Ik ben Kiet, en gebruik soms ook wel de schuilnaam kieter wieter.
Ik ben een man en woon in () en mijn beroep is jager.
Ik ben geboren op 27/02/2011 en ben nu dus 14 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: knuffelen, spelen, wandelen en jagen.
kieter_wieter
de belevenissen van een drentsche patrijshond
08-05-2011
bezoekje aan papa
Vandaag zijn we met Kiet naar zijn vader,Ferron geweest. Wij en Kiet vonden het zeer fijn. Vader en zoon konden het goed met elkaar vinden. Na het verkennen kon het spelen beginnen. Nu, na het bezoek heeft Ferron ingezien dat vader zijn niet zo simpel is als het lijkt. Kiet is nu ook heel moe en is momenteel weer aan het slapen.
Reacties op bericht (5)
10-05-2011
Prachtig!
Wat een mooi gezicht zeg! Nou inderdaad daar smelt je van. Leuk dat jullie ook een weblog bijhouden, ik kijk regelmatig even. Over ruim 3 weken halen wij Rinus onze Drentsche pup op we willen iedereen op de hoogte houden via http://pindakaas49.blogspot.com/ wie weet tot ziens! Groetjes Annoek
10-05-2011 om 17:41
geschreven door Annoek (baasje van Rinus)
09-05-2011
mooi!
mooie foto's!!!!
heb jullie site op onze site vermeld.
09-05-2011 om 11:39
geschreven door Herma, Sjoerd en Boris
voor Roswitha
Gebruik gerust al onze foto's, Roswitha, we vinden het heel plezant dat jij ze ook wilt gebruiken.
groetjes van Kiet & Co
09-05-2011 om 07:22
geschreven door Kieter_wieter (jef)
08-05-2011
Smelt, smelt
Hier smelt je toch van, zulke mooie plaatjes! Jef, vind je het goed dat er enkele op mijn website plaats?
08-05-2011 om 22:55
geschreven door Roswitha
netjes, proper.
Het was daarom dat jullie gisteren het wasvoorschrift nodig hadden ! Kiet moest er puntgaaf uitzien om op bezoek te gaan bij zijn pa ! Op het blog van Max en Bente lezen we dat Kiki haar pootjes al nat gemaakt heeft, de start om te gaan zwemmen ?
08-05-2011 om 21:06
geschreven door Belle & co
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek