Foto
Foto
Inhoud blog
  • de afrika cup
  • gelukkig nieuwjaar!!!!
  • Terug een berichtje
  • Veel nieuws
  • De bibliotheek
  • Het voetbalveld
  • Ook dit dient als drinkwater
  • Stromend water
  • de nieuwe keuken en eetzaal (in aanbouw)
  • De kleuterklassen
  • De keuken van binnen
  • De keuken
  • Lerarenkamer (de koelste plek op het terrein)
  • De middelbare school
  • De lagere school
  • Uitzicht op mijn kamer(deur)
  • foto: uitzicht vanuit mijn kamer
  • Vakantie
  • hallo iedereen
  • kbengewoongeraaktaanalleshier
  • tgagoemetmij in ghana
  • kzitnuechtinghana!!!!!
  • laatste berichtje voor het vertrek
  • Vertrek
  • Sensatie
    Laatste commentaren
  • Nepal (Kirsten Van der Linden)
        op gelukkig nieuwjaar!!!!
  • Nepal (Kirsten Van der Linden)
        op gelukkig nieuwjaar!!!!
  • wormman! (willy wortel)
        op gelukkig nieuwjaar!!!!
  • stier G (Stiertje Leen)
        op gelukkig nieuwjaar!!!!
  • elaba (els)
        op gelukkig nieuwjaar!!!!
  • Juw (Gert)
        op gelukkig nieuwjaar!!!!
  • hey makker! (Jeanke)
        op gelukkig nieuwjaar!!!!
  • frunoken (Barbiezusje)
        op Veel nieuws
  • frunoken (Barbiezusje)
        op Veel nieuws
  • frunoken (Barbiezusje)
        op Veel nieuws
  • Gie (Stier G)
        op Terug een berichtje
  • hey (ilse)
        op O Nye Saminya lo?
  • chicchicchic (Celis)
        op kbengewoongeraaktaanalleshier
  • Joe (Gert)
        op kbengewoongeraaktaanalleshier
  • stef mist je (stefaani)
        op tgagoemetmij in ghana
  • blinker (steve)
        op O Nye Saminya lo?
  • Goed geschreven (Annick)
        op O Nye Saminya lo?
  • Brecht wint!! :- (Bruggie)
        op O Nye Saminya lo?
  • Ghana (Pieter)
        op kzitnuechtinghana!!!!!
  • tom en Lore (els n marlies)
        op tgagoemetmij in ghana
  • hellooww (Jess)
        op tgagoemetmij in ghana
  • BTW (Gert)
        op tgagoemetmij in ghana
  • juw (Gert)
        op tgagoemetmij in ghana
  • slechte keepers? (Bruggie)
        op tgagoemetmij in ghana
  • kreageerooknekeer (Jef Aernouts)
        op tgagoemetmij in ghana
  • Yoeeeeeeeeeeeeeeee Fruno (Rolle)
        op tgagoemetmij in ghana
  • dag lieve bruno (Tine Hobin)
        op kzitnuechtinghana!!!!!
  • Brecht (Gert)
        op kzitnuechtinghana!!!!!
  • liefste bruno peeraer (matrasselore)
        op laatste berichtje voor het vertrek
  • ghana (wouter en kitty)
        op kzitnuechtinghana!!!!!
  • Zoeken in blog

    kzitinghana

    25-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de afrika cup
    Ik ben naar de Africa Cup geweest!!!!
    Eerst Marokko-Guinea en dan Ghana-Namibia. Voor dezelfde prijs zie je op een dag twee wedstrijden. Ik heb twee studenten van de school meegenomen, toen ik het zei dat ik tickets had en dat ze mee mochten begon een van de twee jongens te wenen en ging op zijn knieen zitten.
    Ik heb ze gekozen omdat ze zo goede dingen doen voor de andere studenten. Een van de twee leerlingen is al 21 jaar (maar zit in het tweede middelbaar, wat niet zo ongewoon is hier) dus als je de fotos ziet verschiet dan niet he.
     
    Maar de match was dus in accra, en eigenlijk was dat al de beleving. Ik ben nu al vaak naar accra hgegaan en ken mijn weg daar goed. De "kinderen" waren echter nog nooit in Accra geweest en dat had ik redelijk laat door. Ik vroeg me al af waarom ze zo stil waren, maar toen wist ik het dus. hehe
     
    In het stadium hing een bangelijke sfeer. Echt super dat ik dit heb kunnen meemaken. Dank je Ingrid voor de tickets. De eerste match was Marokko-Guinea 2-3 echt een leuke wedstrijd met een paar pracht goalen en een goed resultaat voor Ghana dus het stadium was al aan het vieren. 
     
    Tijdens de rust moesten we naar het toilet, dit was een openbare toilet. Echt een mooi zoals bij ons. En ik ging rustig binnen en benjamin ineens ooo sir. Hij had dus nog nooit een wc zoals dat gezien. Ik moest ze dus alle twee leren hoe dat werkte :). Echt zaken waar je niet bij stil staat he. Benjamin ging eerst en ging eigenlijk redelijk goed tot het doorspoelen. Toen werd hij zenuachtig en begon aan de knop te draaien enz. Wat ze in het school moeten doen voor het water, maar hier was het dus duwen. Echt zijn gezicht zien was echt super grappig. Daarna was het Felix en dat is zowat een type van ik zal het hier is doen. En hij ging dus en inneens stapt er een andere naast hem en begint in dezelfde urinoir te plassen en die zegt zo mannen onder elkaar moet kunnnen he. Ocharme ik dacht amaai ook een goeie start. Hopelijk gaat hij nu volgende keer dat nu niet bij iedereen doen, want ik besef eigenlijk net dat ik niet tegen hem gezegd dat je dat niet doet, ik was te hard aan het lachen. Want ging eigenlijk toch vlot , maar toch.
     
    Dan was het de Ghana match, stadion onplofte en Benjamin en Felix waren aan het zingen en dansen en Benjamin, verlegen aan het genieten. Maar het was dus super veel sfeer todat Ghana er besloot er een saaie wedstrijd van te maken in de tweede helft en met een droge een-nul te winnen van een team dat ze net 5-0 zouden moeten verslagen. Wat jammer was want er was niet echt een achter-de-match-sfeer. Iedereen ging rap door. 
     
    Daarna moesten we terug geraken want onze tro tro reed niet meer we moesten een andere pakken die naar een andere stad rijdt. En er dan zo geraken, het duurde kei lang voor de vol zat en dan ging die nog eens tanken op een plaats waar heel accra tankt denk ik. We waren om 1.30 uur 's nachts thuis en normaal ga je hier, omdat het zo vroeg donker is om negen uur slapen. Benjamin en Felixv waren kapot, maar was echt super belevenis voor mij en zeker voor de studenten.
     
    De dag erna had ik een voetbalwedstrijd voor mijn afscheid. De leerkachten van Sega tegen de leerkrachtn van Tamatoku. We hebben ze verlsagen met 1-0 maar we hadden met meer moeten winnen. Maar was dus super leuk ook al was ik kapot. Gaat echt pijn doen hier weg zijn maar gelukkig heb ik Nepal als leuk vooruitzicht wat de pijn zachter maakt. Ik heb heel de nammidag van de school, ik was vrij, met Happy en Rita in de keuken gezeten en gelachen en gezongen en denk dat dat jammer genoeg alleen maar echt hier kan en met de lo mannen. hehe. 
     
    Nog iets dat ik wil meedelen. Ellen Celis, Annelies Van Gorp, Sanne De Bie en Grietje Lambrecht gaan hun eindwerk, een fietstocht nog eens herhalen en de opbrengst gaat naar het weeshuis van Nepal, waar ik naar toe ga. door de moeilijke contacten door de afstand kan ik nog niet alle gegevens bekend maken. Maar hou alvast zeker 19 april vrij en begint al maar start to biken en te oefenen zodat dat daar een super succes wordt. Meisjes echt super bedankt om daar aan te denken en dat te doen ook al verzamelen jullie 0.05 cent. 

    De kinderen gaan het geweten hebben dat je dat voor hen hebt gedaan!! En ze gaan jullie ook super dankbaar zijn dat jullie de de mensen laat fiesten voor hen!!! De kinderen hier in Afrika kijken echt op naar blanke mensen en misschien is dat in Nepal ook zo en als je hen dan zoiets verteld dan gaan ze echt aan het dansen hier. Dus SUPER BEDANKT
     
    Groetjes van Bruno

    25-01-2008 om 18:41 geschreven door Bruno Peeraer  




    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Informatie over mijn School in Sega, Ghana
  • "African School Dream" (filmpje over de school)
  • Sponsor: vastgoedbureau Gysbrechts

  • Gastenboek
  • Hallo! :-)
  • Bruuuunoooke! Dankuwel!
  • maar jongen toch!
  • feestje
  • nieuwjaar

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 21/01-27/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 10/12-16/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs