Ik ben kathy van gierdegom
Ik ben een vrouw en woon in torhout (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 22/02/1974 en ben nu dus 51 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Beoordeel dit blog
in mijn hoofd
mijn kijk op het leven
16-04-2017
lijstjes maken
1 van mijn favoriete tijdsverdrijven. Ik maak er dagelijks. 's Morgens vol goede moed begin ik eraan, wat ik vandaag allemaal ga doen.
Ik splits het graag op, hoe meer erop staat, hoe liever ik het heb, dan kan ik veel afvinken en heb ik het gevoel dat ik veel gedaan heb.
Soms blijft het bij het lijstje, soms werk ik het ook echt af.
Ook voor boodschappen is dat fijn, maar als ik dan naar de winkel ga, heb ik het ofwel niet mee, mijn lijstje, ofwel heb ik veel meer mee dan voorzien.
Het zijn niet alleen lijstjes, ik schrijf gewoon graag alles op.
1 van mijn favorieten vond ik ooit eens in een boekje. Het gaat als volgt. Je moet opschrijven wat je zou doen of kopen met 100 euro. Zoveel mogelijk ideetjes. De dag erna wordt dit 200 euro en je doet hetzelfde, de dag erna 400, dan 800, dan 1600 enzovoort. Iedere keer verdubbelen. Zalig is dat, dan kan je even nadenken over wat je allemaal graag zou willen, graag zou doen. Het geeft me gewoon een goed gevoel.
Ik weet wel dat dit voor sommige mensen zal belachelijk klinken maar ieder zijn ding zeker, als je alleen woont praat je 's morgens tegen niemand dus praat ik op papier, met mezelf. Het is een vorm van ontspanning, misschien kan je het wel een hobby noemen, maar zou raar klinken zeker als iemand me vraagt wat zijn je hobby's.
Andere hobby's heb ik niet echt, ik hou nooit iets lang genoeg vol om van een hobby te spreken. Meestal is het een goed voornemen zo van en nu ga ik iedere dag ..., maar dat blijft meestal bij 1 keer of enkele keren