Ik ben Kiet, en gebruik soms ook wel de schuilnaam kieter wieter.
Ik ben een man en woon in () en mijn beroep is jager.
Ik ben geboren op 27/02/2011 en ben nu dus 14 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: knuffelen, spelen, wandelen en jagen.
kieter_wieter
de belevenissen van een drentsche patrijshond
23-09-2012
een 10 met een griffel
Vandaag was het herhalingsles van de jachtcursus in Veltem-Beisem. Dit is de cursus die Kiet en pa Ferron in het voorjaar 10 weken lang hebben gevolgd. Vandaag mocht Kiet meedoen met de gevorderden, de grote jongens dus. En dat ging verbazingwekkend goed. Rob, de lesgever had zelfs een toestel meegebracht om apporten weg te schieten. Dit om de jacht zo goed mogenlijk na te bootsen. Op één lijn stapten de baasjes verder en één voor één mochten de honden het afgeschoten apport ophalen. Bij de oefening "zoek verloren" moest Kiet eerst door de bramen en dan een eend zoeken en bij papa brengen. Hij deed dit zo goed dat de lesgever zei:"Een 10 met een griffel."Wat een mooi compliment, prima gewerkt van onze Kieter Wieter.
Reacties op bericht (2)
23-09-2012
Misterie opgelost
De linkse is Kiet, de middelste is Harry en de rechtse is pa Ferron. De foto werd vanmiddag genomen na de training. Zo, misterie opgelost
23-09-2012 om 19:04
geschreven door Kiet en co
photoshoppen
Ofwel is die onderste foto perfect gephotoshopt en is het 3x Kiet ofwel is het voor ons een héééééél groot raadsel hoor wie Kiet is.
23-09-2012 om 18:02
geschreven door De Wouterkes
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek