Foto

Categorieën
  • Aankondiging (47)
  • Ledennieuws (5)
  • Ledenvoordeel (1)
  • Varia (4)
  • Verslag activiteit (32)

  • Activiteiten agenda


    Filmpjes
    Hoevewandeltocht 2010
    Hoevewandeltocht 2011

    Fotoalbums activiteiten

    Voor alle foto-albums kan je nu terecht op onze website www.lgmaarkedal.be


    Startpagina !

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Graanstokerij Braeckman 21-10-2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Afgelopen vrijdag avond konden we met de Landelijke Gilde de Graanstokerij Braeckman in Oudenaarde bezoeken.

    Het bezoek startte met een videoreportage "Van korrel tot borrel" waarin de geschiedenis van de graanstokerij - begonnen onder de naam "De Blauwe Duif" - alsook het hele proces van graan tot jenever in beeld werd gebracht.

    Daarna kregen we een blik achter de schermen van deze stokerij die ambachtelijke tradite weet te combineren met hedendaagse technologie. Graanstokerij Braeckman is één van de weinige stokerijen in België die nog het volledige proces "van korrel tot borrel" in huis hebben.

    De degustatie achteraf liet ons kennis maken met de verschillende eindproducten: jonge en oude jenever, kruidenjenever, vlierbloesem aperitief, vruchtenjenevers en roomjenevers ... voor elk wat wils dus.

    We danken mevrouw Nadine Braeckman en onze gids José Allinckx voor de hartelijke ontvangst en interessante avond.

    Voor onze leden die erbij waren: wat was jullie favoriet? Of hebben jullie nieuwe smaken ontdekt? Laat het ons weten in een reactie (via de 'reageer' link onder dit artikel)

    De foto's kan je alvast hier bekijken: naar het foto-album

    21-10-2012 om 11:32 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Video Dorpsontbijt 15-07-2012

    Wie gek wordt van deze druilerige zomer en verlangt naar wat zonneschijn kan alvast herinneringen ophalen aan het dorpsontbijt van jullie Landelijke Gilde.

    Nog moeilijk te geloven dat dit doorging onder een stralende zon en bij zomerse temperaturen, maar de beelden bewijzen het.

    Geniet nog eens na en klik op onderstaand beeld. Voor het mooiste resultaat klik je best op het 'YouTube' icoontje en kies je dan "volledige schermweergave" (het icoontje met de 4 hoekjes) . Daarna kies je HD 720p, of indien je een heel snelle internetverbinding hebt zelfs HD 1080p.

    Veel plezier!

    15-07-2012 om 18:43 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maritieme Petanque 02-07-2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Dit jaar ging de petanque een weekje later door dan oorspronkelijk gepland. Een week later = meer kans op mooi weer, maar niet dus. Hoewel, het viel eigenlijk nog wel mee als je de "frisse koelte tot stijve bries" erbij nam. Perfect zeilweer dus, maar daarvoor bleek Dany's zwemvijver nét iets te klein.

    Dan toch maar petanque die nog een maritiem tintje kreeg want Marc en Martin hadden voor een verrassing gezorgd.

    Terwijl de eerste ploegen een balletje gooiden en de supporters van een zuiders aperitief genoten maakte Martin in zijn rookoven een hapje klaar. Of liever: een hap, want in die oven zaten 2 enorme zalmen, goed voor in totaal zo'n 10 kilo puur genot. Ook onze burgemeester kwam uiteindelijk op de geur af.

    Het was een tijd geleden dat er nog zo een grote opkomst was voor de petanque en aan de reacties op de zalm te horen hebben de aanwezigen het zich niet beklaagd!

    Deze petanque-avond was dan ook meer dan geslaagd. Hartelijk bedankt Marc en Martin voor de overheerlijke extra toets en natuurlijk ook dank aan Dany en Conny voor de gastvrijheid.

    Ook van deze activiteit is er een foto album dat je hier kan bekijken: naar het foto album.

    02-07-2012 om 21:45 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dorpsontbijt: een terugblik 30-06-2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op 27 mei organiseerde de Landelijke Gilde Etikhove haar eerste dorpsontbijt.

    Een mooiere locatie dan de boomgaard van Carlos & Hilde De Wolf - Van Parys konden voor de eerste keer niet wensen. En niet alleen de locatie, maar ook het weer zat bijzonder mee. Ik denk dat we met een gerust hart kunnen zeggen dat we de tot nu mooiste dag van dit seizoen (en het vorige) hebben getroffen. De beoogde zuiderse ontspannen sfeer ontstond hierdoor als vanzelf, en sommigen vergeleken het zelfs met een Italiaanse bruiloft: een lange rij tafels onder de bomen, ambiance en zuiderse temperaturen. De open repetitie van fanfare 'De Bijenkorf' kon alleen maar bijdragen tot de sfeer.

    Als bestuur kunnen we tevreden terugblikken op dit eerste dorpsontbijt. Uit de vele positieve reacties die we mochten ontvangen kunnen we alleen maar besluiten dat het initiatief bijzonder werd gesmaakt. We zijn dan ook blij dat we op die manier wat hebben kunnen bijdragen tot 'het dorpsgevoel'. Ook willen we langs deze weg Carlos en Hilde nogmaals bedanken voor de gastvrijheid!

    De 140 inschrijvingen overtroffen ruim onze verwachtingen. Daarom ook een bedankje aan alle leden en (nog) niet leden die die dag zijn komen ontbijten. Jullie talrijke opkomst was de kroon op ons werk.

    Er zijn die dag heel wat foto's genomen en een eerste selectie kan je in ons album bekijken. Er volgt binnenkort ook nog een korte videoreportage die op dit moment nog in de maak is.

    Naar het foto album ...



    30-06-2012 om 00:00 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Paaseierenraap 27-06-2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Een eerste reeks foto's die jullie nog tegoed hadden is van de paaseierenraap.

    Die ging dit jaar door in de (nog jonge) boomgaard van uw webmaster. In vergelijking met de weken die volgden viel het weer toen al bij al nog mee. Terwijl ouders en sympathisanten van een aperitief genoten kwam de zon zelfs even vanachter de wolken.

    Wisten we toen veel dat de rest van het voorjaar ook niet veel soeps ging worden.

    Geniet nog van de fotos!

    Naar het album

     

    27-06-2012 om 21:32 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dorpsontbijt haalt de krant 25-06-2012

    Het dorpsontbijt van de Landelijke Gilde Etikhove haalde de kranten ... enfin toch één krant.

    Het artikel hieronder verscheen in 'Het Laatste Nieuws'.

    Klik op het artikel om het te vergroten.


    25-06-2012 om 21:27 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Videoreportage wandeltocht 2011 05-02-2012

    De videoreportage van de hoevewandeltocht van september 2011 is er eindelijk!

    Wie op de nieuwjaarsreceptie was heeft hem al gezien en kan hem nu rustig herbekijken.

    Dat kan door op onderstaand beeld te klikken. Voor het mooiste resultaat klik je best op het 'YouTube' icoontje en kies je dan "volledige schermweergave" (het icoontje met de 4 hoekjes) . Daarna kies je HD 720p, of indien je een heel snelle internetverbinding hebt zelfs HD 1080p.

    Veel plezier!

    05-02-2012 om 21:52 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog meer foto's van de Hoevewandeltocht 2011 16-10-2011
    Ondertussen zijn er nog een hele reeks mooie foto's bijgekomen in het album van de Hoevewandeltocht 2011.

    Met dank aan Lieve Van Quickelberghe voor het nemen én het ter beschikking stellen van de foto's.

    Ga een kijkje nemen in ons fotoalbum!

    16-10-2011 om 21:20 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek aan de Strohoeve 15-10-2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op vrijdagavond 7 oktober trokken we met zo'n 30 leden van Landelijke Gilde Etikhove naar de Strohoeve,  de stoeterij van Willy Naessens.

    Marc Van Quickelberghe leidde ons er rond en liet ons de prachtige stallen bewonderen die uitgerust zijn met een uniek uitmest- en voedersysteem. Ook het paardenzwembad en de indrukwekkende collectie koetsen mochten we bekijken. 

    We kregen bovendien bij alles een heel deskundige uitleg. Deze wondermooi gerestaureerde hoeve was vast en zeker het bezoeken waard.

    Hartelijk dank aan Marc en Willy voor de gastvrijheid!

    De foto's van het bezoek kan je bekijken in het fotoalbum.

     

    15-10-2011 om 22:50 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Petanque: revanche bestuur Etikhove - Maarke 18-09-2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het heeft een tijd geduurd, maar deze zondag was het zover. Het bestuur van LG Etikhove was klaar voor de revanche tegen het bestuur van LG Maarke. Vorige keer liep het voor ons niet zo goed af en dit moest natuurlijk worden rechtgezet. Geen enkel detail was over het hoofd gezien om de Etikhoofse overwinning te verzekeren: het petanqueterrein bij Dany was perfect voorbereid, het goede weer was op tijd geleverd, het aperitief stond fris en de rolmeter was gesmeerd!

    Deze laatste kwam meer dan eens van pas om uitsluitsel te geven over welke partij nu 'het dichtst lag'. Het spel werd immers met bijna professionele precisie gespeeld en de etikhovenaren waren niet van plan om de overwinning zomaar weg te geven.

    Uiteindelijk draaide het spel uit in het voordeel van het bestuur van Etikhove. Het verlies van vorige keer was goedgemaakt en de eer was hersteld! Uiteraard was dit slechts ondergeschikt aan het feit dat we met zijn allen een aangename zondagvoormiddag hadden doorgebracht.

    De foto's van de revanche kan je
    hier bekijken: naar het fotoalbum.

    18-09-2011 om 19:59 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoevewandeltocht - Editie 2011 09-09-2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het was een drukke week dus hebben jullie iets langer moeten wachten op de foto's van de hoevewandeltocht. Er zijn een aantal mooie bij, maar ook veel grijze. Wie erbij was weet dat het echter allemaal wel goed meeviel, en op een hevige maar korte bui na bleef het droog en was het eigenlijk mooi wandelweer.

    De nacht ervoor had het echter flink geregend, en het parcours lag er dan ook modderig bij. Dit deed echter niets af aan de prachtige natuur en de adembenemende vergezichten waarvan de wandelaars konden genieten.

    Kortom, het was weer een geslaagde edtitie en we zijn dan ook dankbaar voor de vele wandelaars die zich niet lieten afschrikken door het onstabiele weer.

    Er volgt nog een korte videoreportage, maar gezien het uitgebreide monteerwerk dat dit vraagt zal ik jullie geduld nog wat op de proef moeten stellen.

    De foto's kan je alvast hier bekijken: naar het fotoalbum

    09-09-2011 om 21:00 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's paaseierenraap 12-06-2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Een beetje vijgen na Pasen, maar deze hadden jullie ook nog te goed.

    Op 24 april organiseerde onze gilde opnieuw de paaseierenraap voor onze kleinste leden, met bijhorende aperitiefgelegenheid voor de grootste leden.

    Dit jaar was de sfeervolle tuin van de familie De Feyter weer het decor en de zon was volop van de partij.

    De foto's kan je hier terugvinden: naar het foto-album






    12-06-2011 om 00:00 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwjaarsreceptie 2011 23-01-2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op zondag 23 januari konden we weer het glas heffen op het nieuwe jaar.

    Onze voorzitter kon er dit jaar uitzonderlijk niet bij zijn, maar had voor de aanwezigen toch een videoboodschap klaar (je kan ze hier herbekijken).

    Daarna mocht Jozef de nieuwjaarsbrief van de Landelijke Gilde voorlezen en ook het programma voor dit jaar overlopen. Voor de 'Dag van de Landbouw' op 18 september hebben we dit jaar iets speciaals in petto. Wat het wordt kunnen we nog niet verklappen, maar kruis die dag alvast aan in je agenda!

    De Landelijke Gilde dankt iedereen voor hun ijver, hun inzet en hun engagement. Dank zij jullie zijn we er als vereniging weer in geslaagd zijn om het afgelopen jaar vele mensen samen te brengen. Allemaal mensen die, elk op hun eigen wijze, bijdragen tot het grote geheel die de Landelijke Gilde vormt.

    We rekenen op jullie om dit engagement aan te houden zodat we samen kunnen werken aan een succesvol 2011!

    De foto's van de receptie kan je hier bekijken.

    23-01-2011 om 00:00 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zotte maandag - wij liepen ook! 12-01-2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ook de Landelijke Gilde kon niet weerstaan aan de oproep van het 'Emieleke' dat overal in het straten van Etikhove verscheen.

    Net zoals vorig jaar zetten we voor één avond en nacht ons masker af en in 'vuur en vlam' zetten we het op een lopen.
    En dat het warm was hebben we geweten ...

    Gelukkig konden tegen de ochtend de maskers weer op want de vlam was er ver uit en een aantal van onze lopers hadden jammergenoeg geen congé.

    Het was in elk geval weer wreed plezant en voor herhaling vatbaar!



    12-01-2011 om 00:00 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sint-Elooisfeest 2010 28-11-2010

    Dit jaar mochten we een 80-tal leden en familieleden verwelkomen op ons Sint-Elooisfeest in de parochiezaal van Etikhove.

    Het glaasje Cava met borrelhapjes vooraf schiep het ideale kader om weer eens gezellig bij te praten. Daarna konden we aanschuiven aan het buffet voor gepocheerde zalm of rundstong in Madeirasaus..

    En terwijl de ouders achteraf genoten van een 'bakje' koffie en een gezellige babbel mochten de aanwezige kinderen de T-shirts inkleuren die ze kado kregen van de Landelijke Gilde.

    De foto's kunnen jullie natuurlijk weer bekijken in ons fotoalbum.
    Je vindt ze hier.

    Nog een belangrijk bericht voor de kinderen:
    Vergeet niet aan je mama of papa te vragen om de T-shirt eerst eens te strijken alvorens hem bij de was te doen. Zo lopen de kleuren niet uit bij het wassen.



    28-11-2010 om 22:19 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avond(t)uurlijke wandeling 2010 11-11-2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het weerbeeld van laatste dagen stelde niet veel goeds in het vooruitzicht. Onze avond(t)uurlijke wandeling dreigde dan ook letterlijk in het water te vallen. 

    Het weerbericht van de laatste uren voor de start beloofde echter dat naar de avond toe de regen ging wegtrekken en dat het droog ging worden. 

    De moedigen onder ons besloten dan maar om voor één keer het weerbericht te geloven en er toch voor te gaan.

    Onderweg naar de startplaats in Nokere kregen we nog een fikse regenbui te verwerken en ook op de startplaats regende het nog gezapig. Het was alsof de weergoden nog een ultieme poging ondernamen om ons van ons wandelplan af te brengen. 

    Al snel werd het echter droog en dat is het de hele wandeling gebleven. En enfin, toch wat het water vanuit de lucht betreft want de plassen waren talrijk en de modder sopte rijkelijk.

    Aangezien het in het begin van de wandeling nog bewolkt was, werd het oorspronkelijk plan om te navigeren op de sterren afgevoerd en kregen we kompas ter vervanging van de poolster. Aan de hand van windstreken en afstanden vonden we onze weg. De wandeling was de kordaalroute, die we in omgekeerde richting afstapten. 

    Onderweg werden we getrakteerd op een drankje, een soepje en een prachtige sterrenhemel.

    Een wandeling van 6 km op dit late uur scherpt ook de eetlust. Op de aankomstplaats waren er dan ook broodjes met beleg zodat iedereen moe maar voldaan huiswaarts ging.

    Wie de wandeling bij klaarlichte dag nog eens wil over doen vind de route hier uitgestippeld: naar de kordaalroute.

    De foto's van de wandeling vind je hier terug: naar het fotoalbum.

    11-11-2010 om 17:13 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niet zomaar beton, maar Beton van OBC! 10-10-2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Afgelopen vrijdag gingen we op bedrijfsbezoek bij de Oudenaardse Beton Centrale.

    "Beton is toch maar gewoon beton?" denk je misschien, maar daar kijken we na dit bezoek toch anders tegenaan.

    In kolonne ging het van de parking van de KBC in Etikhove naar de betoncentrale, waar we verwelkomd werden door Antoon Ottevaere (die samen met zijn broer Jean-Pierre het bedrijf leidt) en Marc Faingnaert (verantwoordelijke voor de productie en de kwaliteit). Door hen gingen we vakkundig worden rondgeleid gedurende een meer dan 3 uur durend bezoek.

    We startten bij de meer dan 200m lange loskade, waar de via binnenschip aangeleverde grondstoffen worden gelost, overgeheveld en opgeslagen op de bedrijfsterreinen.

    Daarna bezochten we de loods waar de betonmixers gestald staan. Vanop de bovenverdieping kan men er ook via een trechter additieven aan het beton in de truck toevoegen. Dit kunnen kleurstoffen zijn voor esthetisch beton, polystyreenkorrels voor isolatiebeton of staalvezels voor extra wapening.

    Vandaar ging het richting mengtoren met elevator, waar we konden zien hoe de verschillende grondstoffen van het beton worden aangevoerd in de mengtoren, afgewogen, gemengd en tenslotte gelost in de betonmixer. De toren heeft een capaciteit van 400 ton verdeeld over 8 verschillende grondstoffen. De fundering die het geheel draagt steekt dan ook 14 meter diep in de grond!

    Daarna kregen we de (regen)water reservoirs te zien en de wasinstallatie mét recuperatie van het gebruikte water via een cycloon en een bezinkkuip.

    Ook het labo mochten we bezichtigen. De Oudenaardse Beton Centrale draagt het BENOR keurmerk hoog in het vaandel en voert daarom op regelmatige basis verplichte druktesten uit op stalen van het zelf gefabriceerde beton. We kregen een live demonstratie van een drukproef op één van de aanwezige stalen. Het was buigen of barsten ... barsten dus.

    Ook de logistieke kant kregen we te zien. Op de planningsafdeling kregen we een demonstratie van de computergestuurde procescontrole en van de verwerking van de orders. Aangezien ongeveer de helft van het geproduceerde beton door OBC zelf bij de klant wordt gebracht, heeft OBC ook een wagenpark van een 12-tal betonmixers waarvan de locatie via geopositionering via het scherm op de voet kan worden gevolgd.

    Ter afsluiting kregen we nog een drankje aangeboden om het betonstof weg te spoelen.

    Kortom, het was een boeiende kijk achter de schermen van dit innovatief bedrijf. Namens de Landelijke Gilde willen wij de bedrijfsleiding, en in het bijzonder de gidsen van de avond, bedanken voor de aangename en leerrijke avond.


    Doordat de rondleiding 's avonds doorging waren de omstandigheden voor het nemen van foto's niet ideaal. Niettemin zijn er een aantal mooie bij. De foto's kan je hier bekijken: naar het fotoalbum.

    10-10-2010 om 00:00 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw werkingsjaar sfeervol gestart ! 07-10-2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op zondag 3 oktober werd met de Eucharistieviering het nieuwe werkingsjaar van de verenigingen in Etikhove ingeluid. De viering had dit keer als thema "Op zoek naar de parel in je hart". Alle aanwezige kinderen brachten een zelfgemaakte parel mee die ze bij het altaar verzamelden. Het St-Britiuskoor was ook weer van de partij en luisterde de viering op.

    Naar jaarlijkse gewoonte was er na de viering een receptie in de vrije basisschool. Het mooie weer was ook van de partij en zo was een fantastische kermisdag van start gegaan.

    Ook deze keer hebben we een aantal mooie foto's, waaronder een aantal ter beschikking gesteld door Marijke Van Welden. Wil je het fotoalbum van de viering en van de receptie bekijken, klik dan hier.

    07-10-2010 om 22:47 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Videoreportage hoevewandeltocht 2010 16-09-2010

    Een primeur in de geschiedenis van onze blog!

    Dit keer niet alleen foto's van onze hoevewandeltocht, maar een heuse video ...

    Je kan hem bekijken door op onderstaande beeld te klikken. Voor het mooiste resultaat kies je best "volledige schermweergave" (het icoontje met de 4 pijltjes) en kies je dan HD 720p, of indien je een heel snelle internetverbinding hebt zelfs HD 1080p.

    Ondertussen zijn er nog mooie foto's bijgekomen in het fotoalbum van de hoevewandeltocht. Met dank aan Liesbeth De Waele voor het fotograferen op de dag zelf en het terbeschikking stellen van de foto's voor onze blog.
    Het fotoalbum vind je nog steeds hier.

    Veel plezier met het kijken en dank aan alle 'figuranten'!

     

    16-09-2010 om 00:00 geschreven door KH  

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoevewandeltocht 2010 07-09-2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zoals beloofd hier alvast enkele sfeerbeelden van de hoevewandeltocht 2010.

    Het fotoalbum kan je hier bekijken: 

    Hoevewandeltocht 2010 

    of via de link in de lijst van fotoalbums aan de linkerkant van deze pagina.

    Voor videomateriaal is het nog even wachten, dat vraagt namelijk nogal wat tijd om het te verwerken.

    Wie de wandeling ooit nog eens wil overdoen, of de antwoorden op de vragen wil weten kan alvast hieronder de routebeschrijving downloaden.

    Het juiste antwoord op de schiftingsvraag was: 14549 gram!

    Bijlagen:
    Wandelroute 2010_web.pdf (661.9 KB)   

    07-09-2010 om 00:00 geschreven door KH  

    Bestuursleden

    Voorzitter:
    Geert Dewaele
    Onder-voorzitter/Secretaris:
    Jozef Eeckhout
    Proost:
    E.H. Ignace De Schryver
    Bestuursleden:
    Hugo Coopman
    Georges De Clercq
    Frank De Geyter
    Johan Erregat
    Kristoff Henry
    Dany Heyse
    Kris Janssens
    Marc Maes
    Koen Schoorens


    Laatste commentaren
  • nieuwjaarsvergadering (geert dewaele)
        op Nieuwjaarsreceptie
  • video-reportage hoevewandeltocht 2011 (Geert Dewaele)
        op Videoreportage wandeltocht 2011
  • wandeling (Geert Dewaele)
        op Avond(t)uurlijke wandeling
  • Hoevewandeltocht 2011 (Geert Dewaele)
        op Hoevewandeltocht 2011
  • Dany (Kristoff)
        op Sint-Elooisfeest 2010
  • Gastenboek
  • voorstelling zanger Geeno
  • voorzitter
  • Award
  • voorzitter
  • proficiat / schitterende weblogJ

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek


    Archief per maand
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 07-2009
  • 06-2009

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs