Kris @ Argentina
Inhoud blog
  • Las Cataratas de Iguazú
  • Weekend in Mar del Plata
  • Comin up next :-p
  • Nieuwe foto's van mij
  • Een zalige week achter de rug!

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     




    Stage 2010
    19-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Morgen zit mijn eerste week stage erop :-D

    Hallo iedereen,

    Effe geleden dat ik nog iets geschreven heb J

    Ben maandag begonnen met mijn stage, ik ben nu officieel:

    Incoming Tour Operator

    Argenet Travel, Buenos Aires.
    Responsible Tourism

    Ben er eigenlijk wel fier op! Heb tot nu toe voraal Nederlandse mails moeten vertalen naar het Spaans, wat eigenlijk niet zo veel is, maar toch... omdat ik een klein beetje perfectionist ben, wil ik het zo goed mogelijk doen en het werkt!

    Maandag heeft Monica (mijn collega) mij ontvangen op kantoor, het was een korte dag omdat ze om 16u weg moest! We zijn een paar klanten gaan betalen en zo was ik weer op stap door Buenos Aires! Het was best leuk, we zijn bij reisagenten geweest en in een super luxueus hotel! Vraag mij niet de naam, ik weet enkel dat het dicht bij de Plaza Mayo was :-p bref een korte dag,toen ik op kantoor was, zei Monica mij dat ik eens het aanbod van hun producten moest bekijken, en het is best veel voor een incoming TO. Misschien best, want aangezien er zoveel concurenten zijn, moeten ze wel uitblinken... en dat doen ze blijkbaar wel want ze hebben redelijk wat aanvragen die binnen komen. Het zijn meestal voor “luxe” reizen, maar ook gewone reizen.

    Dinsdag, was het ook een korte dag. Maandag avond heeft het geregend, wat zeg ik water gieten! Veel straten in BA waren onder water, ik had er gelukkig geen last van omdat ik op 3de verdiep zit.

    Dinsdag ging ik tegen 10u naar kantoor. Om 10u30 belde Monica om te zeggen dat ze pas om 14u aanwezig kon zijn, de garage waar haar auto stond was ondergelopen met water :S ik ben dan terug gegaan tegen 13u30 en ze was er al, ze toonde mij een paar foto’s dat ze had genomen en mijn ogen konden niet geloven wat ze zagen, het was echt verschikkelijk om te zien, 1m50 water in de straat waar ze woonde... echt verschikelijk!!!

    Woensdag heb ik kennis gemaakt met Carlos (de eigenaar van de TO). Een super vriendelijke meneer, we hebben wat gebabeld en toen zei hij al dat ik heel goed Spaans sprak! Het gaf me nog meer zelfvertrouwen! Dan heeft mij werk gegeven! Hij vroeg mij om een paar mailtje te vertalen naar het Spaans! Wat ik ook heb gedaan, hij zei dat het perfect was en was blij. Dus ikke ook natuurlijk!

    Hij vroeg me ook wat ik al bezocht had en ik vertelde hem waar ik geweest was. Ik vroeg hem als het mogelijk was Ushuaia in een w-e te zien, hij zei natuurlijk is dat te doen en je doet er best Calafate erbij. Schone tip vond ik zelf

    De eerste dag, ben ik met de taxi gaan werken, een beetje te lui om te voet te gaan aangezien het toch 40min wandelen is van mijn hostel! Sinds dinsdag ga ik met de metro of beter gezegd de subte (Spaans voor metro), het neemt ongeveer 25min in beslag om naar mijn werk te gaan, dus dat val heel goed mee en een rit kost 1,10 peso, dus 0,2€ en om naar mijn werk te gaan kost het mij 0,4€ dus echt super goedkoop! Dus ja, dat is dan ook weer elke morgen en avond een leuke trip :-p

    Vandaag, heb ik een hele rondreis moeten vertalen naar het Nederlands, 15 dagen rondreis, van Buenos Aires via Salta naar Bolivië, best leuk om te doen, maar ben er wel de hele dag aan bezig geweest, want wat ik vertaal wordt dus onmidelijk naar de klant doorgestuurd, dus moest ik letten op mijn zinsformulering en fouten! En de mail mag ik tekenen met de bovenste vermelding, vind ik best wel leuk! Ik heb er mijn werk van gemaakt en om 18u ben ik naar mijn hostel gegaan!

    Carlos zei tegen mij vandaag, als je zin heb om te gaan wandelen ofzo je doet maar, ik wil niet dat je je inhoud he. Ik zei nee nee, het is goed! Daarna zei hij ook als je een keer niet veel goesting heb om te komen of een dag vrij wil, laat je mij iets weten he, geen probleem het moet een leuk werk zijn voor jou! Ik dacht, ik ga dat niet doen, want dat kan een verkeerde indruk geven!   Ik dacht van amai dat zouden ze in België NOOIT zeggen, misschien zei hij dat ook omdat ik stagiair ben, ik weet het niet maar ik vond het wel een heel leuk voorstel! Waar ik niet op in zal gaan :D

    De mentaliteit van hier is echt niet te vergelijken met die in Europa, ze werken hier op het gemakske, het werk moet wel gedaan zijn maar bij wijze van spreken als het niet vandaag is dan is het voor morgen! Ik begin die mentaliteit wel heel leuk te vinden, maar ben het “Belgische” werkdruk veel te gewoon dus is al mijn werk gedaan voor ik naar huis ga.

    Heb gisteren en vandaag kennis gemaakt met 3 (gisteren 2 en daarjuist 1) meisjes van Chili, die hier zijn om te studeren aan het universiteit van BA. Echt leuke mensen zijn het hier! Super vriendelijk en beginnen te praten met jou zonder schaamte of ergernis! Zal haar eens vragen waar ik een moet zijn om een feestje te bouwen, want daar begin ik wel zin in te krijgen! Maar dat zal voor zaterdag zijn ;-)

    Dit w-e zal ik weer op stap gaan door BA, ik zou heel graag naar la Boca gaan en naar Puerto Madero. Carlos heeft me de tip gegeven om een boototcht te doen op de Tigre, die ongeveer 1u duurt maar wel heel tof is. Zal eens gaan informeren zaterdag bij de dienst toerisme van BA! Als ik daar ga dan zal ik ook van de gelegenheid gebruik maken om mijn info dat ik nog niet heb voor mijn eindwerk te vragen! Dan is dat ook gedaan en kan ik die eens bezien en het nodige eruit halen!

    Ik zal dit w-e nog fotos op FB zetten, hier lukt het me echt niet om ze erop te zetten, sorry! Ik heb al verschillende keren geprobeerd maar ik krijg altijd een fout melding van de website! 

    Ik wens jullie nog een prettige avond, ik ga nog wat genieten van het zalig weer van op mijn dak terras

    Zomerse groetjes vanuit Buenos Aires,

    Kris


    19-02-2010, 00:00 geschreven door krisremacle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Archief per week
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 11/01-17/01 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Over mijzelf
    Ik ben Kris Remacle
    Ik ben een man en woon in Lokeren (België) en mijn beroep is Student 3de jaar Toerisme & Recreatiemanagement KHMechelen.
    Ik ben geboren op 30/07/1981 en ben nu dus 43 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Reizen, koken, lezen, op cafe gaan :-).

    Andere KHM bloggers
  • Gerty Melgers => Costa Rica
  • Riki Vangeel => China
  • Annelies Van Bouwel => South Africa
  • Lore Ver Elst => Péru
  • Jo Bultreys => Thailand


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs