19 maart 2011, Halder United KWB Stelen, 2 5
Eindelijk de lente staat voor de deur, ook op het tijdstip van affluiten voor het begin van de wedstrijd om 13.00 uur, is de zon al lekker aanwezig.
Maar adel verplicht, en dus voordat ik dit wedstrijdverslag neerpen, eerst even een korte terugblik op de voorgaande wedstrijden tussen mijn laatste verslag en deze vandaag. Een tijdje ging het slechter met het team, we zaten in een dipje van vormverlies. Juist daarom is een compliment op zijn plaats voor de instelling in de matches, want gewerkt werd er, door iedereen, alleen zoals het gaat in het voetbal en sport algemeen, als het tegenzit dan zit het vaak ook steeds weer tegen. En daar is maar een remedie tegen, blijven knokken, en vooral in je eigen kwaliteiten blijven geloven. Uiteindelijk leverde alle inspanningen het mooie resultaat op van 12 op 15 punten. Met stevig spel, alle teruggekeerde geblesseerden, en vooral niet te vergeten mooie voetbal momenten. Schone acties, mazzelgoals , wonderschone doelpunten, strijd in de arena, met als apotheose de match tegen De Kroon. De derby waarin alles wat voetbal zo mooi maakt zat. Vooral veel emoties en zware strijd geleverd door twee partijen die perse wilde winnen. Met uiteindelijk 3 punten in de pocket stapten onze Eagles, de Matadoren van de groene grasmat, van het plein. De thuismatch moet nog komen, maar we zijn er klaar voor!
Zoals we dus ook klaar waren voor Halder, de eerste 30 minuten werden we onder druk gezet. Halder was sterker, maar het harde werken leverde de 0 - 1 op. En vanaf dat moment ging het beetje bij beetje beter. Halder probeerde het nog wel, maar verslapte, en toen de 0-2 viel kwam er meer ruimte om te voetballen. Toch weet Halder terug te komen tot 1 2 door een fout van ons team. Gelukkig viel vrij snel daarna de 1-3 en was de wedstrijd eigenlijk wel gespeeld. De 1 4 en uiteindelijke 2 5 leverde ons dan ook weer de nodige 3 punten op. Wat ons dan ook de derde plaats oplevert op dit moment. Nog 4 wedstrijden te gaan en de competitie zit erop, nog 12 punten te vergaren, dus als we die binnenhalen dan zijn we zeker derde. Een mooi doel om na te streven. En daarom Fly Eagles Fly!!!!
De lentezon begeleid ons op weg naar de after party, Het Vat, wat een feestje wat een feestje, en 3 punten helpen daar echt bij. Heren van de vatten, nog bedankt daarvoor.
Er zijn ook wat wedstrijd beelden te zien. Tot zaterdag, lets go 4 the top
FOTOS Bijlagen: https://picasaweb.google.com/Mieke.Tom/FotosVoetbal?authkey=Gv1sRgCKrwyKC90o6NFA&feat=directlink
03-04-2011 om 00:00
geschreven door kwbstelen 
Categorie:Terreinen
|