meer weten over de kitieslover ?

Foto

Foto



Foto

Inhoud blog
  • rassen
  • eten-verzorging-vlooien

  • Laatste commentaren

    Foto

    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    asavvyjourney
    www.bloggen.be/asavvyj

    Foto


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Zoeken met Google



    Foto

    een blog om meet te weten komen over kitieslover
    31-07-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.rassen
    er bestaan verschilende soorten van rassen van  poesjes .meestal kun je dat merken van de uiterlijk zoals het vacht de kop het lijf en de staart maar toch meesal het vacht.wanneer poesjes worden geboren hebben de meeste blauwe ogen maar later verandert het van kleur zoals groen,bruin.. bij raskatten kunnen de ogen lichtblauw zijn of bruin . als je er 1 hebt heb je geluk want die kosten normaal minimum 500 euro.de vacht kan glad of langharig zijn bij elk kat.er bestaat ook een kale kat.maar wie wilt dat hebben

    31-07-2007, 17:05 geschreven door sophie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eten-verzorging-vlooien
    zo als mensen moeten de poezen een paar keer per dag eten,anders rammellen ze van de honger.kleine poesjes moeten melk van hun moeder drinken en als ze en beetje ouder zijn mogen ze al nat voedsel en brokjes(droog voeding ) eten. als ze 5 a 8 weken oud zijn moeten ze liefst eten van junior eten . een als ze wat ouder zijn kunnen ze voedseleten dat een volwassen kat eet.een klein poes moet ongeveer 2a3 keer per dag eten een volwassen kat kan gerust 1 keer per dag eten maar wel in grootte portie.een klein poesje krijgt drie inspuitingen tegen katte ziektes die soms wel erg gevaarlijk kunnen zijn voor u poes.sommigge poezen hebben vlooien maar gelukkig bestaan er middelen tegen die vieze beestjes die u kat het leven lastig maakt.in de apotheker kunt u een champoo of een speciaal middel tegen vlooien kopen.de poezen moeten ook ontwormen zijn ontwormen betekent dat de wormen die in de buik van u poes zijn weg worden gehaalt daar voor bestaat er ook een middel voor die je kunt kopen in de apotheek

    31-07-2007, 16:56 geschreven door sophie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    en wat poesjes zeker nodig hebben is een krabpaal anders scheuren ze je gordijnen of meubels kapot.wil je weten waarom ze dat doen,om hun klauwen scherp te houden.speelgoed is ook iets dat niet mag ontbreken.je kan ze geven bv:balletjes,zachte knuffels,touwtjes,en veel meer.

    31-07-2007, 16:38 geschreven door sophie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    poezen zijn een soort van nachtdieren ze zijn meestal 'savonds actief ,dan rusten ze overdag lekker uit.'s morgens als je en lief poes hebt maakt die u vroeg wakker.Ze doen dat meestal omdat ze honger hebben en vragen ze om eten.

    31-07-2007, 16:31 geschreven door sophie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    30-07-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    mijn lievenlingsdier zijn poesjes ni moeilijk dat mijn site vol met poesjesprentjes zit maar spijtig genoeg heb ik er geen . 1 jaar geleden had ik een dwerghamster.maar nu niet meer 

    30-07-2007, 23:01 geschreven door sophie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    hey iedereen ! ik ben sophie en dit is mijn eigen site ! wil je er ook 1 ? ga dan naar www.bloggen.be .op dit site kun je meer over me weten.

    30-07-2007, 22:56 geschreven door sophie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Archief per week
  • 30/07-05/08 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Foto

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog kitieslover
  • rassen
  • eten-verzorging-vlooien

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    dansrustroest
    www.bloggen.be/dansrus

    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • spele
  • dieren verzorgen
  • nieuw msn
  • speletjes

  • Foto


    Over mijzelf
    Ik ben sophie singh, en gebruik soms ook wel de schuilnaam kitielover.
    Ik ben een vrouw en woon in antwerpen (belgie) en mijn beroep is /.
    Ik ben geboren op 05/06/1994 en ben nu dus 31 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: dansen trefbal.

    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    Foto

    Zoeken in blog


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs