaar, betekent ook tijd voor suikerstokken. Wie kent ze niet? De wit met roze snoepjes. Lekker zoet en perfect ook voor je nagels.



    Ze zijn supergemakkelijk en heel snel om te maken. Begin met een laagje van je favoriete base coat gevolgd door een laagje witte nagellak. Ik koos hier meer voor een ivoren kleur omdat ik eens wat afwisseling wilde. Lak je nagels daarna met een sneldrogende top coat (ik ging voor een matte). Dit beschermt je basiskleur nog een beetje wanneer je straks de tape verwijderd.


     

     

     

     








    Neem nu wat striping tape en kleef die diagonaal op je nagel. Hier moet je ervoor zorgen dat ze niet evenwijdig zijn. Je moet zowel dikke als dunne stroken hebben (sorry voor de slechte foto, maar jullie snappen het wel he).



    Neem nu een rode kleur en lak je nagels helemaal rood. Terwijl de nagellak nog nat is, trek je met een pincet de tape voorzichtig van je nagels.


     

    Nog een laagje top coat erop en je bent al klaar.

     

     

    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base Coat

    * Matte top coat

    * Rode, Ivoorkleurige nagellak, Technic

    * Striping tape

    * Top coat, Catrice Quick dry high shine


    Tot binnenkort.

    BiBi

    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    30-12-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:2015, december, nail art, Technic, Catrice, Hema, suikerstok
    >> Reageer (0)
    27-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Luipaard nail art

    Hallo iedereen

    Hier ben ik weer met een nieuwe nail art. Deze keer is het een iets moeilijkere nail art maar het resultaat mag er zeker zijn. Ik heb een gouden luipaard nail art voor jullie. Een nail art waar je gegarandeerd succes mee hebt.


     









     

    We beginnen zoals altijd met een base coat en wanneer deze goed droog is, lak je al je nagels in een gouden kleur. Zorg ervoor dat het mooi opaak is.


     









     

    Nu gaan we verder met het gemakkelijke deel van deze nail art. De vlekken van het luipaard. Hiervoor heb je een dotting tool en wat bruine en zwarte nagellak nodig. Met je dotting tool en de bruine nagellak maak je enkele c-achtige vormen en een paar stipjes. Vervolgens neem je de zwarte nagellak en omrand je de bruine vormen die je gemaakt hebt. Dit stelt de prachtige vacht van het luipaard voor.


     

     

     

     









     

    Dit was het makkelijke deel. Nu gaan we verder met het iets moeilijkere gedeelte maar het resultaat is het werk meer dan waard. Ik heb hiervoor zwarte acrylverf gebruikt omdat je dit, als je een foutje maakt, makkelijk kan corrigeren met een beetje water zonder je basiskleur te verwijderen.

     

    Ik ben vergeten om enkele foto's te nemen maar hier gaan we. Teken bovenaan je nagel twee amandelvormige ogen die lichtjes naar omhoog wijzen. Bijna onderaan je nagel en in het midden teken je een omgekeerde driehoek die in het midden naar beneden gaat met 2 halve cirkels. In de binnenste ooghoeken teken je ook nog een diagonale lijn tot ongeveer het midden van de nagel. Dit zijn de ogen en de neus van ons luipaard.


     

    Om alles wat meer details te geven zet je superfijne stipjes boven de ogen en langs de zijkant van het gezicht van het luipaard. De ogen kleur je in met een groene kleur en het driehoekje van de neus met roze.

    Zo krijgt het gezicht al wat meer vorm.


     

     

     

     

     

     

     







    Tijd voor nog wat extra details, want wat is een kat zonder.... snorharen. Jawel, teken langs elke kant van de neus 2 of 3 snorharen, afhankelijk van de plaats die je hebt, met een fijn borsteltje. Verder heb ik ook wat verdunde witte acrylverf gebruikt om het gezicht wat beter te laten uitkomen, maar dat is een echte optie.


     

    Ons luipaard is nu klaar. Het lijkt niet zo heel makkelijk maar een beetje oefenen en je komt er wel. Je kan kiezen om het slechts op een vinger te doen zoals ik of op 2 of  op allemaal. Vooral niet vergeten om nog een glanzende top coat om te doen om het geheel af te werken.


     

     

     

     








    De producten die ik gebruikt hebt, zijn:


    * Base coat, Essence 24/7 nail base

    * Zwarte en witte acrylverf

    * Geurende naggellak, groen, kiwi

    * Bruine nagellak, Tecnic
    * Roze nagellak, Tecnic

    * Gouden nagellak, 50 Years of Style, OPI

    * Catrice, High Shine Quick dry top coat

     

    Tot een volgende keer.

    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    27-11-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:2015, november, nail art, goud, luipaard, essence, OPI, acryl verf, Technic,
    >> Reageer (0)
    22-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Movember Moustaches

    Hallo iedereen

    Hoe gaat het met jullie?

    Voor mijn allereerste echte nail art van november heb ik gekozen voor een Movember thema. Movember is een jaarlijks terugkerend evenement om aandacht te vragen voor prostaat- en teelbalkanker. Mannen laten tijdens de maand november hun snor groeien om zo aandacht te vragen hiervoor en fondsen te werven. 


     

     

    Het is steeds hetzelfde maar het is toch zo belangrijk: de base coat! Lak vervolgens al je nagels in een kleur naar keuze. Zorg er wel voor dat het kleur niet te donker is zodat je het verschil kan zien met het zwart dat we later gaan gebruiken. Ik koos voor een zachte perzikkleur. 


     

     

     










    Neem dan een glitter top coat in goud of zilver. Ik koos voor goud. Doe daarvan een laagje op je ringvinger. Deze vinger is klaar.


     

     

     









    Tijd voor onze volgende stap. Tijd om het kenmerk van movember te maken. De moustache of de snor. Het ziet er een beetje moeilijk uit, maar eigenlijk is het helemaal niet zo moeilijk. Je hebt zwarte of bruine nagellak of acrylverf, een borsteltje en een dotting pen nodig.


    Begin met het plaatsen van 2 grote stippen naast elkaar in het midden van je nagel waar je wil dat je snor komt.



    Vervolgens zet je 2 heel fijne stipjes naast de grote maar tegen de zijkanten van je nagel. Dit worden de uiteindes van je snor.




    Laten we nu onze moustache afwerken. Neem nu je borsteltje en begin in het midden waar de 2 grote stippen samenkomen. Maak een boogje naar beneden en zorg dat het einde van je halve cirkel uitkomt op het kleine stipje. Dan begin je opnieuw in het midden maar je gaat lichtjes naar beneden en tegen het uiteinde ga je weer naar boven. Vul je snorretje in. Doe dit op je duim, wijsvinger en pink.


     










    Tijd voor ons laatste deel. De smoking. Dit mag echt niet ontbreken bij een klasseman. Neem daarvoor een stukje tape dat je in een puntje knipt en kleef dit in het midden van je nagel.




    Neem nu je zwarte nagellak en lak je nagel helemaal zwart. Voor de nagellak droog is, verwijder je het stukje tape voorzichtig. Zo heb creëer je het giletvestje van de smoking. Nu nog Het strikje en de knopen.


     


     

     

     

     

     

     

     


    Die maak je als volgt. De knopen zijn het gemakkelijkst. Gewoon twee of drie fijne stipjes met een dotting pen en je knopen zijn klaar. Voor het strikje zet je een fijn stipje in het midden. Dan trek je daar een horizontaal kruis door. Vervolgens verbind je de 2 zijkanten met een streepje en kleur je alles in.

     

     

     

     


    Afwerken doen we zoals altijd met een laagje top coat.

     

     

     

     

     

     

    Veel plezier met deze leuke nail art.


    Welke goede doelen steunen jullie? Zouden jullie graag hebben dat ik er een nail art over maak? Laat het me zeker weten.


    De producten die ik gebruikt hebt, zijn:


    * Base coat

    * Zwarte nagellak, Biocura

    * Keep calm and Party On, Essence, The secret Party

    * Top of the gold, NYC

    * Catrice, High Shine Quick dry top coat

    * Tape, dotting tool, borsteltje

     

     


    Tot een volgende keer.

    BiBi

    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    22-11-2015 om 01:40 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:nail art, movember, november, 2015, essence, NYC, moustache, snor, catrice, biocura, goud, smoking, acryl verf, zwart,
    >> Reageer (0)
    08-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nageldekentje

    Hallo Iedereen

    De winter nadert snel en dan kunnen we een lekker dekentje goed gebruiken wanneer we gezellig in de zetel zitten met een heerlijk kopje thee. Nu kan je ook een deken op je nagels hebben. Kwestie dat ze geen koud krijgen.


     

     Niet vergeten om eerst en vooral een base coat op je nagels aan te brengen. Vervolgens lak je al je nagels in een zilveren kleur. Ik koos hier voor een metaalzilver. Je mag natuurlijk om het even welk kleurtje kiezen.


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


    Wanneer alles goed droog is, neem je je witte nagellak. Met een borsteltje of een striper maak je een kruis op je nagel dat naar rechts en naar boven op je nagel staat. 

     

     

     

     

     

     







    Neem nu je zwarte striper en omrand het witte kruis en trek ook nog een zwart streepje in het midden van elke witte band.


     

     


     

     

     

     

     

     

     


    Neem nu een rode striper en trek nog 2 lijntjes. Een aan de andere kant van het kruis en 1 horizontaal onderaan je nagel.


     

     

     

     

     

     

     

     

     


    Zoals altijd werken we af met een laagje topcoat en dan is je gezellige nail art klaar.

     

     

    De producten die ik gebruikt hebt, zijn:

    * Base coat

    * Zilver, Catrice, Nickel Minaj

    * Rode Striper

    * Catrice, High Shine Quick dry top coat

    * Zwarte/witte striper



     


    Tot een volgende keer.


    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    08-11-2015 om 00:05 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:2015, oktober, nail art, Catrice, deken, zilver, striper
    >> Reageer (0)
    31-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Halloween: The Mummy

    Hallo iedereen

    Ik heb voor jullie nog een late Halloween nail art. Je kan deze nail art echter ook dragen wanneer je naar een verkleedfeestje moet en je besluit als mummie te gaan.



    Laten we van start gaan met deze  nail art. Zoals altijd beginnen we met een base coat om onze nagels te beschermen. Voor deze nail art gaan we gebruik maken van de water marble techniek en dus gaan we onze nagels een kleurtje geven om zo de andere kleuren beter te laten uitkomen. Ik koos verschillende bruintinten met een diamantkleur. Deze diamantkleur koos ik dan ook al basiskleur.



     


     

     

     

     

     

     

     


    Zoals je vast kan zien heb ik op mijn rechtermiddelvinger een valse nagel gekleefd want die is jammer genoeg afgebroken toen ik bijna van de trap viel. 

    Voor de water marble heb je een beker of glas met water nodig. Het is heel belangrijk dat het water op kamertemperatuur is. Als het water te warm of te koud is, kan je geen water marble maken. Je moet hier dus een beetje uitproberen en zien wat werkt voor jou. 

     

    Als je de temperatuur goed hebt dan ben je klaar voor de volgende stap. Zorg ervoor dat al je flesjes nagellak opengedraaid zijn zodat je snel kan werken. Doe een druppel nagellak van elke kleur na elkaar in het water. Als je tevreden bent met het aantal ringen, neem je een dotting pen of een tandenstoker en trek je lijnen van links naar rechts.

     

     

    Bescherm je vingers met tape of met peel off base coat. Als je daarmee klaar bent, steek je je vinger (of 2) in het water op het patroon dat je mooi vindt. Blaas even op het water en neem vervolgens je tandenstoker of dotting pen en verwijder de rest van de nagellak. Als het wateroppervlak terug proper is, kan je je vinger(s) uit het water halen en laten drogen.


     

     

     

     

     

     

     

     

     


    Verwijder de tape of de peel off base coat en je water marble is klaar. Nu gaan we verder met de volgende stap. Neem wat zwarte nagellak of acrylverf en tegen een brede horizontale streep bovenaan je nagels. Zorg ervoor dat ze iets smaller is aan de ene kant. Hier gaan we dan straks de oogjes in aanbrengen.


     



    Nu gaan we onze mummie tot leven brengen met enkele oogjes. Neem witte nagellak of acrylverf en zet met een dotting pen 2 stippen in de zwarte strook. Als deze klaar zijn, zet je nog 2 kleine stipjes in het zwart voor de pupillen.


     










    Als je je mummie echt tot leven wil brengen, kan je er nog enkele bewegende oogjes opkleven met nagellijm. Je kan kiezen voor 1 accentvinger of alle vingers. Vergeet niet om eerst je top coat op te leggen vooraleer je de oogjes kleeft.


     

     


















    Je nail art is klaar. Misschien zijn de mummies niet heel angstaanjagend maar ze zijn zeker schattig en vrolijken je outfit op.


    Wat was jouw Halloween outfit van dit jaar?


    De producten die ik gebruikt heb zijn:

    * Base coat

    * NYC, peel off base coat

    * Witte acrylverf (of nagellak)

    * Zwarte acrylverf (of nagellak) 

    * Bruine nagellak in verschillende tinten (Technic)

    * Catrice, High Shine Quick dry top coat

    * Bewegende oogjes

     

     


    Tot een volgende keer.


    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    31-10-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:halloween, 2015, oktober, bruin, mummie, water marble, NYC, Catrice, Technic, ogen, acryl verf,
    >> Reageer (0)
    28-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Keltische nagels

     Hallo iedereen

    Hier ben ik weer met een nieuwe nail art voor jullie. Deze keer is het iets helemaal anders. Ook voor mij was het de eerste keer dat ik dit design probeerde. Het is een nail art met een keltische tekening in.




    Zoals altijd beginnen we met een base coat. Zo zien jullie ook eens mijn ongelakte natuurlijke nagels want voor deze nail art heb je geen basiskleur nodig over je hele nagels.


     


     

     

     

     

     

     



    Neem nu een kleur dat je mooi vindt en met het borsteltje van de nagellak trek je in het midden van je nagel iets onder je maantje een streep tot helemaal beneden. Langs beide kanten doe je hetzelfde maar je begint iets hoger.


     


     

     

     

     

     

     

     


     Neem dan wat witte nagellak of acrylverf en een heel fijn penseeltje. Maak hiermee een keltisch patroon. Het is eigenlijk een samenspel van lijnen.


     

     


     

     

     

     

     

     

     


    Tenslotte kan je nog een steentje of pareltje toevoegen. Je kan kiezen om het op alle nagels te doen of zoals ik en het slechts op 1 nagel te doen, als accent.



     Om af te sluiten nog een glanzende top coat erop en je bent helemaal klaar!


     

     

     


     

     

     

     

     

     



     De producten die ik gebruikt heb zijn:

    * Base coat

    * Flormar, Tropic Blue

    * Witte acrylverf (of nagellak)

    * Catrice, High Shine Quick dry top coat

    * Steentjes (of pareltjes)

     

     

    Tot een volgende keer.

    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    28-10-2015 om 21:26 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:2015, acryl verf, action, Catrice, nail art, flormar, steentje, keltisch,
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Werelddierendag 04/10/2015

    Hallo iedereen


    Hoe gaat het met jullie? Sorry dat ik al een tijdje niets gepost heb, maar ik voelde me de laatste tijd niet zo lekker. Een van de nail arts die ik gemaakt heb, was voor Werelddierendag op 04 oktober 2015. Ondertussen voel ik me al beter en heb ik alweer enkele nieuwe nail arts klaarstaan voor jullie.


    Werelddierendag is dan misschien voorbij maar dit is een mooie nail art die je ook gewoon kan dragen als dierenliefhebber. Laten we eraan beginnen!



    Zoals altijd beginnen we met een base coat. Lak je duim en pink in een paarse kleur. Je wijsvinger en ringvinger krijgen een prachtig roze kleur en je middenvinger een wit laagje. 

     

     

     


     

     De pink en de duim gaan we voorzien van een laagje glitter. Heel eenvoudig, heel mooi en zo klaar.


     









     

    Laten we beginnen aan onze accentnagel. Deze keer is dat onze middelvinger. We gaan daar een mooie zwarte kat op tekenen. Nee, geen ongelukskat! Met een fijn penseeltje en wat zwarte nagellak of acrylverf maken we een halve cirkel op ongeveer 2/3 van je nagel. De halve cirkel gaan we helemaal opvullen.



    Langs beide kanten op de zwarte cirkel tekenen we 2 driehoekjes die ook opvullen. Dit zijn de schattige oortjes van onze kat.


     

     












    In het midden van het gezicht van onze kat, zetten we met een dotting pen 2 witte stippen voor de ogen van de kat.


     












    Nu gaan we verder met de details van onze kat. Voor het neusje nemen we wat roze nagellak en zetten we 2 kleine stipjes met in het midden erboven nog een derde. Binnenin de zwarte oortjes gaan we met wat roze nagellak iets kleinere driehoekjes maken. Nu nemen we nog wat witte nagellak en een heel fijn borsteltje. Langs elke kant van het neusje trekken we 2 (of 3 afhankelijk van de plaats) korte streepjes voor de snorharen.


     

     

     













    We zetten in het midden van de oogjes nog 2 kleine zwarte stipjes. Op de andere twee nagels gaan we een opgegeten visje en enkele schattige kattenpootjes tekenen. Voor het visje tekenen we in de bovenhoek van de nagel een driehoekje met witte nagellak. In de tegenoverstaande hoek teken je 2 diagonale streepjes die elkaar in het midden raken. Die twee gaan we dan opnieuw met elkaar verbinden. Daarop trek je dan 3 korte streepjes. Nog een klein oogje in zwarte nagellak en je visje is klaar.


    Voor de pootafdrukken nemen we een dotting pen en zetten we 2 grote stippen op je nagel in zwarte nagellak. Erboven zet je 3 kleinere stipjes en je bent klaar.


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     



    Miauw! Je nail art is klaar. Nog een laagje top coat erop en je katje is klaar.


     

     


    De producten die ik gebruikt heb, zijn:


    * Base coat
    * OPI, I'm Indi-a Mood for love
    * Park Avenue, French Manicure White
    * Yes Love, Paars
    * CR, zilveren glitters
    * Biocura, zwart
    * Catrice Quick Dry High Shine Top coat




    Veel plezier en maak een kat in je favoriete kleur. Miauw miauw!


    Tot een volgende keer.


    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    28-10-2015 om 19:07 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:2015, wereldierendag, oktober, OPI, Park Avenue, Yes Love, biocura, Catrice, CR, acryl verf, glitter, dieren, kat, vis
    >> Reageer (0)
    30-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Elektriciteitsmasten nail art

    Hallo iedereen


    Hoe gaat het met jullie? Hebben jullie nog leuke nail arts gemaakt of gezien? Deze week koos ik voor een speciale nail art met elektriciteitsmasten op een achtergrond van zonsondergang.


     

     

    Zoals altijd beginnen we met een base coat. Zodra deze droog is, lakken we onze nagels allemaal in het wit. Afhankelijk van hoe goed je witte nagellak dekt, zal je 1 of 2 laagjes nodig hebben. Ik had genoeg met 1 laagje.


     













    Vervolgens neem je een keukensponsje of een make-upsponsje en daar doe je dan je 3 kleuren op en die spons je op je nagels. Ik heb mijn nagels beschermd met een laagje peel-off base coat. Spons verschillende laagjes om het helemaal opaak te maken. Ik had in dit geval 3 laagjes nodig.


     

     

     

     

     




    Nu is het tijd om de nagels wat schoon te maken. Verwijder met een pincet de peel-off base coat (als je er eentje gelegd hebt natuurlijk). De rest van je nagelriemen maak je schoon met een borsteltje en wat nagellakremover.


     

     

     










     

    Laten we nu beginnen met het tekenen van de elektriciteitsmasten. Hiervoor heb ik zwarte acrylverf gebruikt maar met zwarte nagellak zou het evengoed werken.  Je hebt een heel fijn penseeltje nodig. Neem wat zwarte verf en trek 2 verticale lijnen die bovenaan samenkomen. Trek dan vervolgens nog enkele fijne horizontale strepen erdoor. Als je het wil, kan je het nog verder afwerken door het trekken van enkele gebogen lijnen voor de elektriciteitskabels en de masten voorzien van diagonale lijnen.


     













    Om af te werken nog een laagje top coat erop en je bent klaar. 


     

     

     












    Het is een aparte nail art die je niet zo vaak zal zien denk ik. Je kan de kleuren van de achtergrond zelf kiezen net zoals of je beslist om slechts 1 nagel te doen of 2 nagels zoals ik of zelfs allemaal. Dat kan je allemaal zelf beslissen.


    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base coat

    * NYC Strip me off base coat

    * Park Avenue, French manicure, wit

    * Hema, oraje

    * Essence, La Vida Loca, Spicy Metals, 04

    * Claire's, Bejewled

    * Catrice, Quick Dry & High Shine top coat

    * Zwarte acrylverf (of zwarte nagellak)

     * Dotting tool, spons, penseel, pincet

     

     

    Tot binnenkort voor een nieuwe beestastige nail art!


    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.


    30-09-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:NYC, Park Avenue, Hema, essence, Claire's, Catrice, acryl verf, nail art, elektriciteit, 2015, september, oktober,
    >> Reageer (0)
    18-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Shoplog/haul !!!!!

    Hallo iedereen


    Deze keer heb ik geen nail art voor jullie maar een shoplog. De voorbije weken heb ik weer een heleboel koopjes kunnen scoren en deze zou ik graag met jullie delen. Er zitten zowel merken tussen als producten uit de drogisterij of uit ketens.

    Ik zal proberen jullie zo veel mogelijk informatie te geven over de verschillende producten onderaan de blogpost.



    De achtergrond op de bovenstaande foto is een herbruikbare tas van Yves Rocher die we gratis kregen bij aankoop. 

    Vervolgens zie je een zilveren ketting met 2 shamballa ballen. Het leuke aan deze ketting is dat je hem zowel lang als kort kan dragen. Het is namelijk een ketting die je moet knopen. Je kiest dus zelf of die lang of kort is. Staat mooi bij een zwart kleedje of klassieke outfit. 

    Daarnaast heb je drie O.P.I. nagellakken. De eerste is een chocoladebruine kleur met de toepasselijke naam I'm Suzy and I'm a chocoholic. De tweede groene nagellak heeft al een kerstgevoel. Deze heeft dan ook de naam Christmas gone plaid en de laatste roze lak is I'm India mood for love. 

    Naast de O.P.I. lakken heb ik er ook enkele van Sally Hansen gekocht. De eerste is de Sally Hansen Insta-Dri top coat. Daarnaast zijn er nog 2 insta-dri lakken in de kleuren In a Flurry en Acceler Grape! Tenslotte heb ik ook nog een Sally Hansen Salon Manicure in de kleur Red-Handed. Een prachtige dieprode kleur. 

    Een allerlaatste nagellak is een thermopolish van Essence. Het is mijn eerste thermopolish en ik kan niet wachten om deze uit te testen. Het is in de kleur The Heat is On, een rode kleur die zou veranderen van licht naar donker (of omgekeerd ).

    Tot zover de nagellakken. Een ander iets dat ik zelden kan laten liggen in de winkel is een nieuwe handcrème. Deze oranje tube is er een van Yves Rocher die ik opnieuw cadeau kreeg bij aankoop. Ik denk dat het een preview is van de kerstcollectie van 2015. Hij ruikt heerlijk naar vanille en maakt je handen zijdezacht. De naam is Spicy Vanille en naast de vanillegeur heeft het ook nog een andere kruidige geur die ik nog niet onmiddellijk kan thuisbrengen.

    Tenslotte heb ik nog 2 paar oorringen gekocht zonder merk. Het eerste paar is er een in transparante plastic met een kantmotief in en het andere is er een in een soort metaal met blauwe bloemetjes. Beide zijn heel leuk om te dragen maar de bloemetjes zijn best wat zwaar. Het is even wennen maar voor de rest zijn het ongelofelijke leuke oorbellen.


     

     


    Zo dat was de eerste haul. Laten we nu maar eens beginnen met de rest. Deze keer heb ik aparte foto's van de verschillende artikelen. 

    In de H&M kocht ik deze wijde rok met plooien en een pasteltekening. Er zitten enkele bloemen tussen en andere tekeningen. Het is een rok die je best hoog moet dragen en dan krijg een mooi uitlopend effect.


