Belangrijk nieuws Wees voortaan positief Er is de laatste tijd veel onderzoek naar gedaan: wie positief in het leven staat, voelt zich gelukkiger. Focus je op wat leuk is in je leven en hecht zo weinig mogelijk belang aan wat tegenzit. Het lijkt te eenvoudig om waar te zijn, maar het werkt. Het zal je niet meteen lukken, maar neem de tijd. Leer positief zijn!
Bouw aan meer geluk in je leven Iedereen zoekt geluk. Weinig mensen vinden geluk. Ontdek de weg naar een gelukkiger leven. Dat gaat niet vanzelf. Je moet eraan werken. Door jezelf aan te pakken. Volg de weg naar echt succes in jouw leven. Volg het pad om echt rijk te worden.
08-06-2011
Armoede en rijkdom 6
Het wordt vaak gezegd en geschreven:
armoede is een vicieuze cirkel.
Je wordt arm geboren en het is moeilijk
om je uit die armoede op te werken.
Dat is juist. Maar moeilijk is
niet gelijk aan onmogelijk.
Anders zouden er geen rijken zijn.
Er is maar één ding erger dan vermogensbelasting te moeten betalen. Dat is geen vermogensbelasting te moeten betalen.
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:Armoede en rijkdom Tags:Armoede en rijkdom
Durf leven Als je iets doet, ga je soms in de fout. als je niets doet, doe je niets verkeerd. Maar het is zoveel boeiender om iets te doen met je leven. Zelfs een idioot weet dat je de sterren niet kunt aanraken, maar dat belet een wijs man niet het te proberen. Harry Anderson
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek