|
| Ik zag drie beren... groot worden |
|
|
Mijmerende blik van Senne |
Waar denkt hij aan?
25-06-2008 om 17:36
geschreven door Kristof 
|
|
|
Ontspanning |
Nog even ontspannen voor baby2 ons vervoegt. Zaterdag ravotten met Lena en Fien. Zondag een plonske met Riek, Daan en Marie.
 
22-06-2008 om 22:34
geschreven door Kristof 
|
|
|
De pot op Senne! |
Het is Senne vandaag voor de eerste keer gelukt om zonder pamper én zonder accidentjes de dag door te komen. Hoezee!
12-06-2008 om 22:04
geschreven door Kristof 
|
|
|
 |
Deze blog loopt op z'n einde. |
Aangezien de familie zeer binnenkort uitbreidt zal ook de naam van deze blog wijzigen. Wij doen niet aan voortrekkerij. Ook de naam van onze nieuwe baby wordt dan opgenomen in de url. Dus, www.bloggen.be/sennedebeer zal verdwijnen. Op het geboortekaartje zal je de nodige info vinden.
Senne zit trouwens serieus in de peuterpubertijd. Telkens we denken dat het hoogtepunt bereikt is, doet hij er vlotjes een schepje bovenop.
De peuterlogica waarop z'n redeneringen steunen zit goed in elkaar. Een voorbeeld: We lopen over de dijk van Zeebrugge, en hij ziet de 'karretjes' en loopt er naartoe. 'Neen Senne, blijf er af, je hebt zélf immers al een fietsje'. Peuterlogica (in een denkballonnetje bovens Sennes hoofd) 'Ik mag niet in een karretje omdat ik al een fietsje heb.' 'Oplossing: ik moet dit fietsje weggooien' En Senne doet het volgende half uur verwoede pogingen om z'n fietsje - met een zwier waar menig hamerslingeraar jaloers op mag zijn - weg te slingeren.
Zo'n bui waait na een tijdje negeren wel weer over. Afleiding helpt -soms- 'Kom Senne, we gaan naar dat grote schip daar kijken' 's Avonds vraagt Senne natuurlijk wanneer we nu eindelijk naar dat schip gaan kijken.
10-06-2008 om 21:07
geschreven door Kristof 
|
|
|
 |
Senne in de Blokkendoos (2) |
Nog enkele weken en Senne zegt de Blokkendoos definitief vaarwel. In september zal hij naar de grote school gaan. Hoog tijd dus om m'n fototoestel nog eens boven te halen.
|
|
|
|