     
















    Naast deze rok, kocht ik in de H&M nog een mooi paar ballerina's. Ik ben normaal geen fan van ballerina's en draag ze dan ook nooit. Ik ben een echte hakkenfan en draag nooit platte schoenen, behalve als het sportschoenen of flipflops zijn. De enige reden waarom ik dan ook een paar ballerina's gekocht heb is puur uit praktische overwegingen. Het is namelijk al een paar keer voorgevallen dat mijn hak onderweg afbreekt en dan is het handig om in je tas een paar reserveschoenen te hebben. Zo'n paar ballerina's neemt geen plaats in en weegt quasi niets. Dus ideaal! Ze hebben een echt schattige meisjesprint. En nu weten jullie ook mijn schoenmaat

     

     

     















    Het laatste wat ik gekocht heb bij H&M is een nieuwe sjaal. Ook van sjaals ben ik een echte fan en ik heb er dan ook al een aantal. Deze is een lekker warme met een mediterraanachtige print. Perfect voor deze eerste frisse herfstdagen.



    Op naar de volgende items. In Action heb ik ook opnieuw enkele leuke dingen kunnen scoren voor geen geld. Laten we beginnen met mijn favoriet. Nagellak! Daar heb ik 2 Sally Hansen nagellakjes gekocht. Het eerste is een groene van de Hi-Definition collectie. Het andere is een dieppaarse kleur met de naam Plum Power. Hopelijk kan ik deze vlug testen voor jullie.

     

     













    Ik heb ook besloten om niet langer alleen met nagellak te werken maar om ook acrylverf te gebruiken. Daarom heb ik me een set aangeschaft met zes basiskleuren. Wit, geel, rood, groen, blauw en zwart. Hopelijk kan ik zo mijn nail art nog verbeteren.

     

     

     

    Action is bovendien ook een leuke winkel waar je decoratieartikelen kan kopen voor een mooi prijsje. Ik heb er dan ook een grijs kistje met glazen knoop gekocht om er mijn sleutels, ringen en halsketting van elke dag in op te bergen. Zo ligt mijn kastje waar mijn nagellak op- en instaat er niet rommelig bij. Binnenin is het bekleed met een laagje zwart fluweel.

     

     

     

     

     

    Tenslotte ben ik nog naar ons lokaal shoppingcenter gegaan waar ik in enkele winkels nog een paar dingen heb gekocht. In Kruidvat kocht ik 3 gel topcoats van Essence. Recent heb ik me ook een UV-lamp aangeschaft en ik zag in Kruidvat deze 3 lakjes liggen. Perfect om te starten. Het zijn 3 topcoats met een extraatje, glinsters in wit, zwart en paars. Toen ik nog wat verder aan het zoeken was, zag ik nog 2 gel polishes in een marmerkleur en de andere in een groene kleur. 


     

     

     


     
    In Hema kocht ik nog een laatste nagellakje. Een mooie felrode kleur. Die kocht ik samen met een paar oorringen in een bladvorm met een blauwgroene kleur.


     


    Mijn allerlaatste aankoop was opnieuw een paar oorringen. Deze keer een zilveren paar met fijne details met vogels en swarovskisteentjes.

     

     

    Hieronder volgen de details van de verschillende artikelen. Ik geef nog de winkel en de prijs mee.


    Herbruikbare tas Yves Rocher: gratis bij aankoop

    Handcrème Yves Rocher: gratis bij aankoop

    O.P.I, I'm Suzy and I'm a chocoholic, Planet Parfum, €5 (promotie ipv. €14.90)

    O.P.I, Christmas gone Plaid, Planet Parfum, €5 (promotie ipv. €14.90) 

    O.P.I, I'm India mood for love, Planet Parfum, €5 (promotie ipv. €14.90)

    Sally Hansen, Insta-Dri Topcoat, Planet Parfum, gratis bij aankoop van een Sally Hansen nagellak (twv. €11.90) 

    Sally Hansen, Insta-Dri, In a Flurry, Action, €0.99

    Sally Hansen, Insta-Dri, Acceler grape, Action, €0.99

    Sally Hansen, Salon Manicure, Red Handed, Planet Parfum, €13.90

    Essence Thermopolish, The Heat is on, Kruidvat, €1.89

    Transparante oorringen, Wibra, €1

    Blauwe oorringen, Braderij, €5

    Ketting, Venizi, €7.95 (ipv. €23.95)

    Rok, H&M, €20 (ipv. €39.99)
    Ballerina's, H&M, €5 (ipv  €9.99)

    Sjaal, H&M, €5 (ipv €9.99)

    Kistje, Action, €1.99

    Sally Hansen, Plum Power, €0.99
    Sally Hansen, Hi-Def, €0.99

    Oorringen vogels, Venizi, €7.45 (ipv €16.90)

    Essence, Gelpolish, top coat, €1/stuk

    Oorringen, Blauwgroen,Hema, €1

    Nagellak rood, Hema, €1

    Gelpolish, groen, marber, Kruidvat, €3/stuk (ipv €11.9)


    Dit is het voor deze shoplog. Een hele boterham maar zoals je kan zien, heb ik voor geen enkel item echt overdreven veel betaald. Het komt erop aan om de juiste plaatsen te kennen en ook wel een beetje geluk.

    Kennen jullie leuke adresjes waar je goedkoop leuke spulletjes kan vinden? Zouden jullie graag foto's zien waarbij ik de spullen draag of swatches van de nagellak? Laat het me zeker weten.

     

    Tot binnenkort voor een volgende post.


    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    18-09-2015 om 21:45 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:shoplog, haul, hema, essence, OPI, sally Hansen, yves rocher, venizi, wibra, h&m, juwelen, nagellak, rok, ballerina, sjaal, action, gelpolish, oorringen, acryl verf
    >> Reageer (0)
    02-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een laatste palmboom voor het einde van de vakantie

    Hallo iedereen


    Voor de allerlaatste dagen van de vakantie wilde ik nog een fijne zomer nail art maken. Ik koos voor een zonsondergang met duinen en palmbomen.



    Zoals altijd beginnen we met een laagje base coat. Als dit goed droog is, gaan we een laagje witte nagellak leggen zodat de kleuren beter uitkomen. Laat opnieuw goed drogen.


     














    Voor de zonsondergang gaan we een sponsje gebruiken. Daarop gaan we roze, oranje en geel op aanbrengen en dat dan op onze nagels sponzen. Om de nagelranden te beschermen kunnen we een strip me off bace coat gebruiken. Herhaal deze stap 2 of 3 keer om deze mooi opaak te maken. Als dit is gebeurd, is het tijd om schoon te maken. Verwijder de strip me off base coat en maak de rest van je nagelriemen schoon met een borsteltje of  wattenstaafje met wat nagellak remover.


     














    Na het schoonmaken brengen we een laagje matte top coat aan en we laten deze goed drogen.


     



    Nu is het tijd voor de tekeningen. Neem wat zwarte nagellak en een penseel. Op onze duim gaan we enkele vogeltjes aanbrengen. Maak daarvoor gewoon enkele V-vormpjes op je nagels en je vogeltjes zijn klaar.















    Voor de andere vingers gaan we een strandlandschap creeëren. Over je 4 resterende vingers teken je een streep met zwarte nagellak. Op enkele plaatsen kan je er een driehoek op tekenen zodat je een duin hebt. 
















    Tijd voor de details. Op de ringvinger gaan we een palmboom maken en op onze wijsvinger een ondergaande zon met nog enkele vogeltjes. De palmboom maak je door een gebogen streep te trekken tot bijna op het einde. Aan het uiteinde daarvan maak je opnieuw enkele gebogen streepjes. Als je wil, kan je nog detail toevoegen door op het einde van de bladeren nog kleine streepjes te trekken zodat je de punten van de bladeren hebt. De zon maak je met een grote dotting tool en de vogeltjes maken we zoals op onze duim. 


     

     

     

     

     

     














    Deze keer gaan we geen top coat gebruiken anders zie je het contrast met de matte achtergrond niet meer. Als je natuurlijk liever een blinkende nail art hebt, dan kan je stap met de matte top coat overslaan.


     

     

     

     

     















    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base coat

    * NYC Strip me off base coat

    * Color show Maybelline, Winter baby

    * Hema, roze

    * Yes Love, Oranje

    * Catrice, 12, Walk the Lime

    * Hema, matte top coat

    * Biocura, zwart

    * Catrice, Quick Dry & High Shine top coat

     * Dotting tool, spons, penseel, pincet 



     


     

    Tot binnenkort en veel plezier.

     

    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.




     

    02-09-2015 om 19:26 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:2015, augustus, nail art, nagels, essence, Catrice, NYC, Color Show, Hema, biocura, palmbomen, zomer, zon, love, Yes Love,
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.French Manicure met een extraatje

    Dag iedereen


    Een French manicure is altijd een succesverhaal maar deze week heb ik een French manicure met een extraatje voor jullie. Bovendien is hij super gemakkelijk om te maken, kan je kiezen welke kleurtjes je gebruikt en heb je alleen wat (striping)tape nodig. Laten we eraan beginnen.



    Om te beginnen kies je 2 kleuren die goed bij elkaar passen. Ik ging voor een lichtroze en een pastelgroen. Maar de eerste echte stap is om je nagels een laagje base coat te geven om ze te beschermen. Lak vervolgens al je nagels in jouw eerste kleur en laat goed drogen. Zorg ervoor dat het goed opaak is, lak dus eventueel je nagels nog een tweede keer in dezelfde kleur. Laat opnieuw goed drogen.
















    Als alles goed droog is, kan je beginnen met de volgende stap. Neem je rolletje striping tape en knip er 2 stukjes tape per nagel af. Kleef vervolgens 1 stukje op 3/4 van het einde van je nagel en een tweede stukje tape eronder met een klein beetje plaats ertussen.



     















    Neem nu je tweede kleur en lak je nagels tot onder het bovenste stukje tape. Zorg ervoor dat je de eerste kleur niet meer kan zien. Terwijl de nagellak nog nat is, trek je met een pincet de stukjes tape af. Je kan variëren met de dikte van de plaats tussen de lijnen.


     














    Nog een laagje top coat erop en je bent helemaal klaar.


     

     

     















    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Essence 24/7 base coat

    *Catrice, Uptown Pearl, 73

    * Catrice, (S)wimbledon, 86

    * Catrice, Quick Dry & High Shine top coat

    * Striping tape




    Veel plezier en tot binnenkort.


    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.




    02-09-2015 om 18:13 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Tags:2015, augustus, base coat, Catrice, essence, french manicure, french tip, love, manicure, makkelijk, nagellak, nagels, nail art, pastel, striping tape,
    >> Reageer (0)
    25-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Watermarble nail art

    Hallo iedereen

    Hoe gaat het ermee? De vakantie loopt stilletjesaan op zijn einde maar we geven de frisse zomerkleurtjes nog niet op. Deze week heb ik een water marble nail art voor jullie. Het is niet zo moeilijk maar je moet toch eventjes oefenen. Eens je de techniek onder knie hebt, kan je eindeloos variëren.



    Moet het nog gezegd worden? Ja toch misschien best wel, want het is een stap die soms overgeslagen wordt. Ook door mezelf ja, schuldig! Maar het is een belangrijke stap: de base coat. Als de base coat droog is, lak je je nagels met een laagje witte nagellak. Deze witte nagellak zal ervoor zorgen dat de kleuren mooi tot hun recht komen.












    Laat deze nagellak opnieuw goed drogen. Ondertussen kunnen we de rest voor bereiden. Een water marble is een nogal vuile bedoening. Daarmee bedoel ik dat er nogal veel schoonmaakwerk aan te pas komt. Om dat werk een beetje te verminderen hebben we 2 mogelijkheden. Of je tapet je vinger in met gewoon plakband. Kleef langs de randen van je nagels een stukje tape en probeer zo veel mogelijk van je huid te beschermen. Een 2de mogelijkheid, en dat is de mogelijkheid die ik verkies, is om langs je nagel gebruik te maken van een peel off base coat. Die werkt als een soort film en kan je makkelijk verwijderen met een pincet. Mijn peel off base coat heeft een melkachtige kleur en wordt transparant als hij droog is. Op mijn wijsvinger is deze als droog en op de andere vingers nog niet. Er bestaan ook nog andere varianten van dit product waarbij het zijn kleur houdt en je makkelijk ziet waar het begint of eindigt.



    Zo, laten we nu aan de watermarble beginnen. Neem een plastic bekertje (glas is ook goed, maar plastic kan je gewoon in de vuilbak gooien) met kraantjeswater of gedemineraliseerd water op kamertemperatuur. Het is heel belangrijk dat het op kamertemperatuur is. Als het te koud is, zal de nagellak zich niet willen verspreiden. Zet dan de kleurtjes van je keuze klaar met het dop losgedraaid. Het moet nu namelijk wat sneller gaan. Leg ook een dotting tool of tandenstoker klaar.


    Kies je eerste kleur en doe een druppeltje ervan in het water. Als de temperatuur goed is, zal je nagellak mooi spreiden naar de randen van je beker. Doe hetzelfde met je tweede kleur en vervolgend met je derde kleur. Herhaal zoveel je wil, tot wanneer je denkt dat je genoeg hebt om een mooie tekening te maken. Als de kleuren niet genoeg spreiden, kan je ze een beetje helpen door zachtjes een beetje met het bekertje te schudden. Niet te hard en doe het snel of je nagellak droogt op.


    Als je tevreden bent met het aantal ringen gaan we de nagellak vastzetten. Neem je dotting tool of tandenstoker en start in het midden van je ringen en trek 4 lijntjes tot tegen de rand van je beker. Haal je dotting tool of tandenstoker pas uit het water als je aan de rand van de beker bent.



    Nu kan je zelf kiezen welke tekening je maakt. Je kan lijnen naar buiten blijven trekken. Of je kan kiezen om je lijnen naar binnen te trekken. Als je dat doet, moet je in het midden van je cirkel je dotting tool of tandenstoker nog even naar beneden duwen om het midden mooi gelijk te halen. Je kan ook kiezen voor een combinatie van de twee, naar binnen en naar buiten.


















    Wanneer je blij bent met de tekening die je gemaakt hebt, kies je een deel uit dat je mooi vindt en dan steek je je vinger, of 2 vingers, in het water met de nagel naar beneden. Pas op, haal je vinger(s) er niet onmiddellijk uit. Neem dan je dotting tool of tandenstoker en ga, terwijl je vinger(s) nog in het het water zitten, ermee rond je vingers en draai er tegelijkertijd mee. Zo verwijder je de overtollige nagellak. Je wateroppervlak moet helemaal proper zijn. Haal dan je vinger uit het water en laat drogen aan de lucht. Neem ondertussen je pincet en haal er de peel off base coat af of verwijder de tape rond je vingers. De rest van de nagellak rond je nagels kan je verwijderen met een wattenstaafje of een eyelinerborsteltje met wat remover.

     

     

     Nog afwerken met een glanzende top coat en je water marble nail art is klaar.

     

     

     

     


    Succes gegarandeerd.


    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base coat

    * Strip me OFF Base coat, NYC

    * Color Show Maybelline, Winter baby, nr. 130

    * Sally Hansen Xtreme Wear, Crushed, nr. 290

    * Sally Hansen Xtreme Wear, Razz-Berry, nr. 420

    * Sally Hansen Xtreme Wear, Perfect Pear-ing, nr. 460

    * Catrice, Quick Dry & High Shine top coat

    * Beker gedemineraliseerd water op kamertemperatuur

    * Dotting tool, tandenstoker, wattenstaafjes 


     

     

    Veel plezier en tot binnenkort.


    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    25-08-2015 om 20:15 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:2015, augustus, base coat, Catrice, Color Show, Colorama, love, liefde, makkelijk, manicure, maybelline, nagellak, nail art, New York Color, NYC, oranje, roze, strip me off, water marble,
    >> Reageer (0)
    17-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwarte nail art met een streepje zilver

    Hallo iedereen

    Geen echte zomer nail art deze keer maar eentje met zwart en een streepje zilver, of 2 streepjes. Wie heeft een goede naam voor deze blog? Ik hoor graag jullie voorstellen want ik heb helemaal geen idee hoe ik dit zou noemen.

     


     Zoals elke keer gaan we eerst een base coat op onze nagels aanbrengen om deze te beschermen tegen vlekken. Als deze laag goed droog is, lak je je nagels in een zilver-metaalkleur. 

     

     

     

     

     







    Als je nagels helemaal droog zijn, is het tijd om je fantasie de vrije loop te laten en te experimenteren met het zwart en met zilveren accenten. Mijn middelvinger en mijn pink die verdeelde ik in twee door 1 helft van de nagel in het zwart te lakken. Op mijn wijsvinger koos ik voor een horizontaal zwart streepje. Voor de duim en ringvinger ging ik voor een driehoek maar dan in een verschillende richting. De driehoek op mijn duim heb ik met de vrije hand getekend en die op mijn ringvinger met een stukje tape dat je eerst wat minder kleverig maakt door het een paar keer op je hand te kleven en terug af te trekken. Als je dit niet doet loop je het risico om je basiskleur mee te verwijderen wanneer je de tape verwijderd.



    Om het geheel af te werken heb ik in de zwarte driehoek van de duim nog een kleinere zilveren driehoek gezet. Op mijn middelvinger en pink nog een zilveren streep in het zwarte stuk en op mijn ringvinger heb ik nog een streepje getrokken langs de ene schuine hoek en enkele zilveren microparels geplaatst langs de andere hoek. De microparels hecht je gewoon vast met wat top coat.

     

     



     

     

     

     

     



    Enkel nog eventueel de randen schoonmaken, een laagje top coat erop en je bent klaar.

     


     

     

     

     

     

     

     

     

     



    Zwart is echt een prachtige kleur om mee te werken. Je kan er zoveel mee creëren en  prachtige contrasten mee maken, maar het is een ongelofelijk moeilijk en vuil kleur om te verwijderen. Daarom maak ik niet zo heel veel zwarte nail arts, maar als ik eenmaal begonnen ben met zwart, volgt vaak nog een 2de om daarna weer over te stappen op lichtere kleurtjes. Bovendien is het nog altijd zomer en dus betekent dat mooie frisse kleuren. Niet waar?

     

    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base coat, Essence Studio Nails, Hardening 24/7

    * Catrice, Luxury Lacquers, C01 Holo Manolo

    * Yes Love, Zwart

    * Max & More Zilveren microparels

    * Seco Seco top coat, ProNails

     

     

     

    Veel plezier en tot binnenkort.

     

    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

     

    17-08-2015 om 21:34 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:zilver, zwart, 2015, augustus, basecoat, Catrice, diamant, DIY, essence, glitter, grijs, makkelijk, Max & More, metaal, nagellak, streep, nagels, nail art, pronails, striper, Yes Love, zomer,
    >> Reageer (0)
    14-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een appeltje voor de nagels

    Hallo iedereen

    Tijdens de zomer hou ik ervan om fruit te eten. In een lekkere fruitsalade of een ijsje of gewoon zo uit de hand. En wat is nu makkelijker om uit de hand te eten dan een appel. Een mooie zoete rode of liever een friszure groene. Maakt niet uit welke je het lekkerste vindt, ze zijn beiden even gezond.



    Om de nagels te beschermen tegen verkleuren, gaan we zoals steeds een base coat aanbrengen. Laat deze goed drogen voor naar de volgende stap verder te gaan. Als de base coat goed droog is, lak je je duim en ringvinger in een rode kleur en je pink, middelvinger en wijsvinger in het wi

     

     


     

     









    Vervolgens gaan we onze appelen en hun blaadjes aanbrengen. Afhankelijk van de lengte van je nagels kan je kiezen voor 1 of 2 appelen per nagel en een blaadje of enkel een blaadje. Op mijn middelvinger heb ik 2 appelen gezet, 1 rode en 1 groene en op mijn pink 1 grote groene. Voor mijn wijsvinger heb ik een blaadje getekend. Voor de appeltjes neem je je nagellakborsteltje en zet je 2 afgeronde streepjes naast elkaar. Net zoals je zou doen om een hartje te maken maar je brengt het niet tot een punt. Werk het appeltje af met een steeltje in een bruine kleur. Voor het blad maak je met de zijkant van je groene nagellakborsteltje een S-beweging. Werk ook hier af met een fijn bruin steeltje. Nog een laagje topcoat erop en je bent klaar.

     

     


     


     




    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base coat, Essence Studio Nails, Hardening 24/7

    * Color Show by Colorama, 130 Winter Baby

    * Catrice, 10 I'm not a Greenager

    * Technic, Rood

    * Technic, Donkerbruin

    * Seco Seco top coat, ProNails



     

    Houden jullie meer van een zoete rode appel of een zure groene? Laat het me zeker weten.

     

    Veel plezier ermee.


    Tot binnenkort.


    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.


    14-08-2015 om 19:37 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    Tags:nagels, nail art, appel, rood, groen, bruin, Catrice, Technic, essence, zomer, fruit, zoet, zuur, pronails, Color Show, maybelline, Colorama
    >> Reageer (0)
    05-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pastel nail art met een vleugje glitter

    Hallo iedereen

    Voor de eerste week van augustus koos ik voor een zachtere pastelkleurige nail art. Maar toch met een vleugje  glitter. 

    Laten we van start gaan zoals altijd met een laagje base coat. Lak vervolgens al je nagels in een paarse pasteltint. Gebruik desnoods 2 laagjes om het volledig opaak te maken.





    Vervolgens ga je met je tweede kleur, in mijn geval was dat een pastelblauw/groen, een schuine streep trekken met je nagellakborstel en dat stukje opvullen.


     










    Als dit laagje droog is, doe je hetzelfde met de derde kleur maar aan de andere kant. Ik koos hier voor een pastel perzikkleur. De twee kleuren moeten elkaar overlappen in het midden.

     

     

     

     

     

     

     

     

     


     Je zou nu in het midden een V-vorm moeten zien verschijnen. Die vorm gaan we nu accentueren met een glitter striper. 

     

     


     

     

     





    Om je nail art vast te zetten en een prachtige glans te geven, nog een laagje top coat erop en klaar.


     

     

     



    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base coat

    * Essence # Secret Party, Keep Calm and Party On, n. 04

    * Catrice, Dolls Collection, Ltd. Edition, Playing in Lavender Heaven C02

    * Catrice, (S)Wimbledon, nr. 86

    * Essence, Glitter crush, striper, nr. 14

    * Seco Seco top coat, ProNails

     

     

     

     Veel plezier ermee.

    Tot binnenkort.

    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.


    05-08-2015 om 22:11 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:nail art, nagels, nagellak, pastel, zomer, glitter, essence, catrice, pronails, striper,
    >> Reageer (0)
    31-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Golvende nail art
    Hallo iedereen

    Dit was de laatste nail art die ik in juli heb gemaakt. Het doet me wegdromen naar een paradijselijk strand met een helderblauwe zee en een stralende zon.



    Zoals steeds beginnen we met een base coat. Eens deze droog is lak je je nagels in een hemelsblauwe kleur. Als het nodig is, lak je ze nog een tweede keer zodat deze mooi opaak is. Laat deze goed drogen.


     



     

     

     

     


    Eens deze laag goed droog is, neem je een gouden kleur. Je maakt een golvende beweging op ongeveer 2/3 van je nagel. Je begint op 2/3 van de bovenkant en ongeveer halverwege maak je een golvende beweging op de rest van je nagel. 


     

    Eens deze laag goed droog is, neem je een oranje kleur en herhaal je de stap hierboven maar je laat een klein beetje ruimte over zodat je nog een gouden randje ziet. 


     


     

     

     

     

     

    Tenslotte nog een laagje top coat en je glanzende golvende nail art is klaar.

     

     


    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

    * Base coat

    * Essence Colour & Go, If I were a boy, nr. 158

    * Technic, Goud

    * Yes Love, Oranje

    * Seco Seco top coat, ProNails

     

     

     

     

    Tot binnenkort.


    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.



    31-07-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:nail art, nagels, essence, Technic, Yes Love, pronails, blauw, goud, oranje, zomer, golven, zee, makkelijk,
    >> Reageer (0)


    Over mijzelf
    Ik ben BiBi
    Ik ben een vrouw en woon in West-Vlaanderen (België) en mijn beroep is Freelancer.
    Ik ben geboren op 20/07/1985 en ben nu dus 39 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: alles wat te maken heeft met nail art en nagellak. Verder hou ik ook van alle dieren. Ik lees ook graag een goed boek en.
    Ik probeer hier voor jullie op regelmatige tijdstippen gemakkelijke nail art tutorials of reviews en andere leuke dingen
    Archief per week
  • 05/12-11/12 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 30/12-05/01 2014
  • 22/12-28/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Inhoud blog
  • Suikerstok nail art
  • Pompoen nail art
  • Korte update
  • Zoete kersen nail art
  • Instagram nail art


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs