Na één gezamenlijke training met onze nieuwe ploeg hadden wij direct een heel verre verplaatsing voor de boeg. SK Maldegem was onze 1ste tegenstander. Geen enkel bericht of nieuws van Nathan en verder met 11 spelertjes op het wedstrijdblad.
Tijdens het 1 ste kwartier waren wij nergens en kwamen wij steeds 4 stappen tekort. Geen bezieling en de wil om de bal in ons bezit te krijgen was het gevolg dat wij reeds vroeg met 2-0 achter kwamen. Na een korte pauze en wat bijsturen kwamen wij terug in de wedstrijd na heel zwak uitverdedigen van de thuisdoelman. Nogmaals was Maldegem voor ons doel te vinden en de plaatselijke nr 10 scoorde nr 3, door geheel vrijstaand de bal in het doel te verlengen.
Een heel ander Borsbeke tijdens de 2de helft. Wij namen meer het initiatief en konden terugkomen via een bedrijvige Gil. Alleen in de zone van de waarheid kwamen toch steeds een stapje tekort om een kans af te dwingen. Het meeste gevaar kwam van Maldegem en Lennard hield met een paar knappe save's zijn ploeg in de wedstrijd. Na een afgeweken schot op doel kon een moederziel alleenstaande thuisspeler voor de 4-2 zorgen. Echter gaven wij niet op en met een rake counter en een puik afwerken kon onze nieuweling Dylan voor de aansluitingstreffer zorgen. Quinten hield de boel achterin zeer goed gesloten en ook Brecht kon een bal mooi voor doel brengen maar niemand was goed gevolgd. Maldegem kreeg ook nog wel een kansje maar deze wedstrijd eindigde in een 4-3 nederlaag.
Indien wij iets scherper voor de dag kwamen tijdens de 1 ste 15 minuten hadden wij niet achter de feiten moeten aanlopen. Onze zebra's namen de draad goed op en maakten het Maldegem nog knap lastig. Deze week gaan wij er nog eens goed tegenaan en volgende zaterdag spelen wij thuis tegen Elene-Grotenberge.
Woensdag training om 17u.
|