Morgen volgt onze 2de wedstrijd van het seizoen. Onze B-ploeg zal niet kunnen beschikken over Brent (begrafenis), Renzo (kwetsuur en 1 week out) en Nathan (zocht vandaag contact op en komt volgende week aansluiten). Krreg ook net bericht dat Gilles er ook niet kan zijn. Dat maakt juist gepast 8 spelertjes.
Volgende spelers worden om 10 u verwacht op het terrein : Dylan, Gil, Miel, Lennard, Emile, Felix, Robbe en Quinten.
Tegenstander van dienst is Elene-Grotenberge en tevens ex-club van Miel.
Wij spelen of in zwart Joma (Belfius - korte mouwen - zoals vorige week) en of zwarte Kappa trui (sommige met naam erop) Als iedereen beschikt over zijn zebra -shirt kunnen wij de volgende wedstrijd daar met spelen. (Robbe's shirt is besteld)
Ook even meegeven dat wij op zaterdag 3/10 thuis gaan spelen om 10u45 tegen KAV Dendermonde. Aangezien die dag Aaigem moest komen maar forfait gaf vond trainer Hans een waardige oefenpartner. De terugwedstrijd is op 28/11 in Dendermonde.
Ook de week voordien hebben wij een forfait en dit op Appelterre (26/9). Ook voor die wedstrijd zijn wij op zoek naar een oefenpartner. Later meer nieuws daarover.
Drinkbus niet vergeten en tot morgen.
|