KWB DC Wittegracht, 10 December 2011, aanvang 14.30 uur.
In de basis in deze, wat uiteindelijk de laatste match voor de winterstop zou blijken, clash, beginnen: Nick, Jelle, Bart, Kristof, Stijn, Nich, Raf, Davy, Sander, Tom en Sakke. Ondersteuning vinden we langs de lijn van de Wouter. Danny is ziek en Jelle voelt zich ziek, maar gaat het toch proberen. Meer smaken zijn er niet vandaag, het weer heeft besloten ons nog wat te gunnen, maar dat de winter in aankomst is toch te merken. Goei schoelsel en dikke jassen zijn belangrijk langs de lijn. Anders houden we het niet vol.
We beginnen weer eens op tijd, en om 14.30 uur vinden de eerste omwentelingen van de met lucht gevulde bal plaats. We zijn weer aan het voetballen, gelukkig. Alle bespiegelingen en gedachten zullen na deze 90 minuten of worden bevestigd, of worden tegen gesproken. De voorbeschouwingen zijn nu verleden tijd,en het heden word nu geschreven, en terwijl ik dit schrijf is het toenmalige heden ook al weer verleden tijd.
Maar goed de bal in beweging brengen met een voet, dat is de definitie van de Godheid VoetBal. En die godheid is weer opgewekt, en zal ons de komende 90 minuten wat brengen? Tja dat is altijd weer afwachten. En dat is dan ook weer de charme van voetbal, elke week is het weer afwachten wat ons zal worden voorgeschoteld.
Om 15.15 uur,valt het rustsignaal. In deze 45 minuten hebben onze Matadoren zon 75% van de match op de helft van de tegenstander doorgebracht. Hebben ze via Nick in de 10e minuut de 1-0 op het (in onze gedachte) bord gebracht. Hij had daar 2 pogingen voor nodig, maar toen zat ie dan ook. We waren sterker, hadden meer speloverwicht, maar in tegenstelling tot het begin van het seizoen, waren de kansen nou niet echt talrijk. Alles goed onder controle, en verder geen echt problemen gekend. De reclame is dus aangebroken, en dan is het tijd voor een pint, skol, maar eerst effe een soepie, want warm weer is toch echt aangenamer.
Helft 2 begint meestal na de rust, en ook vandaag komt daar geen verandering in. En het spelbeeld is hetzelfde als in de 1e helft met dat verschil, dat we nu wel meerdere kansen creƫren. Sander komt voor de tegenstander opgedoken, en heeft pech dat de keeper er toch nog een redding van kan maken. En weer Sander, ziet nu onterecht een doelpunt afgekeurd, buitenspel, dus niet maar volgens de meneer wel, jammer effe wachten dan maar. Dan komt toch de verlossing, halverwege de 2e helft Sander gooit snel in, Davy pikt de bal op, snelt vooruit, bedient Nick die de voorzet bij de 2e paal binnenwerkt, 2-0. Kansen van Nick, Bart, Sander Davy, Sakke, Raf, worden of door de keeper geweerd, gaan of over naast uit de kruising gehaald. Verder dan de 2-0 komen we niet. De 3 punten zijn weer in de pocket, we hebben verdiend gewonnen. En weer is er historie geschreven. 90 minuten van mooi voetbal, bikkelen, tackles, kopduels, 1 tegen 1 duels, duwtje hier, shirt en broek trekken daar, ballen over, naast, over de achterlijn, zijlijn, vrije trappen, corners, het was weer een middagje voetbal. Het is weer verleden tijd, maar wel genoten van die tijd. Uiteraard kunnen kansen niet zomaar ontstaan, Nick, Kristof, Jelle, Bart en Stijn hielden achter de boel mooi op orde. Waardoor we niet echt in de problemen zijn geweest.
Volgende week wacht Martinus, de uitgestelde match, dat is dan onze gedacht. Inmiddels weten we tijdens het schrijven van dit verslag, dat die clash nog even op zich laat wachten. Dus gaan we met opgeheven schouders, borst vooruit en dik verdiend de winterstop in met 31 op 36 punten, als de nummer 2 van de 2e klasse. In januari mogen we weer aan de bak, hopelijk is die tijd lang genoeg voor alle blessures die er zijn opgelopen, om te herstellen. Laten we dan ook niet ziek zijn of zo, want 1 ding staat vast, ik kijk alweer uit naar onze 1e match!!!
Rest mij niets anders, dan al onze spelers, coach, begeleiding en supporters en uiteraard tegenstanders, arbiters te danken voor de leuke uurtjes met jullie doorgebracht. Op de valreep van 2011 wens ik iedereen alvast hele fijne dagen toe, een goede jaarwisseling, en zeg ik eens gewoon op zn Brabants Houdoe,en ik zie oe wanneer ik oe zie !! Tot 2012..
18-12-2011 om 11:58
geschreven door kwbstelen 
Categorie:Terreinen
|