Hallo, Vandaag zijn er een paar studenten van de universiteit in onze klas gekomen. Die kwamen ons informatie geven over mensen met een beperking. Er bestaan drie soorten beperkingen: lichaamelijke beperking,geestelijke beperking en zintuigelijke beperking. Alex,Quentin,Steven en Wouter hebben ons meer informatie gegeven over de zintuigelijke beperkingen. Ze hebben vooral verteld over hoe het zou zijn als je niet meer kan proeven,niet meer kan ruiken,niet meer kan horen,niet meer kan zien en niet meer kan voelen. Over de tong hebben ze vertelt over de verschillende smaken. Daarna zijn we doorgeschoven. Daar hebben we meer informatie gekregen over lichaamelijke beperking. We hebben daar ook een spelletje gespeeld om te weten wat je al allemaal weet over een lichaamelijke beperking.
Daarna zijn we weer doorgeschoven. Daar hebben we mensen gezien die bij De Poel vzw werkte. We hebben daar heel wat informatie gekregen over welke activiteiten ze daar allemaal organiseren,wat De Poel vzw is en wat De Poel vzw doet om mensen met een geestelijke beperking.
Na de middagspeeltijd hebben we basketbal op één been gespeeld. Dan hebben we met onze mond iets moeten tekenen zonder onze handen te gebruiken.
En tot slot hebben we een rondleiding gekregen op de school om te zien of de school aangepast is voor mensen met een beperking. We mochten dan ook allemaal zelf 2 minuten in een rolstoel zitten. Vele scholen of plaatsen zijn niet aangepast voor mensen met een beperking. Dan zijn we naar huis gegaan.
IK VOND HET EEN SUPERINFORMATIEVE DAG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jullie ook?
Groetjes,
Valentine
 Soulaymane kneep zijn neus dicht. Hij kreeg een aardappel om te proeven. Hij kon het niet raden. Kunnen ruiken is heel belangrijk om ons voedsel te kunnen smaken!!













 Basket bal spelen op 1 been was toch niet altijd zo gemakkelijk!


21-03-2014 om 21:02
geschreven door Nathalie Kettels 
Categorie:WO
|