Wat vliegt de tijd! De eerste week in het vierde leerjaar is al voorbij! Even kijken wat we allemaal meemaakten...
In het 'onthaal'toneeltje maakten we kennis met een vriendelijke boer die een groot probleem heeft. Hoe goed hij ook voor zijn lieve kipjes probeert te zorgen, één van de hennen is er slecht aan toe. Ze heeft geen eetlust, legt geen eieren en het ergst van al, ze verliest ook nog eens al haar mooie pluimen! We besloten met z'n allen om deze boer en zijn zieke kip te helpen! Het vierde leerjaar kreeg een opdracht rond TALENTEN.
Onze nieuwe klas kreeg dan wel een zonnig kleurtje, toch zijn sommige muren nog een beetje kaal. We maakten daarom een groot, kleurrijk groepswerk om de boel nog een beetje meer op te fleuren!
In onze klas hebben we dit jaar ook een extra vriendje, ons klasdiertje, hamster Olaf! Natuurlijk zit ook hij graag op een schoon plekje en dus ontfermden onze eerste dierenverzorgers, Afi en Britt, zich over zijn hokje.
Maar er moet natuurlijk ook gewerkt en geoefend worden in het vierde!

|