Quarantaine in Argentinië
Inhoud blog
  • Einaudi en Rammstein
  • Adaptation
  • The waiting room (bis)
  • Naar Buenos Aires of niet?
  • Valse hoop
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Hoe het zover kwam
    19-03-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe het allemaal begon
    Na een druk jaar besluit je dat het eindelijk tijd is voor een welverdiende vakantie. Een bestemmimg kiezen is niet altijd gemakkelijk, maar dit jaar was dat vrij eenvoudig. Ondanks mijn voorkeur voor Afrika, ging het deze keer richting Latijns-Amerika om 3 redenen.

    - dochter zien
    - kennissen van lang geleden bezoeken
    - interesse van de reisgenote

    Op het moment van ons vertrek werd er op het journaal regelmatig over het Corona-virus in China en stilaan ook over Italië gepraat. In België stond het aantal besmettimgen op minder dan 10. Geen zorg dus, In Latijns-Amerika kwam het zelfs niet voor, of toch...op de dag van ons vertrek eentje in Brazilië.
    Zonder ons hier druk on te maken, waren we blij aan die berichtgeving te kunnen ontsnappen en ons te concentreren op de reis.

    Na een eerste hartelijke en warme ontñoeting met mijn kennissen uit het verleden, werden we steeds meer omarmd door de vriendelijkheid van de Uruguayanen en later ook de Argentijnen. We besloten via een lange busreis naar het noorden te trekken om de Quebrada de Humahuaca te zien.

    Mijn dochter had me geleerd hoe ik gemakkelijk een verblijfplaats kon boeken via de lang door mij verguidse smathphone en zo kwamen we bij Michelangelo terecht, een iets oudere man die dagelijks in een rustig tempo met zijn hondje op stap gaat. Het was wel even zoeken naar de hostal want we werden door de taxichauffeur afgezet aan een gesloten hek waarachter zich een aantal grauwe appertementsgebouwen bevonden. Toen we - alweer door de spontane vriendelijkheid van een passant - de bewaker te pakken kregen, bleek het om een kamertje in een flat te gaan. Het was wel heel klein, maar geen zorg, onze voorlopige gastheer begon meteen rond te bellen om een ander verblijf voor ons te zoeken en zo kwamen we terecht bij Alejandra en Valentina die later tot 'Los Angelos de Salta' zouden omgedoopt worden.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    20-03-2020
    :::

    What do you want to do ?
    New mailCopy
    succes daar... misschien beter dan hier

    20-03-2020, 09:49 Geschreven door ria


    Archief per week
  • 30/03-05/04 2020
  • 23/03-29/03 2020
  • 16/03-22/03 2020

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs