Inhoud blog
  • TdF 2016
  • Giro
  • Eindelijk koers
  • Beach Endurance
  • Najaar
  • Vuelta
  • vive le tour
  • giro
  • kamelen in actie
  • Even iets anders
    Zoeken in blog

    Mijn favorieten
  • Het kleinere broertje van de KvhN trofee
  • mtb !
  • climbbybike
  • Volgende Beachrace : Blankenberge !!!!
    Foto
    Foto
    Laatste commentaren
  • oei oei, laatste plaats (P)
        op TdF 2016
  • cav (Rutger)
        op TdF 2016
  • Geen paniek (Peter)
        op TdF 2016
  • Jantani (P)
        op Giro
  • puntentrui (Peter)
        op Giro
  • De Kamelen van het Noorden

    08-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kamelen op plaats 10 !!!
    Historisch moment

    de ploeg der kamelen duikt voor de eerste maal de top tien binnen.
    alle ploegen bekeken zal dit in de volgende 2 dagen wel iets zakken, maar wie weet naar het einde toe !!!



    en amai, wat een spectakel, en vanaf dag 1!!!


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (4)

    09-05-2010
    pfff
    echt klote
    dat zijn 600 punten in rook
    ik doe alweer niet meer mee voor de prijzen op die manier
    pfffff

    09-05-2010 om 18:47 geschreven door Rutger


    spilak
    maar enfin, dat meen je niet? Ik had die zeker en vast op een startlijst gezien ? Was nochthans erg goed op dreef, nog gewonnen onlangs na een knappe solo. verdorie toch.

    09-05-2010 om 18:33 geschreven door Rutger


    12 koppige ploeg : toen waren zo nog met 10
    Jan, je vergeet Grinta (Pett + Greipel).  Het ziet er naar uit dat hij vanavond zijn 2de gloriemoment zal beleven : Op kop in de wielerprono !
    Al komt het niet in de buurt van die keer dat hij een kameel met zijn gat in de lucht uit de struiken zag steken en hem fluitend voorbij fietste.

    En G.S., slecht nieuws, bij een nadere blik op de ploegen zie ik dat je nog een renner geselecteerd hebt die niet mee doet : Spilak.
    Ik was nochtans ook van overtuigd dat ik hem nog op de startlijst zien staan heb.   Niet dus.

    09-05-2010 om 16:25 geschreven door evert


    veni vidi perdidi
    Miljaarde,

    de giro is nog maar 9 km ver en ik vrees al dat het foutu is voor mij...tenzij Greipel vandaag de trui pakt vrees ik immers dat Wiggins best wel eens voor meer zou kunnen gaan dan enkel wat ritzeges...Had hem ook in mijn voorselectie maar zag hem dit jaar vol voor de Tour gaan...bang afwachten is bijgevolg mijn deel...

    Bijgevolg vrees ik bij het bekijken van de ploegen dat Evert opnieuw de te kloppen man wordt...tenzij Pozovivo het toch tot het einde van de giro kan uitzingen zonder betrapt te worden en er heel veel ritten gedomineerd worden door het koningskoppel Petacchi en hopelijk na vandaag roze trui Greipel...(want volgens mij ben ik behalve dappere merit de enige die deze twee tesamen gespeeld heeft)

    Maar goed, negativisme is sinds mensenheugenis niet meer in mijn woordenboek te bespeuren dus bijgevolg :    tot binnenkort aan de kop van het klassement suckers!!!! ;-)


    09-05-2010 om 15:14 geschreven door Jantani




    Winnaar van het Kustcriterium 2009- 2010 : Mr Iron Pete !!
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs