Zaterdag mochten we op bezoek bij de leider. Niet onbelangrijk is wel dat ze het maximum van de punten hadden. Heel de groep wist als we ons eigen spel konden spelen dat we het Oostende heel moeilijk konden maken.
De eerste helft was om duimen en vingers van af te likken. Aanvallen is de beste verdediging! Onmiddellijk na het eerste fluitsignaal zette we de toon. Na 1 min. hadden we al een reuze kans. Met mooie combinaties en stevig voetbal speelden we nog enkele kansen bijeen. We kwamen geen enkele keer in de problemen tot de scheidsrechter een tackel op de bal als fout zag. Oostende kreeg een vrije trap net buiten de 16. Dit is de wet van het voetbal: langs de ene kant gaat hij er niet in dan weet je al hoe laat het is langs de andere kant. De bal ging er mooi in, zo kwamen we onverdiend 1-0 achter. Het motiveerde ons nog iets meer en we bleven kansen bij elkaar voetballen en dan moest het er wel eens van komen 1-1. Het doelpunt gaf ons vleugels en de eerste helft verdienden we eigenlijk een doelpunt meer maar het bleef 1-1.
De 2de helft werd iets steviger dan de eerste. We kregen veel meer middenveldspel te zien. Er waren kansen voor beide ploegen maar geen enkele ploeg slaagde er in om nog eens de netten te doen trillen. Zo bleef het uiteindelijk 1-1.
Zo zien we allemaal dat we goed bezig zijn, maar we zijn er nog lang niet. Het kan en moet op sommige vlakken nog beter!!
Maar laat ons nu eerst genieten van deze mooie prestatie.
Dikke pluim voor iedere speler want iedereen speelde op een hoog niveau. We mogen ook onze supporters niet vergeten die ons zaterdag naar voor stuwden.
We hadden nog iets recht te zetten. In bitter koud weer en op een hard veld werd er gevoetbald. De eerste helft domineerden we en speelden we constant op de helft van de tegenstander. Na hoog druk zetten en een snelle combinatie kwamen we 1-0 voor. Na deze goal veranderde er aan het spelbeeld niets. Het leek er op dat we 1-0 gingen rusten. Net voor de rust konden we toch onze voorsprong verdiend verdubbelen.
Na de rust die deze keer diende om ons op te warmen hadden we het iets moeilijker. Varsenare die hoog druk bleef zetten en met een extra man in het midden ging spelen, speelde voortdurend op onze helft. Hun gevaar kwam uit hoekschoppen en na wat concentratieverlies werd er met de hand van God gescoord. Het was idd maar met 1 hand!! :p Zo kwam het onsportief 2-1. Misschien was dit wel onze redding na de 2-1 schoten we wakker en in een mum van tijd stond het al terug 3-1. We hadden onze 2de adem gevonden en bleven hoog voetballen zo konden we onze voorsprong nog vergroten naar 4-1.
Dikke proficiat aan iedereen!
1ste helft was super!! de eerste 15 min van de 2de helft waren iets minder! laatste kwartier was goed!!
Na deze opwarmer komen er nu 2 zeer belangrijke weken aan!! Ik hoop dan ook dat iedereen naar deze wedstrijden toeleeft!
Het werd tijd dat we nog eens een wedstrijd mochten spelen. De eerste helft was het zichtbaar dat we een eindje stil gelegen hebben. We kwamen zeer moeilijk in ons spel dit lag aan het veld maar ook aan de tegenstander die het ons moeilijk maakte. Het ging snel van het ene doel naar het andere. Wij mochten als eerste juichen maar de vreugde duurde niet lang. De bordjes stonden snel terug gelijk. Na de 1-1 was het oppassen voor de snelle uitbraken van Zwevegem die kwamen er telkens na dom balverlies van ons. Gelukkig vonden ze de weg naar de netten niet zo gemakkelijk. Voor de rust konden we nog de 1-2 scoren. Met een voorsprong de rust in gaan is altijd leuk. De spelers voelden zelf dat het niet goed liep en dit merkte ik in de kleedkamer. Zelf zeiden ze een voor een dat ze sneller moesten spelen, niet lopen met de bal. Ik was blij toen ik dit hoorde. Na de rust werd het eenrichtingsvoetbal. We speelden sneller, we waren sneller op de bal, er werd goed gesproken en dan komen de goals er wel. Een goede 2de helft zorgde voor een eindscore van 1-8.
Proficiat voor jullie 2de helft!!
Nu komen er 3 belangrijke weken aan!!! Ik hoop dat iedereen naar deze 3 wedstrijden toe leeft!!
We vertrekken om kwart voor 9 stipt aan het crackstadion!
Spelers zijn:
Servaas, warre, emiel N, wannes, alexi, emiel c, hannes, gust, bastien, nils, benjamin, jasper, emilio en jason!
Bodhi speelt met de NU13!
Identiteitskaart niet vergeten!!
We hebben een serieus eindje zonder wedstrijd gezeten, ik ben blij dat we terug kunnen spelen! Jullie mogen zich aan een gemotiveerde tegenstander verwachten ook voor hen is het een eindje geleden! Ik hoop dan ook dat iedereen met volle concentratie de kleedkamer binnen komt!
Vanavond mogen we nog altijd niet op de terreinen. Hopelijk kan ik jullie morgen beter nieuws brengen.
BELANGRIJK!!!
Geen training wil niet zeggen niets doen!
Gelieve allemaal volgende oefeningen thuis te doen!! Ik hoop dan ook dat iedereen deze oefeningen doet!
1) Touwtje springen 2) Rompstabilisatie oefeningen => zoals op training. vb. Pomphouding, zijwaartse houding, op1 hand en 1 voet 3) jongleren ( ik verwacht van iedereen een bericht deze avond van het aantal keren)!!! 4) krachtoefeningen: pompen en setups 5) passeerbewegingen!