Inhoud blog
  • TdF 2016
  • Giro
  • Eindelijk koers
  • Beach Endurance
  • Najaar
  • Vuelta
  • vive le tour
  • giro
  • kamelen in actie
  • Even iets anders
    Zoeken in blog

    Mijn favorieten
  • Het kleinere broertje van de KvhN trofee
  • mtb !
  • climbbybike
  • Volgende Beachrace : Blankenberge !!!!
    Foto
    Foto
    Laatste commentaren
  • oei oei, laatste plaats (P)
        op TdF 2016
  • cav (Rutger)
        op TdF 2016
  • Geen paniek (Peter)
        op TdF 2016
  • Jantani (P)
        op Giro
  • puntentrui (Peter)
        op Giro
  • De Kamelen van het Noorden

    17-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tour koorts in drukke tijden
    Allen

    tis bij mij zeer druk op het werk, midden in jaarlijkse twee weken stilstand waarin allerhande moet gebeuren, maar toch probeer ik al wat te puzzelen aan mijn ploeg, tis eigenlijk al redelijk af. natuurlijk een aantal dagen voordien even afchecken of iedereen meedoet.

    groetjes aan allen

    P

    17-06-2010 om 19:56 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (3)
    11-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Er is een jarige onder ons.

    Er is een jarige onder ons,
    al enkele dagen eigenlijk

    proficiat E !!!

    11-06-2010 om 08:50 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    08-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bredense mountainbikers bekennen
    "Ook wij reden met een motortje."

    Sensatie in het bredense MTB land. 2 gerespecteerde mtb'ers gaven deze morgen op een inderhaast samengeroepen persconferentie toe dat zijn zich ook bedienden van zogenaamde mechanische doping.
    E.H. en P.D. gingen inderdaad tot bekentenissen over.  De twee ingenieurs werkten sinds geruime tijd maar goed verborgen voor de buitenwereld aan een motorsysteem dat zowel stil en verborgen is voor het blote oog. Een en ander zou te maken hebben met een lokale trofee, de zogenaamde Dijktegel.
    E.H. : " Na een redelijk zwakke prestatie in de duoraid van 2006 zat ik wekenlang in zak en as. Samen met mijn fietspartner, met wie ik ook de liefde voor wiskunde en mechanica deel, besloot ik om het heft in handen te nemen. En als de benen niet meewillen, dan moet je creatief zijn."
    P.D. : " Zo ging de bal aan het rollen. Toen het systeem min of meer op punt stond spraken we af dat we niet beiden met het systeem tegelijk zouden rijden. Het eerste jaar werd de bike van EH uitgerust met het systeem waarop hij prompt de eindoverwinning op zak stak. Ik veinsde nog een kapotte fiets in Knokke om ook eens te mogen rijden met de fiets van EH, wat me een topnotering bezorgde. Het volgende jaar zou ik het ganse criterium met ons nieuw systeem rondrijden. "
    Het is niemand ontgaan dat PD effectief ijzersterk voor de dag kwam het laatste seizoen. De trofee is dan wel nog niet uitgereikt, maar bij de bookmakers staat hij met stip op 1. Het ging echter fout op een rit buiten competitie. Tijdens een tt in kluisbergen sloeg het mechanisme op hol tijdens een steile afdaling, waardoor de trapas van geen ophielden wist en bleef accelereren. Met een - gelukkig zonder veel erg - ernstige valpartij tot gevolg. Toen reeds maakten omstaanders gewag van een achterwiel ' dat maar bleef draaien'.
    In tegenstelling tot die andere beschuldigde , F. Cancelara, konden de bredense renners dit geheim echter niet voor zich houden. De geruchten doen dan ook de ronde dat zij tijdens een apres-saison soiréé ( waarmee EH al meermaals de media haalde, nvdr.) het noodzakelijk achtten om uit te pakken met hun vondst in café De Zeemeeuw. Zij waren er zich echter niet van bewust dat in een hoekje van dit legendarische café nog een aantal mtb'ers zaten die de oren spitsten. De inderhaast bijeengeroepen persconferentie zou dan ook enkel hebben gediend omdat de twee protagonisten de eer aan zichzelf wilden houden.
    In de marge raakte ook nog bekend dat EH op eigen houtje aan een zelfde type systeem werkte voor bobsleeen, maar dat het project na een ei zo na falikant afgelopen testrit ( testvlucht ) voorlopig terug in de koelkast werd opgeborgen.


    http://www.youtube.com/watch?v=8Nd13ARuvVE

    08-06-2010 om 09:54 geschreven door Rutger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    04-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.renner toevoegen op wielerprono
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Kzou willen een mailtje sturen naar wielerprono.be om de renner 'Martina Jancikova' toe te voegen. ook al doet ze niet mee, gewoon uit sympatie zou ze wil in mn ploegen mogen zitten. Nick zei me dat wij ons meer laten beinvloeden door ons buikgevoel bij het opstellen van onze ploegen, ...

    04-06-2010 om 21:31 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vandaag is donderdag fietsdag
    Vandaag, donderdag fietsdag

    laat dus mo weten als je mee wil

    03-06-2010 om 09:48 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kluisberg
    Klik op de afbeelding om de link te volgen profiel ritje zaterdag, let op de afdaling op het einde, waar ik dan ook in ten val kwam.
    PS dit profiel bekomen uit kilometriek van steven

    01-06-2010 om 09:03 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (3)
    29-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Virtuele stand

    S.G. : 3532
    Tina : 3424
    Falco : 3176
    Evert : 2951
    Pete : 2914
    Merit : 2674
    Mitch : 2370
    Grinta : 1792
    Jantani : 1686

    Ik zie in het klassement niet veel meer veranderen.  Misschien nog Pinotti een plaatsje en wie weet kan Evans 50sec goedmaken op Scarponi (al denk ik dat 15km redelijk kort is) maar het maakt niet zoveel uit want de onderlinge verschillen tussen de kamelen zijn te groot.
    Er kan dus hoogstens nog haasje over gespeeld worden tussen Pete en mij.

    Al er geen ongelukken gebeuren is de winnaar dus ook gekend.  Proficiat, Rutger.  Gezien het grote aantal bonuspunten die hij nog tegoed heeft, denk ik bovendien dat een top10 notering er zit aan te komen.
    Zeker omdat Rutger met Wiggins, Evans en Vino toch drie serieuze kandidaten op winst heeft morgen.

    29-05-2010 om 20:53 geschreven door Evert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (16)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB in kluisbergen
    Vandaag gaan MTBen in kluisbergen. 43km, 900hoogtemeters.
    op einde, tijdens afdaling in het bos, over de kop gegaan, geland op hoofd en schouder.
    helm gebroken.

    nu hoofdpijn en pijnlijke nek.

    maar voor ik viel wast echt heeeeel leuk.

    aanrader

    29-05-2010 om 19:14 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (4)
    20-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.koninginnerit kijken
    Alle pronostikerende kamelen en vriendin (en vriendin, indien deze al niet werd uitgenodigd als pronostikerende kameel) wordt uitgenodigd om samen koninginnerit te kijken bij mij, zondag, beginnende van 16.00u.

    indien zin kunnen we vooraf een stukje fietsen (rond 13u30)

    gelieve feedback van wie wat ziet zitten

    greetz, Peter

    20-05-2010 om 21:02 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (2)
    19-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.33 reacties
    33 reacties op één bericht

    ongezien !!!

    en we beginnen op nieuw

    19-05-2010 om 07:21 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (88)
    13-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.spannend
    grinta loopt verder uit, tina pakt een knappe ritoverwinning, de schande van haar rode lantaarn is meteen kwijtgescholden.
    Maar de tweede plek zorgt voor sensatie. 3 kamelen met 356 punten, slecht gerangschikt van elkaar door hun respectievelijk hoogste restbudget.
    Zelf doe ik het tot nu toe dus vrij goed maar ik kan er nog altijd geen vrede mee nemen dat ik 2 renners selecteerde die niet aan de start kwamen, hoewel ze op de door mij geraadpleegde deelnemerslijst mooi stonden te blinken.
    dat kan mij makkelijk de eindoverwinning kosten.

    13-05-2010 om 11:11 geschreven door Rutger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (33)
    11-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.donderdagavond fietsavond
    Vorige donderdag hebben nick en ikzelf een ritje gedaan naar oostkerke en terug een 65 tal km
    vertrokken aan plassendaele brug om 17u15

    nu zou ik daar graag een gewoonte van maken, maar dan rond 18u.
    donderdag komt voor mij goed uit, voor nick ook naar verluidt, ... jullie ?

    deze donderdag is natuurlijk wel een speciaaltje, maar vanaf volgende week, ... ?

    zaterdagmorgen ben ik ook vrij voor een ritje, wilt er mij iemand vergezellen ? nu zaterdag ?

    groetjes Peter

    11-05-2010 om 20:45 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    10-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat is me dat ???
    Hectische prono dagen achter de rug.
    best dat gedaan is. enkele verschuivingen in het klassement al tot gevolg. jammer voor evans, idem wiggins, hopelijk komen ze het nog te boven.

    donderdag ploegen tijdrit ? een prono in de prono misschien ? wie wint de ploegentijdrit ??? ik gok op sky, met BMC als tweede

    Peter

    10-05-2010 om 16:56 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (4)
    08-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kamelen op plaats 10 !!!
    Historisch moment

    de ploeg der kamelen duikt voor de eerste maal de top tien binnen.
    alle ploegen bekeken zal dit in de volgende 2 dagen wel iets zakken, maar wie weet naar het einde toe !!!



    en amai, wat een spectakel, en vanaf dag 1!!!

    08-05-2010 om 18:12 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (4)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.prono power
    Net de ploegen bekeken.  Meestal kan ik bij een eerste zicht al de helft aanduiden als sterkere en de helft als zwakkere ploegen maar nu vind ik eigenlijk alle ploegen heel erg aan elkaar gewaagd.  Ik dacht nochtans vooraf dat er weinig combinaties mogelijk waren.  En al zijn er enorm weinig renners gebruikt (35 voor 9 deelnemers is echt een spectaculair record vergeleken bij vorige edities), toch vind ik dat iedere ploeg toch duidelijk verschilt.
    Voor mezelf wordt het moeilijk om te winnen want ik heb geen enkele renner die niemand anders heeft en meestal heb je die toch nodig om het verschil te maken.  Als joker had ik er graag nog Kiryienka bij (is er in laatste instantie uitgegaan) maar ik zie dat ik daar ook niet alleen mee was geweest.  Nu hopen dat Rabo niet teveel tijd verliest in de ploegentijdrit en dat Bauke snel wit kan pakken.

    08-05-2010 om 13:13 geschreven door Evert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (12)
    03-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voorselectie giro d'italia

    Heren, mijn voor selectie voor de Giro is af, bestaat maar liefst uit 28 renners.
    met een gemiddelde van 501punten per renner

    moet dus lukken om aan het budget te komen é

    12 renners * 501 punten = 6012 dus nog 88 over

    Het is de eerste maal dat ik dit zo structureel aanpak.
    dus, pas allemaal maar op é

    03-05-2010 om 15:47 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (9)
    30-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fietsplannen dit weekend
    Iemand van jullie fietsplannen dit weekend
    laat mij iets weten, dan ga ik mee (als nog niets anders gepland)

    volgende week, grinta chanllenge. 150 km. iemand zin ?

    30-04-2010 om 12:53 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (3)
    25-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Evaluatie wielerprono voorjaar
    Eerst en vooral : chapeau voor Evert met een zoveelste uitmuntende prestatie.
    Zelf ben ik minder tevreden. Meteen het eufimisme van de week. Laatste geworden.
    Nu ja, net als Cavendish overigens, heb ik een moeilijke winter achter rug. Als triomfator van het vorige voorjaar werd ik gevraagd op tal van recepties en feesten. Wie me kent weet dat ik geen neen kan zeggen. Ik wil immers niemand teleurstellen. Mijn zwak punt, ik weet het, zal nooit een echte killer worden zoals Evert.
    Zodoende heb ik me dus niet optimaal kunnen voorbereiden, wat toch wel een must is in deze beenharde competitie.
    Echter ben ik - niet dat ik me daarachter wens te verschuilen - niet van pech gespaard gebleven. Een opsomming.
    Keisse, was zeer goed op dreef, en ging meedoen in koersen a la brabantse pijl en omloop het volk maar nog voor het begin der debatten reeds aan de kant met een gebroken sleutelbeen. Nick Nuyens, beter op dreef dan ooit tevoren maar keer op keer de grond opgezocht.
    Ivanov, supersterk in het ardense drieluik maar geen enkele keer binnen de punten.
    Hoe het mogelijk is dat Boucher mij ook amper kunnen helpen heeft is me nog steeds een raadsel.
    Enig lichtpunt, ik wil deze ronde toch positief afsluiten, is mijn klinkende overwinning in de Scheldeprijs. Kijk maar eens goed, aan de zeer lage algemene scores is meteen duidelijk dat dit een van de allermoeilijkste koersen is om te winnen. Ben toch blij dat ik op pure klasse eens met de zegekrans kon gaan lopen.
    Maar de Giro moet toch beter. En avant !

    25-04-2010 om 19:42 geschreven door Rutger  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (2)
    19-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.prono - aswolk pech
    De IJslandse aswolk heeft de plannen van veel sporters in de war gestuurd, maar wat Kurt-Asle Arvesen is overkomen, tart alle verbeelding.

    De 35-jarige Arvesen gaf afgelopen woensdag een spinning-les  op een booreiland in de Noordzee. Maar toen hij weer wou vertrekken, mocht zijn helikopter niet meer opstijgen. De renner van Team Sky bleef uiteindelijk tot zondag

    eerlijk :  de races waarin ik hoopte te scoren met kurt zijn wel al gepasseerd

    19-04-2010 om 19:47 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.giro d'italia live
    enkele dagen geleden schreef ik dit :

    Gasten

    iemand zin om 10 mei naar de giro d'italia te gaan kijken. tis aankomst in middelburg. kzou er een fietsuitstapje van maken.
    maar kgoan wel moeten congé pakken.

    Peter


    niemand interesse ? ok, in het onderwijs is dit moeilijk, en de gekwetsten kunnen ook niet mee fietsen, dat laten enkel jan en nick over denk ik ?
    of tis als rutger zin heeft om te begeleiden met de auto ? ben maar aant brainstormen é

    groetjes

    19-04-2010 om 10:11 geschreven door Pete  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (3)


    Winnaar van het Kustcriterium 2009- 2010 : Mr Iron Pete !!
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs