De weergoden waren ons vandaag gunstig gezind, zodat onze jongens de topper tegen Oostende in mooie nazomerse temperaturen konden afhaspelen.
Het was KSV Roeselare die het best uit de startblokken kwam. Na 9 minuten kon Tibo vanop zijn rechterflank mooi voorzetten naar Aico. In eerste instantie kon de keeper nog redding brengen op zijn shot, maar in de rebound stond Lennert goed geplaatst om de score te openen : 1-0. Drie minuten later ging Louis Callens op wandel en werd hij foutief neergehaald in het strafschopgebied. Aico nam plaats achter het leer en trapte beheerst de 2-0 binnen. Daarna kwam KVO beter voor de dag en konden zij een paar keer dreigen voor ons doel. Eén keer werd het heel warm toen Oostende in de 17de minuut bijna kon scoren uit een vrije trap. Deze werd door Tibo nog juist in hoekschop gewerkt, maar deze corner bracht geen gevaar. Uiteindelijk gingen we met een mooie 2-0 voorsprong de drankpauze in.
Het tweede deel was pas op gang gefloten toen Oostende bijna scoorde via een hoekschop. De bezoekers putten blijkbaar veel vertrouwen uit deze actie en namen eventjes het spel in handen, maar scoren lukte niet. In de plaats van de 2-1, die al een tijdje in de lucht hing, kreeg Oostende één minuut voor rust het deksel op de neus toen Lennert de bal mooi doorstak naar Louis Sanders. Hij kwam oog in oog te staan met de bezoekende doelman en werkte mooi af : 3-0. Direct na het derde doelpunt klonk het rustsignaal.
In het derde deel was de eerste kans terug voor Roeselare. Louis Callens kon in de 45ste minuut alleen op de keeper afstormen. De 4-0 lag aan zijn voeten, maar de bal schoof na het omspelen van de keeper ietsje te veel naar de buitenkant, zodat deze kans niet benut werd. In deze fase ging een verdediger ook niet vrijuit en haalde Louis al dan niet foutief neer. Hier kon de ref evengoed strafschop gegeven hebben, maar hij liet verder spelen. In de 49ste minuut was het de beurt aan Oostende, dat terug via een hoekschop dichtbij een goal kwam, maar het shot(je) ging recht in de armen van Keanu. Het spel ging goed heen en weer. Beide teams probeerden goed voetbal op de mat te brengen, maar het waren uiteindelijk de withemden die diep in blessuretijd van het derde deel nog konden scoren. Thorn stuurde Louis Callens de diepte in. Louis ging op snelheid het 16-meter-gebied binnen en werd foutief getackeld. Penalty! Hier nam Louis de strafschop voor zijn rekening en scoorde de 4-0. De ref floot het derde deel af. Het kwam er nu op aan om deze riante voorsprong niet meer uit handen te geven. Om onverklaarbare redenen begint het steeds in het laatste deel wat mank te lopen, maar vandaag was dit niet het geval. We waren pas gestart of Tibo rende tot aan de achterlijn. Zijn voorzet werd door Alessandro net over doel gewerkt. In de 65ste minuut was het de bedrijvige Lowie Raveschot die zijn solo bijna verzilverd zag in een doelpunt. Hier kon de bezoekende keeper de bal met een mooie reflex in hoekschop werken. Deze corner viel voor de voeten van Haris, die het balletje doorspeelde naar Aico, die op zijn beurt van dichtbij cool afwerkte : 5-0. Acht minuten vóór het einde volgde er nog een vrije trap van op rechts. Louis Callens dropte de bal ideaal voor doel in het pak spelers. Tot ieders verbazing was er niemand die de bal raakte. Op die manier was de doelman verrast, zodat de vrije trap van Louis rechtstreeks in doel ging : 6-0. Daarna kwam er langs beide kanten geen doelgevaar meer. De ref floot af en zo gingen we misschien wel onverwacht met zware 6-0 cijfers winnen van een nochtans goed KV Oostende.
Proficiat jongens met jullie mooie prestatie. Doe zo voort!
Speelden voor KSV Roeselare
Provoost Keanu (K), Beel Alessandro, Buffel Tibo, Callens Louis, De Meyere Robbe, Dierynck Viktor, Houthoofd Matisse, Laperruque Maxim, Lingier Lennert, Patoor Aico, Pramenkovic Haris, Raveschot Lowie, Sanders Louis en Werbrouck Thorn.
Maandag 20/10 en donderdag 23/10 training van 19u - 20u30 Woensdag 22/10 wedstrijd jeugdcup om 19u30 KSVR - Gullegem (selectie na maandagtraining) Dinsdag 21/10 GEEN TRAINING voor de jongens die woensdag spelen.
Nadat de bestelling van Joma twee weken terug is binnengekomen hebben we alles in het werk gesteld om zo vlug mogelijk de nodige bedrukking te doen en de pakketten samen stellen.
Vanaf morgen (zaterdag 18 oktober 2014) kunnen de spelers die tijdig hun bestelling hebben gedaan, hun kledij gaan afhalen bij Sport Line (Koestraat / Rijksweg ) te Rumbeke. Op vertoon van hun abonnement kunnen ze hun pakket verkrijgen.
Dit bericht staat ondertussen ook al op de website.
voorstelling jeugdteams op zondag 26/10 KSVR - Antwerpen
Op zondagmiddag 26 oktober 2014 speelt het eerste elftal op Schiervelde tegen Royal Antwerp FC. Deze affiche staat steeds garant voor heel wat toeschouwers en een uitstekende sfeer. Deze wedstrijd wordt rechtstreeks uitgezonden op Proximus 11 en kan dus reken op heel wat aandacht van de pers, ook op Stadion (VTM) de zondagavond.
Deze wedstrijd tegen stamnummer 1 is dus de ideale gelegenheid om ook onze jeugdteams aan het publiek voor te stellen. Gelieve dus deze datum alvast vrij te houden.
Op zondag 26/10 om 15u tegen Antwerp en op zaterdag 08/11 om 20u tegen STVV , wordt er gevraagd aan de groep van de -15 als er spelers willen optreden als ballenjongen.
Graag zo snel mogelijk uw naam op te geven aan één van de trainers.
Hierbij nog enkele afspraken :
1) Spelers zijn een half uur voor de wedstrijd aanwezig aan het loket uitnodigingen. Karel wacht hen daar op . (tegen Antwerpen voor de jeugddag zal dit anders zijn)
2) Iedereen is in uitgangstraining
3) Ouders kunnen kaarten bestellen bij de trainers aan 5 euro per persoon.
4) Tijdens de rust is er een drankje voorzien.
5) Na de wedstrijd worden de spelers opgehaald door de ouders aan tribune 2.