Inhoud blog
  • foto's interprovinciale finale jeugdcup te Sint-Niklaas
  • training
  • wat sfeerbeelden
  • waw waw waw
  • Yes we can!!!
    Trainers
    U10 A  Remaut Peter
    0474/874296
    U10 B  Dierkens Stefan
    0479/506861
    U10 C  Maertens Christ
    0477/500279
    Afgevaardigden
    U10 A 
    U10 B Hélin Yves
    U10 C
     

    Trainingsdagen
    Maandag 17u45
    Woensdag 17u45
    Vrijdag 17u45

    Start Competitie
    Nationale 3 sept 2011
    Bijzondere 3 sept 2011
    Gewestelijke 10 sept 2011

    Ksv Roeselare U10

    23-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voor den agenda

    PROGRAMMAWIJZIGING WEEKEND 5-6 mei.
    Zaterdag 5 mei      (Trainer Peter)  : Finale Beker van het Nieuwsblad
    Finale Beker van Het Nieuwsblad om 9 uur KSVR- RC Harelbeke

    Deze wedstrijd wordt gespeeld op het hoofdterrein van KFC Izegem! Supporters op post!

    Zondag 6 mei (Trainer Stefan) : Tornooi te Blankenberge (namiddag)
    Alle wedstrijden gaan door in de namiddag.De eerste wedstrijd wordt gespeeld om 13u45 en de laatste wedstrijd ten laatste om 17.00uur.
    De wedstrijden worden gespeeld over 2x12min. Er zijn 2 reeksen van 3ploegen

    Reeks A                                             Reeks B

    KSC Blankenberge A                          KSC BlankenbergeB
    KSV Roeselare                                  Oostkamp
    Gosselies                                          Etterbeek

    13u45 A1-A2

    14u45 A2-A3

    15u45 1ste RA-2de RB                    1ste RB-2de RA

    16u45 3de RA-3de RB

    17.00uur winnaar 1-2                        verliezer 1-2

     
    K.Boudewijnlaan 15 8370 Blankenberge.

    Zondag 6 mei (Trainer Christ) : Tornooi te Harelbeke ( voor- en namiddag)
    Aantal wedstrijden met beperkte speelduur : 4

    Deelnemende clubs :
    - K.V. Kortrijk (00019)
    - K.S.V. Roeselare (00134)
    - K.M. S.K. Deinze (00818)
    - Sporting W.I. Harelbeke (01574) A+B
    - K.V.C. Deerlijk Sport (01634)
    - K.V.V. Coxyde (01934)
    - S.V. Wevelgem City (02997)
    - V.C. K. Zwevegem Sport (03521)
    - K. Eendracht Wervik (03694)
    - Rjs Heppign.-Lambusart-Fleurus (05192)
    - K.F.C. Varsenare (05222)
    - S.V. Anzegem (06122)
    - Club Roeselare (09360)
    - Football Club Gullegem (09512)
    - Wasquehal (Frankrijk)

    23-04-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    19-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.cup van het nieuwsblad

    De spelers van trainer Peter konden ook hun laatste match voor de finale met winst (1-7) afsluiten  winst in Zulte-Waregem 

    Op 5 mei staat Sporting West Harelbeke hen op te wachten op de terreinen van Fc Izegem voor de finale om 9u00.

    19-04-2012 om 18:34 geschreven door Tamara


    16-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi Kvv Coxyde
    De spelers van trainer Peter trokken richting kust, naar Koksijde. Zij behaalden de 11plaats. Ook aan jullie een dikke proficiat, jongens.

    Dit was hun programma en resultaten

    Krc Genk - Ksvr 1-1
    Kvk Ieper - Ksvr 0-0
    Standard de Liège - Ksvr 1-0
    Torhout KM - Ksvr 0-6
    Ksvr - SWI Harelbeke 1-0
    Kvv Coxyde - Ksvr 0-6
    Ksvr - Spd New York 0-1

    voor plaats 11 of 12
    Ksvr - SWI Harelbeke 2-1


    Bijlagen:
    http://skydrive.live.com/?cid=b63025c970236b1d&Bsrc=SkyMail&Bpub=SDX.SkyDrive&sc=Photos&id=B63025C970236B1D%21151   

    16-04-2012 om 08:19 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi Hertsberge
    Een aantal spelers kwamen in de paasvakantie in actie tijdens één of ander tornooi. Zo trok de ploeg van trainer Christ naar Hertsberge waar ze cfr de trainer alles wonnen die 'poten en oren' had. Dikke proficiat jongens

    Ksvr - skd hertsberge : 5 - 1
    Ksvr - ksv pittem : 8 - 0
    Ksvr - Kskv zwevezele : 4 - 0






    16-04-2012 om 08:01 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchen weekend 14 april

    U10A - Fc Charleroi  22-0

    Dankzij een Roeselaarse medewerker, die per fiets de weg toonde aan de Henegouwse autobus, kon de wedstrijd met wat vertraging op gang gefloten worden. Van enige wedstrijd was er nauwelijks sprake want na tien minuten had de bezoekende doelman reeds driemaal de bal uit zijn netten moeten halen. Na één kwartier was de score opgelopen tot zes eenheden. In het tweede kwartier laste de thuisploeg even een pauze in waardoor van kamp werd gewisseld bij een 8 – 0 score. Na de pauze kwam de thuisploeg gedreven op het veld en met de regelmaat van de klok werden de netten van de bezoekende ploeg bol gezet. De doelnetten die reeds voor de wedstrijd aan herstelling toe waren, kregen het in deze wedstrijd zwaar te verduren. Doelman Lars kreeg in het laatste kwartier de kans om zijn talenten als veldspeler te tonen en warempel, hupla, ook hij scoorde en plaatste zo de eindscore op het bord. Net op tijd want de notitiekaarten met het scoreverloop waren vol geschreven. Zonder de fietshulp van de Roeselaarse medewerker dropen de Chalala-spelers af… (FDW).

    U10B - Wielsbeke

    Onze jongens speelden een prachtig eerste kwartier met verzorgd voetbal en veel doelkansen, nl. Robbe D. 1-O, Ansar 2-0, Joran 3-0 en terug Ansar de 4-0
    In het tweede kwartier bleef Sv veruit de beste ploeg doch de doelkansen bleven onbenut. In het derde kwartier bleven onze jongens baas doch concentratie verlies achteraan zorgde ervoor dat de bezoekers tot 4-3 konden terugkeren.
    In het laatste kwartier zetten de jongens terug de puntjes op de i en scoorden Mattice met een afstandschot 5-3, Joran de 6-3 naast de keeper en Ansar met een persoonlijke actie de 7-3.
    Een dikke proficiat aan de gehele ploeg voor het mooie voetbal in koude weersomstandigheden. Yves

    Dosko Beveren - U10C   2-1

    De heenwedstrijd werd met een overtuigende 9-1 zege afgewerkt en het zou opnieuw een makkie worden dachten onze spelers maar niets was minder waar. De zware nederlaag lag nog op de Beverse magen en prompt werden een drietal A-spelers van hen in het B-ploegje gedropt hetgeen de tegenstand al wat zwaarder maakte. Hun 10 speler dribbelde ons bij momenten tureluurs en bracht eigenhandig de ruststand op slechts 2-0. Daarin werden onze spelers wakker geschud en na de kampwissel zagen we een veel gedrevener spel van ksv waarbij er kansen bij de vleet bij elkaar gevoetbald werden maar enkel Tibo Baert kreeg de bal voorbij de Beverse keeper. (Wim)

    16-04-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    29-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.cup van het nieuwsblad

    De éne cupwedstrijd (bekerwedstrijd) is de andere niet. Waar KSVR in de vorige bekerwedstrijd (uit op KVK Ieper) overmand werd door stress en zenuwen speelde de ploeg van Peter Remaut vandaag vol zelfvertrouwen en relaxed, de focus volledig gericht op het nu-moment. De thuisploeg zette onmiddellijk de toon. De bezoekers werden ‘vast’ gezet en de hoge druk zorgde ervoor dat de roodgroenen hun verdedigende stellingen nauwelijks konden verlaten. Het verrassingseffect liet niet lang op zich wachten: een aandringende thuisploeg was er mede oorzaak van dat het openingsdoelpunt (own-goal) reeds na drie minuten viel (1-0). De bezoekers probeerden de bakens te verzetten en tot combinaties te komen maar de witzwarten behielden in alle linies de controle.

    Jammer dat er in deze fase van de wedstrijd te slordig werd omgesprongen met de geboden kansen. Een werkpunt dat dit seizoen al meerdere keren de kop opstak. Wanneer echter na tien minuten een tweede bezoekende owngoal viel (2-0) kreeg het nodige zelfvertrouwen, dat reeds aanwezig was, een extra stimulans en zag je zo de ontgoocheling in de rangen van de bezoekende spelers sluipen. De thuisploeg profiteerde van deze situatie door in zes minuten  zelf nog vier maal te scoren zodat met een onverhoopte ruststand (6-0) de batterijen opgeladen konden worden. Het moet gezegd: de bezoekers kwamen gedreven uit de kleedkamer. De peptalk van hun trainer en begeleider had impact. De bezoekende spelers waren over hun eerste ontgoocheling heen geholpen en probeerden de wedstrijd in handen te nemen. Niet dat Zulte-Waregem onmiddellijk doelgevaar kon bijeen sprokkelen, de thuisverdediging gaf nauwelijks kansen weg. Het was weliswaar de verdienste van de bezoekers dat ze het combinatiespel van de thuisploeg lam legde, althans voor de eerste tien minuten van de tweede helft.

    Zulte-Waregem probeerde wat meer druk naar voor te brengen waardoor er meer ruimte kwam in de rug van hun verdediging. De thuisploeg maakte hier gretig gebruik van om in het tweede deel van de tweede helft hard toe te slaan. In een ritmische kadans werd de score verder uitgediept tot elf eenheden

    (11-0), jammer dat er bij de talrijke hoekschoppen niet gescoord werd. Het dozijn doelpunten kon op die manier zeker overschreden worden…

    Een mens mag echter niet te veel willen. Spelers bezorgden ons een aangename zomerse avond. We mogen  echter het vel van de beer niet verkopen vooraleer hij geschoten is maar indien we in Zulte een bere-sterke prestatie neerzetten, kunnen we zingen ‘Izegem, here we come’, we zijn hoopvol maar niet overmoedig. Met veel respect voor Sv Zulte-Waregem dat niettegenstaande de overmacht toch probeerde om voetballend oplossingen te vinden en de bal niet zomaar wegtrapte. (FDW)

    29-03-2012 om 14:18 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchen weekend 31 maart
    Standaard Wetteren - U10A

    Speelde het begin van de paasvakantie een rol of waren het de eerste lentekriebels? Trainer Peter bemerkte reeds tijdens de opwarming te weinig agressiviteit. In het gure Wetteren (de lentetemperaturen waren nog ver weg), op een hobbelig terrein met langs één zijde hoog struikgewas als afrastering, begon de thuisploeg zeer snedig aan de wedstrijd. In de tweede minuut opende Wetteren reeds de score nadat onze verdediging een eerste maal in snelheid werd genomen. Gans het eerste kwartier liepen onze jongens een ongrijpbare bal achterna. Het middenveld kon zijn stempel niet drukken, de voorspelers werden niet bereikt en alle druk kwam op onze verdediging terecht, die wat snelheid en agressie tekort kwam. De doelgerichtheid van de thuisploeg bleef nog wat in gebreke waardoor de score na het eerste kwartier niet hoger kwam dan 2-0. Vanaf het tweede kwartier kwam er meer evenwicht in de wedstrijd. Nadat de Oostvlamingen een derde maal de netten deden trillen, milderde KSVR de score eerst via een hoekschop, daarna via een uitgespeelde kans (3-2). De bezoekers voelden na rust aan dat er meer in zat en probeerden meer druk naar voor te plaatsen. De gelijkmaker werd echter tweemaal kort na elkaar afgeblokt. In de laatste minuten plaatste de thuisploeg nog twee vlijmscherpe en doeltreffende counters waarmee ze de overwinning veilig stelden

    (5-2).Terechte overwinning van de thuisploeg tegen een KSVR dat vooral in het eerste kwartier niet bij de les was.  (FDW).



    Kv Kortrijk - U10B

    U10C - Kfc Lichtervelde 

    Na de flauwe prestatie van vorige week waren we erop gebrand om een gretig ksv te mogen aanschouwen tegen de witblauwe brigade olv ex ksv’er Yaron. In het aanvangskwartier was het nog wat zoeken en na eerst op achterstand te zijn gekomen lukte een attente Joachim de aansluitingstreffer. Ksv begon beter te combineren maar hun veldoverwicht werd nog niet in doelpunten omgezet zodat we de rust bereikten met een iets te magere 1-1. Ksv vatte het derde kwart aan met steeds meer inzet en geloof in eigen kunnen. De lichterveldse motor stokte wat en die van ksv sloeg nu helemaal aan en er werd gecombineerd en afgewerkt dat het een lieve lust was ook al hadden een 4-tal spelers met lichte blessures te kampen. Mathis bracht ons op voorsprong, Robbe sloeg 2 maal toe, Joachim en Yarrik zetten goed druk en waren bijgevolg eveneens succesvol, Gilles durfde eens aanleggen vanop afstand en werd hiervoor beloond. Net voor affluiten legde Mathis de 8-1 eindcijfers vast. En toch waren sommigen nog niet moe want een 4-tal spelers breiden hieraan nog een vervolg en deden gezwind nog een volle wedstrijd mee bij de U9 van Wesley en Bart die in acute spelersnood verkeerden.

    29-03-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    21-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchen weekend 24 maart
    U10A - Kv Oostende zaterdag om 10u

    SP Keiem - U10C zaterdag

    Eerste duel met de paarswitte brigade in een godvergeten uithoek van Diksmuide. Dat varkentje zouden we komende zaterdag wel eens vlug wassen dachten onze spelers na de laatste training. Maar dat was buiten de waard gerekend(zij spelen immers in de halve finale van de jeugdcup het Nieuwsblad tegen Heule) en David speelde een slappe (of was het slapende) Goliath in de eerst helft met een zekere gedrevenheid op een 2-0 achterstand en deze ruststand was niet eens onterecht gezien de talrijke gemiste kansen. Goliath mocht het tijdens de rust eens uitleggen aan trainer Christ die hen wees op het veel te makke spel en nog zo veel meer. Tijdens de 2de helft werd dan toch uit een ander(en iets vinniger) voetbalvaatje getapt en begon ksv schuchter te combineren en wat hoger druk te zetten. De tegenstander zat door zijn beste krachten en kon het niet meer belopen waardoor Tibo Baert en Mathis de bordjes alsnog in evenwicht brachten. Op het einde liet men ei zo na de 2-3 nog liggen maar een gelijkspel was immers een terechte eindstand. (Wim)



    U10B - Kvk Ieper zondag om 10u (opgelet zomeruur, vergeet jullie klok niet te veranderen)

    21-03-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    19-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voor den agenda

    Aangepaste data beker van het Nieuwsblad: (ploeg trainer Peter)
    HEENMATCH               Woensdag 28 maart      19.00    KSVR-Zulte Waregem
    TERUGMATCH             Woensdag 18 april        19.00    Zulte Waregem – KSVR            (terrein Zulte Kastanjelaan)

    Verschoven data competitie: (ploeg trainer Peter)
    Woensdag 11 april om 17u30    KSVR- La Louviere (in plaats van 28 april)

    19-03-2012 om 21:21 geschreven door Tamara


    14-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weetje

    Vanaf 19 maart mag er weer getraind worden in korte broek en kunnen er weer drankflesjes worden meegebracht naar de veldtraining!

    14-03-2012 om 08:58 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchen weekend 10 maart
    U10A - Fc Dender 1-2

    KSVR nam een vinnige start. De secondenwijzer had amper dertig tikken gegeven wanneer via een mooie combinatie de bezoekende doelman een gevaarlijk schot in hoekschop pareerde. De thuisploeg kon echter deze start niet aanhouden en de bezoekers zochten vooral via hun aalvlugge linkerflankspeler openingen. Het spel ging vlot over en weer en beide verdedigingen moesten alert optreden. De bezoekende doelman, die het intrappen nog niet volledig beheerste, had geluk dat de thuisploeg hiervan te weinig profiteerde. Niettegenstaande de wedstrijd aangenaam om volgen was, gingen we rusten met een niet alledaagse brilscore. Als toeschouwer voelde je zo aan dat de wedstrijd een doelpunt nodig had om volledig open te breken. In de openingsminuut van de tweede helft kregen we de verhoopte goal (31’:1-0). Dender liet niet begaan en probeerde hoger druk te zetten. Via een hoekschop waarbij de bal wat bleef hangen in het pak van spelers slaagden de bezoekers erin het evenwicht te herstellen (43’:1-1). Tijdens het slotkwartier probeerden beide ploegen om de overwinning binnen te halen. Toen iedereen zich tevreden stelde met een gelijkspel haalden de bezoekers op een diefje toch nog de overwinning binnen. Het verschil vandaag lag hem in de alertheid (sneller reageren) bij spelhervattingen, KSVR kan daar zeker méér uit halen.
    (FDW)


    U10B - KRC Harelbeke 14-2

    Na 2 minuten kan Simon D. het openingsdoelpunt binnentrappen na slecht uittrappen van de bezoekende doelman. In de 4' actie Mattice op rechts en mooi gepast op Robbe D. en 2-0. In de 7' actie Simon op links die een voorzet op Mattice en na een kwartier staat de 3-0 vast. Na een vlug tegendoelpunt nemen onze jongens terug de wedstrijd in handen. Na 20' maakt Ezra N. de 4-1 na goed samenspel met Simon. In de 22' en 25', tweemaal Mattice D. eerst na assist van Ansar I. en daarna van Simon D. Juist voor rust kan Ansar de bal recupereren, legt die op zijn beurt af voor Simon die keihard afwerkt op doel waardoor de keeper de bal lost en de goed gevolgde Ansar legt binnen. In het derde kwartier terug een tegendoelpunt in de beginfase. In de 33' assist van Mattice op Simon die de keeper omspeelt en 8-2. In de 39' scoort de goedgevolgde Ezra nadat Mattice de bal niet hard genoeg geplaatst had. In de 42' kan Mattice nog juist naar Simon plaatsen die de 10-2 maakt. Juist voor het vierde kwartier kan Simon nog scoren nadat Stijn de bal onderschept had op het middenveld 11-2. In het laatste kwartier kan de thuisploeg nog 3 keer scoren. Eerst Mattice à la Messi nadat Robbe D. goed van kant veranderde; dan een knappe actie van Ezra die Simon bedient en vervolgens actie Robbe en pas op Ansar die op zijn beurt  voorzet en Simon werkt de 14-2 binnen.

    U10C - Sk staden  (deze match werd niet gespeeld, Staden gaf forfait op het allerlaatste moment)

     

    De buitentrainingen vielen helaas in het water deze week; gelukkig was er nog de vrijdagse laatavond binnentraining en dan nog 1 nachtje slapen voor de wedstrijd… Maar dat was buiten de Stadense Chiro afdeling gerekend die er met een ‘weekendje weg’ in slaagde om de 2 ploegen U10 tot zo maar even de helft van beschikbare spelers te reduceren. En hoewel dit al vroeg bekend was, kwam de forfait pas vrijdagnacht officieel door wegens ‘internetproblemen’ bij de roodhemden. Opnieuw geen wedstrijd dus deze morgen en weinig vrolijke gezichtjes bij de spelers maar de trainer voorzag in een onderling wedstrijdje aangevuld met de reservespelers uit de ploeg van trainer Sven zodat ze toch niet voor niets vroeg uit de veren gekropen waren. (Wim)

    14-03-2012 om 08:57 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchday woensdag 14 maart
    Kv Ieper - U10A  (achtste finale cup van het nieuwsblad) 1-0 De ploeg blijft wel in de running voor de cup van het Nieuwsblad. Hun volgende tegenstander in de halve finale is Zulte-Waregem

    U10B - Mouscron Peruwelz

    U10C - Mouscron Peruwelz

    14-03-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchen weekend 17 maart
      R. OC de Charleroi - U10A 6-3

    De KSV-boys waren van plan om terug aan te knopen met een prima prestatie in het verre Charleroi tegen de doggen. Al van in de beginfase werd het duidelijk dat we voor een degelijke repliek zouden zorgen en konden we al direct het openingsdoelpunt aantekenen. Het eerste halfuur werd er behoorlijk gevoetbald niettegenstaande het mindere optreden van de thuisscheids en het ongeconcentreerde optreden van de bezoekende doelman. De interim-afgevaardigde Filip had heel wat werk om de builen en blutsen van de bezoekende spelers te verzorgen. Terwijl de ene speler nog verzorging buiten het veld kreeg, was er al een ander slachtoffer die op onze hulpdiensten wachtten. Vele van de bezoekende aanvallen werden dan ook in de kiem gesmoord door het iets te hardhandig(voetig) optreden van de thuisploeg. De rust werd bereikt met een 3-2 achterstand zodat we zeker nog in onze kansen geloofden en misschien wel voor een ommekeer konden zorgen.

    In het derde kwartier kwamen we door een magistrale vrije trap op gelijke hoogte en voelde je de spanning stijgen... de wedstrijd  kon nog alle kanten uit.

    In de eerste minuut van het vierde kwartier kregen we na dom balverlies onmiddellijk het deksel op de neus na een schuiver in de linkerbenedenhoek. Met onze laatste krachtinspanningen probeerden we nog aansluiting te krijgen maar weinig goede combinaties werden nog op de mat gelegd. Tegen het ruwe spel van de thuisploeg waarbij getrek, geduw, geschoffel en sandwichen van de tegenstrever schering en inslag waren, konden we met ons jong ploegje niets meer inbrengen. De laatste 5 minuten van de normale speeltijd kregen we dan volledig het deksel op de neus nadat 2 keer een corner niet goed werd ontzet en een vrijstaande thuisspeler maar voor het inleggen had. Spijtig dat de wedstrijd ontaardde in onsportief gedrag nadat een thuisspeler het nodig vond de bezoekende supporters uit te dagen met wegwerpgebaren en natrappen. De scheids stond erbij en keek ernaar maar dat de thuistrainer (?) daarop niet reageerde en met grote vreugdespongen en brede smile stond toe te kijken getuigt van weinig voetbalverstand.

    Wie zei ooit ‘de wijzen komen uit het Oosten?’ Ik heb er alvast mijn bedenkingen bij.

    Volgende week krijgen we KVOostende over de vloer en kan er hopelijk weer op een sportieve manier gevoetbald worden...! (Peter)


    De U10B is vrij nadat Kvv Coxyde na nieuwjaar forfait gaf voor de rest van het seizoen.

        Sv Rumbeke - U10C

    Deze ochtend opnieuw een burenstrijd op ons bord tegen de blauwwitten van Rumbeke. Dat het een strijd zou worden wisten we al van vorige recente confrontaties. Ksv acteerde wat slapjes in de aanvangsfase en kreeg een 2tal waarschuwingen vooraleer Yorben zich toch gewonnen moest geven na mistasten centraal in de verdediging. Na een tiental minuten kwam de ksv-trein op gang en werd Rumbeke voor eigen doel vastgezet. Opnieuw werden heel wat kansen bij elkaar gevoetbald maar liet onze afwerking ons in de steek en hield de thuiskeeper met enkele gevatte tussenkomsten ons van de verdiende gelijkmaker. Toch slaagde Mathis erin om de bordjes net voor de kampwissel in evenwicht te brengen. Na de pauze stond er slechts nog 1 ploeg te voetballen : onze jongens combineerden prachtig en vonden elkaar soms blindelings(trainer Christ stond warempel relaxed te glunderen aan de zijlijn) en na doorsteekpass van Thibo Dierynck kon Yarrik alleen op doel af om de keeper te verschalken : 1 – 2 dus en tevens het startsein van de thuiscoach die zag dat ze aan het voetballend vermogen en de hoge KSVR pressing tenonder gingen en het dan maar meteen over een andere boeg gooide. Het nieuwe wapen heette ‘de harde, hoge en lange bal’ want er moest gewonnen worden en dat rendeerde nog ook. Via een aantal van die ballen die letterlijk uit de lucht kwamen gevallen  in ons doel wist Rumbeke nog 4 maal te scoren. Eindstand 5 – 2  (Wim)

    14-03-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    01-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.belangrijke mededeling

    AANDACHT: ivm de indoortrainingen op vrijdag

    Wil noteren dat de indoortraining van 18 mei niet doorgaat (internationaal  tornooi op schiervelde)
    Deze training wordt verplaatst naar vrijdag 23 maart.

     TECHNICAL SOCCERSCHOOL HALLEN (19u30 tot 20u30)            SPELERS U10
    Baert Thibault             Beerland Mathis         Boedt Jentl                 Decottignies Jordy
    Dekimpe Mattice        Demeulenaere Simon  Dousy Stijn                Godin Gilles
    Goeminne Lander      Gyselinck Joran           Herman Thibo            Herman Wout
    Lauwyck Kjell            Madou Yarrik            Merlot Brooklyn        Pittillioen Jitze
    Vangheluwe Mathieu
    Maart                  2, 9, 16, 23
    April                   6, 13, 20, 27
    Mei                      4, 11 (alle data in mei zijn buitentrainingen soccer)

    01-03-2012 om 10:13 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchen weekend 3 maart
    Waasland Beveren -U10A  6-3

    Hoe langer een reeks overwinningen wordt neergezet, hoe dichter je bij de eerste nederlaag komt. Deze waarheid moest KSVR vandaag ondergaan. De thuisploeg, goed geïnformeerd over het reilen en zeilen van KSVR, startte vinnig aan de wedstrijd. Doelman Lars kon niet voorkomen dat de geelhemden reeds na twee minuten een eerste keer konden juichen (2’: 1-0). Gemotiveerd door deze vroege openingstreffer drukte de thuisploeg door en onze goalie moest nog een drietal reddingen uit zijn mouw schudden om erger te voorkomen en toch nog enige spanning in de wedstrijd te houden. Net voor het einde van het eerste kwartier kwam witzwart op gelijke hoogte (14’: 1-1) maar lang konden we de schijn niet hoog houden. Eén minuut verder had de thuisploeg de rangorde hersteld en kwam verdiend volgens het spelpeil, terug op voorsprong. (15’: 2-1). De thuisploeg benutte goed de ruimte tussen de linies, onze jongens zetten te laat de hoge druk in, zodat de thuisspelers te simpel konden uitvoetballen. Nog voor de rust bouwde Waasland-Beveren de voorsprong verder uit (20’: 3-1) (22’:: 4-1). Waasland-Beveren verdedigde stevig zonder echt brutaal te zijn maar bij momenten hadden we onze handen vol met het troosten van enkele licht gekwetste spelers. Een knie hier, een enkel daar, een hiel ginder, een verstopte neus elders… zelfs tijdens de rust kwamen schaar en pleisters van pas.  De tweede helft was amper door een goed leidende ref van start gefloten of via ‘de kluts’ nette de waaslanders een vijfde doelpunt (31’: 5-1). Even vreesde trainer Peter voor een ware afstraffing toen de thuisploeg  een zesde keer raak trof (37’:6-1).

    Gelukkig liet de thuisploeg nu de teugels wat losser, voerde een aantal positiewissels door waardoor KSVR wat meer ruimte en tijd kreeg om te combineren en de score via twee tegendoelpunten aanvaardbaar te maken (51’: 6-2) ( 54’: 6-3). We stootten vandaag tegen een technisch sterkere en vinniger tegenstander die ons bij momenten overklaste. Een tegenstander die in vergelijking met de heenwedstrijd niet enkel letterlijk maar ook qua voetbalinzicht sterk gegroeid is. De jongens van trainer Peter kunnen vanaf volgende week weer werken aan een nieuwe reeks overwinningen en moeten het goede van de voorbije maanden onthouden en bevestigen. (FDW)


             Krc Waregem - U10B  4-6

    Sv heeft het meeste balbezit maar toch verloopt de wedstrijd moeizaam. Eerst gaat Simon Demeulenaere alleen op doel af maar de thuisgoalie redt met de voet. Robbe Tack moet redding brengen in hoekschop op een goed schot van de thuisaanval. Halfweg de eerste helft 0-1, voorzet Robbe Demuynck die iedereen voorbij gaat en Ezra Naert pikt de bal op en legt terug op Mattice Dekimpe die de thuiskeeper lobt.
    Juist voor de pauze een vrije trap, tikje Mattice en Ansar Ilyasov schiet de 2-0 binnen.
    De bezoekers beginnen slap aan de tweede helft en na 10 minuten is de voorsprong omgebogen in een achterstand 3-2.
    Bij deze stand nemen de wit/zwarten de wedstrijd terug in handen en in het laatste kwartier scoren, 2x Robbe Demuynck, Ezra Naert en Simon Demeulenaere. In de laatste minuut kan de thuisploeg nog milderen in die aangename partij.
    Yves

       U10C - Dosko Beveren  8-1

     

     

    Na een drietal maand zonder wedstrijd was het koffiedik kijken hoever onze manschappen wedstrijdtechnisch zouden staan. Geen blessures en geen afwezigen onder de spelers enkel de trainer had huisarrest gekregen en ondergetekende tekende present om als ad interim coach te fungeren. De opwarming leek best scherp en met vertrouwen vatte men de wedstrijd aan tegen het gestalterijk achttal van Dosko. Ksvr begon vrijwel meteen hoog te spelen, druk te zetten en bij balrecuperatie werd de bal vlot rondgespeeld. Mathis omspeelde mooi de keeper maar besloot te zwak in het lege doel en zijn bal werd helaas voor de lijn weggeveegd maar even later gaf hij vanop links een prima assist naar de 2de paal en de vrijgelaten Robbe rondde mooi af. Vervolgens zette ksv mooie combinaties op over de grond waaruit Yarrik 2 maal wist te scoren. Net voor de kampwissel lag een misverstand(centrale bal aan de achterlijn) in de verdediging aan de basis van de enige tegentreffer. Eenzelfde inzet na de rust werd gepredikt. Het derde kwartier opnieuw eenrichtingsvoetbal maar de dosko doelwachter hield enige tijd zijn netten balvrij omdat we teveel via hoge ballen trachten af te werken. In het laatste kwart stond de kwieke Joachim op de 11 en die bedankte met een zuivere hattrick. Ook Tibo Baert zette zich door en werkte beheerst af en in de toegevoegde tijd nam Yarrik de goalie van op afstand nog eens te grazen in de korte hoek en lukte zodoende eveneens een hattrick. Pluim voor Gilles en Tibo Baert : zij leverden samen 5 assists af alsook de ganse verdediging die vandaag sterk stond te spelen onder leiding van Tibo Dierynck(Wim)

     

    01-03-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.cup van het Nieuwsblad Ksvr-Kvk Ieper


    Dat het geen makkie zou worden zoals trouwens trainer Peter vooraf aangaf wisten we natuurlijk al vanuit onze vorige onderlinge duels en  hun reeds afgelegd parcours in de huidige competitie is trouwens ook niet van de poes. Ksvr schoot het best uit de startblokken en verzuimde helaas al in de aanvangsfase om op voorsprong te komen. Vervolgens floot de scheids een fout -weliswaar in ons voordeel- ipv ons BALvoordeel te laten; wat wellicht wel al de 1-0 had kunnen opleveren. Ieper was niet onder de indruk van het ongeïnspireerde en trage spel van de thuisploeg, liet weinig voetbal toe en speelde lustig mee met als gevolg dat zij ook een aantal keer voor doel opdoken maar hun afwerking faalde of Lars stond paraat. Een volgende vrije trap voor Ksvr werd van dichtbij binnengekopt door Antoine in de korte hoek en met deze gevleide voorsprong schoot de trainer met zijn gevolg als de bliksem naar binnen waarop een DONDERpreek zijn mening heel wat kracht bijzette. Het spel in de 2de helft werd iets beter maar kansen aan weerszijden werden onbenut gelaten. Naar het einde toe hadden de Ieperlingen al heel wat brandstof verbruikt waarop er toch enige ruimte in de rug van hun verdediging viel. Dit was de trainer niet ontgaan en postte Andres prompt op de negen die bedankte met 2 doelpunten via prima assists. Net voor affluiten werd Lars omspeeld maar de klaarkijkende Jordi nam zijn plaats over en pareerde tot 2 maal toe reglementair hun poging voor de doellijn zodat het o zo gevreesde tegendoelpunt uit bleef. Hoopvol de terugwedstrijd beschouwend zal het zaak zijn zo vlug mogelijk op voorsprong te komen en geconcentreerd te zijn want met deze tegenstander weet je nooit.(Wim)

     

    01-03-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    28-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.enkele data om te onthouden
    Hierbij een overzicht van de tornooien die nog op de agenda staan:

    U 10 A

    Remaut Peter

    Tornooi VV Coxyde

    zon 8 en maand 9 april 2012

     

     

    Tornooi SW Harelbeke

    zon 06/05/2012

     

     

    jeugddag KSV Roeselare

    zat 12/05/2012

     

     

     

     

    U 10 B

    Dierkens Stefan

    Tornooi SC Blankenberge

    zond 06/05/2012

     

     

    jeugddag KSV Roeselare

    zat 12/05/2012

     

     

     

     

    U 10 C

    Maertens Chris

    Tornooi  SK D Hertsberge

    maand 09/04/2012

     

     

    jeugddag KSV Roeselare

    zat12/05/2012


    De link voor het tornooi in VV Coxyde
    http://www.paastornooi-u10.be/pdf/SchemaPaastornooiEditie2012.pdf

    Wanneer andere links of programma's gekend van de andere u10-tornooien, zetten we die zo vlug mogelijk online

    28-02-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    22-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchen weekend 25 feb
    U10A - Kmsk Deinze 5-1

    Nadat trainers en afgevaardigden alle overtollige attributen achtergelaten door een ‘profstage’ van het veld hadden opgeruimd en een wandeltocht naar de beschikbare doelen hadden ondernomen kon de wedstrijd van start gaan. Het gekende bordje ‘net opgeruimd’ zou zeker zijn plaats verdiend hebben. Uit de heenwedstrijd (6-6) onthielden we dat de tegenstander een stevig geheel vormde. KSVR nam een goede start, de vrije speler werd gezocht, er stak tempo in de acties maar de aansluiting met de aanvallers verliep in het aanvangskwartier minder vlot. De bezoekende verdedigers reageerden iets sneller op de doorgestoken voorzetten. Onze witzwarte boys putten moed uit het feit dat ze in de combinaties zeker de evenknie van de WEBA-jongens waren. Moed die op sommige momenten oversloeg in ‘overmoed’. Onze flankverdedigers gingen bij momenten te hoog voetballen en werden daardoor door een goed uitgespeelde counter koud gepakt (20’: 0-1). De thuisspelers rechtten hun rug, stroopten de mouwen op en vulden hun longen nog eens extra om zoveel onrechtvaardigheid zo vlug mogelijk uit de wereld te helpen. Deze gedrevenheid werd beloond. De vreugde om de voorsprong zinderde bij de bezoekers nog na wanneer KSVR erin slaagde het evenwicht te herstellen (22’: 1-1).

    Witzwart ging nu op hun elan door en in amper 4 minuten werden de oranjehemden in de hoek geplaatst waar de klappen vallen. Trainer Peter die de jongens opdroeg om te werken en ‘oorlog’ te voeren zag zijn spelers vol inzet strijden voor elke bal, voor elk duel, met een meer dan verdiende 3-1 ruststand als bonus. Ondertekende Roeselaarse Inlichtingendienst vernam tijdens de rust dat de Deinzeboys niettegenstaande hun grotere gestalte nog hoger gingen spelen… Trainer Peter werd hiervan gebrieft en plaatste onmiddellijk een tegenzet. De bezoekers namen inderdaad de eerste minuten van de tweede helft een stevige start maar lang duurde hun stereotiepe druk niet. Het ‘hoger’ spelen brak hen echter zuur op, ze speelden net een reus op lemen voeten…. KSVR profiteerde van de ruimte die er kwam in de rug van hun verdediging waardoor de Roeselaarse aanvallers naar hartenlust voor het bezoekende doel konden opduiken. Net voor het einde van het derde kwartier diepte de thuisploeg de kloof verder uit (43’: 4-1). Acht minuten voor het einde stond de eindscore op het bord (52’:5-1) en kreeg trainer Peter de luxe om zijn ploeg overhoop te gooien. Aanvallers werden verdedigers en verdedigers werden aanvallers; de voetbalpret bij de spelers bleef bij dit alles hoogstaand. Enkel doelman Lars bleef zijn positie behouden. Onze doelman kon het zich veroorloven om de minuten van de wedstrijd af te tellen en te verlangen naar de strafschoppenreeks waarin hij wat meer werk had op te knappen.

    De slogan ‘net opgeruimd’ werd in deze wedstrijd door de KSVR-spelers voor de bezoekers uit Deinze omgezet in: ‘opgeruimd staat netjes’, met de groeten van trainer en supporters. (FDW)


    Sv Zulte-Waregem  -  U10B 5-2


    Een evenwichtige opgaande wedstrijd met veel inzet! Toch kon Zulte-W 2 goals versieren voor de rust! Na de rust een opbouwend, aanvallend spel met mooie acties en goeie combinaties. Een optimale verdediging.
    Druk vanuit de midden en scherper in de spits waaruit veel doelkansen vloeiden. Maar de doelman van Zulte-W was gewoon super en haalde alles uit!!
    Toch konden we 2 doelpunten scoren, via vrije trap (Ezra) en nog een doelpunt van Joran door een opgezette actie van Wout en Simon. Zulte-W bleef maar proberen, hetgeen niet lukte bij onze jongens. Verder scoren lukte wel bij Zulte-W. Geen winst maar trainer Stefan was zeer tevreden over de match!
    Groetjes,
    Nancy

    22-02-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslagen matchen weekend 18 feb
    U10A - Heppignies Lambusart Fleurus      4-3

    Het nipte verlies uit de heenwedstrijd lag KSVR nog zwaar op de maag. De spelers waren allen gemotiveerd om vandaag deze nederlaag recht te zetten. Dat de ‘oranjehemden’ een sterk geheel vormen, wisten we; hoe kan het ook anders als je met drie ploegnamen tegen één ploegnaam moet spelen. Om de ploegnaam van de bezoekers uit te spreken doe je er goed aan om eerst stevig adem te halen en dan de articulatie goed in te zetten. De thuisploeg speelde een echte cupwedstrijd. In het eerste kwartier slaagden ze erin om viermaal spelers voor de bezoekende doelman af te zonderen maar de bezoekende ‘goalie’ toonde dat hij uit het goede hout gesneden is; met knappe tussenkomsten en alert uitkomen voorkwam hij dat zijn ploeg onmiddellijk tegen een onoverbrugbare kloof aankeek. Na twintig minuten moest hij zich toch gewonnen geven. Bij een nieuwe uitbraak slaagde de thuisploeg erin hem nu wel het nakijken te geven (1-0). KSVR werkte hard en verkreeg hierdoor het meeste balbezit waarbij de bal goed rondging naar de vrijstaande speler. Tot een drietal minuten voor rust de bezoekers uit het niets terug op gelijke hoogte klommen (1-1). Een ontzette bal viel voor de voet van een bezoekende verdediger die er zomaar zijn zware voet tegen plofte wat resulteerde in een boogbal die doelman Lars verraste. De vreugdezangen omwille van de gelijkmaker waren amper uitgestorven of ze kregen lik op stuk. Een goede doorsteekbal speelde de bezoekende verdediging uit verband en KSVR mocht toch, zij het met een te minieme voorsprong, gaan rusten (2-1).

    De tweede helft voerden de bezoekers de druk naar voor op. De thuisploeg had het moeilijker om hun wil op te dringen en moest verdedigend alert zijn. Nadat de mooiste KSVR-combinatie van de wedstrijd op de deklat uiteen spatte, slaagde KSVR op vrijschop er toch in de voorsprong uit te bouwen (3-1), het startsein van een dolle vijf minuten. Eerst milderden de bezoekers (3-2) omdat we te weinig druk zetten bij een hoekschop waarop de thuisploeg, terug via een vrijschop een twee-doelpuntenkloof sloeg (4-2). Wie dacht dat dit voor de bezoekers de genadeslag betekende, had het verkeerd voor. Zes minuten voor tijd slaagden ze in de aansluiting (4-3). In een nerveus slot, waarbij nog weinig combinaties op de mat werden gelegd, kozen beide ploegen voor een soort kick-en-rush voetbal. De thuisploeg kon door veel werkkracht stand houden en haalde zo een nipte doch mooie overwinning binnen. Een overwinning die op basis van de eerste helft meer dan verdiend was en die eigenlijk aan de rust zekerheid had moeten bieden. (FDW)

    Racing Waregem - U10B    0-2

    22-02-2012 om 00:00 geschreven door Tamara


    17-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag match 'cup van het nieuwsblad'


    Sv Wevelgem City  -  Ksvr U10   1-7

    In deze overbodige terugwedstrijd (KSVR startte met een bonus van 7 doelpunten uit de heenwedstrijd), nam de thuisploeg de vinnigste start. Dit aanvangsvuur was gauw geluwd want na vijf minuten scoorde KSVR het o zo belangrijke uitdoelpunt (0-1). Gedurende het ganse verloop van de eerste helft probeerde witzwart met verzorgd voetbal de barre kilte te verdrijven. Door toedoen van enkele geslaagde acties noteerden we een 0-4 ruststand en konden we met een gerust gemoed de warme kleedkamers opzoeken. In de tweede helft bleven de bezoekers goed combineren tot aan het doelgebied maar het vizier stond minder scherp of was het de vrieskou die hen parten speelde? Toch slaagden we erin om tot 0-7 uit te lopen. Net op het moment dat beide ploegen zich neerlegden bij een identieke uitslag als bij de heenwedstrijd konden de thuissupporters in de slotminuut hun hart (en andere lichaamsdelen) wat opwarmen aan een eerreddend doelpunt. Een te korte terugspeelbal liet doelman Lars kansloos. De kwalificatie voor de volgende ronde was voor KSVR dan reeds lang een feit.    (FDW)

    17-02-2012 om 08:23 geschreven door Tamara




    Welkom op de blog van de U10 van Ksv Roeselare
    Foto

    Foto

    Archief per week
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 27/06-03/07 2011

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    SPELERS
    Baert Thibault
    Beerland Mathis
    Berten Robbe
    Boedt Jentl
    Braekeveldt Simo
    De Cloedt Ryan
    De Westelinck Vitas
    Decottignies Jordy
    Dehaemers Thomas
    Dekimpe Mattice
    Demeulenaere Simon
    Demuynck Robbe
    Dierynck Tibo
    Dousy Stijn
    Godin Gilles
    Goeminne Lander
    Gyselinck Joran
    Herman Thibo
    Herman Wout
    Ilyasov Ansar
    Kenzi Joachim
    Lauwyck Kjell
    Lingier Andrès
    Madou Yarrick
    Merlot Brooklyn
    Naert Ezra
    Olivier Antoine
    Pittillioen Jitze
    Tack Robbe
    Thoma Jorben
    Van Ryckeghem Lars
    Vangheluwe Mathieu
    Vanoplynes Jens

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs