VRIJDAG: carnavalkostuum naar keuze (liefst niet uit 1 stuk)
Jullie moeten hier zeker niets voor kopen! 2 verschillende sokken aandoen is al gek, veel staartjes in het haar ook,... Geen verplichting! Als je lieverd dit niet ziet zitten, moet je hem/haar hier niet voor verplichten!
Op vrijdag krijgen we van het oudercomité een lekkere (Coronaproof) traktatie, waarvoor alweer dank!!
Ook zullen we op vrijdag onze ALIA vieren. Zij verjaart in de vakantie. HIEP HIEP...HOERAAA... 4 JAAR!!!
Zoals jullie weten zijn we in onze kleuterklassen niet gespaard gebleven van Corona door 2 besmettingen binnen 1 gezin. Paniek is absoluut niet nodig. Op dit moment is dit onder controle!
Mag ik vragen om thuis uw kind deze week nog goed in het oog te houden en u te houden aan de gestelde maatregelen zoals vermeld stond in de brief?!
Dit is momenteel van groot belangrijk. Bij enige twijfel uw huisarts contacteren en zeker ook de school verwittigen.
Ondanks dit gaan we er deze week nog een lap op geven!!
Carnaval kan spijtig genoeg dit jaar niet doorgaan omwille van Corona, maar wij laten het niet aan ons hart komen en vieren dit wel op school in onze eigen "feestbubbel" !!!
We zullen dus 2 weken beleven vol plezier, dans en ... CONFETTI!!!
Op maandag verwelkomen we eerst een nieuw vriendje in de klas... WELKOM ALIAS!!!
Wat kan er allemaal aan bod komen deze 2 weken:
- Er komt een confetti- en serpentine bak in de klas. Feest verzekerd!!
- Juf haalt het ballenbad nog eens uit de kast
- We zullen veel bewegingsspelletjes doen met ballonnen
- Er zal weer veel geknutseld worden
- We leren een liedje en versje
- Er komen gekke attributen in de huishoek: hoeden, pruiken, ...
- We beluisteren verschillende verhalen: Jules viert carnaval, Anna viert carnaval, De neus van Toto,...
- De juf heeft een spelletje gemaakt rond de neus van Toto: neuzen in verschillende vormen. Kan ik de juiste neus bij de juiste vorm leggen?
- Op vrijdag, 12 februari vieren we CARNAVAL op school. Je lieverd mag die dag verkleed naar school komen. Je hoeft hier niet speciaal iets te gaan kopen! Wees creatief of geef mij een seintje...ik heb wel wat spulletjes! Indien mogelijk geen kostuums uit 1 stuk... dit belemmert de zelfstandigheid op het toilet.
- Schrijfdans: de krullen van de clown
- Dans: polonaise van Plop, dansen met een ballon, met een vriendje...
- ...
Wat mag er mee naar school:
- Prentenboeken ivm carnaval
- Gekke attributen om ons in de klas mee te verkleden: brillen, petten, pruiken,...
De eerste brief is om via deze weg ook reclame te maken voor de infoavond. Weet u nog mensen met een kindje van geboortejaar 2019 die een school zoeken?
U mag hen steeds laten weten dat er op 26/02 een informatieavond doorgaat op school!
Dank hiervoor!
De 2de brief gaat over het maken van pasfoto's op school. De klasfoto wordt dan nog NIET gemaakt.