Foto
Basisschool Irishof
Kapelsestraat 37
2950 Kapellen
03/660.13.04
Foto
Niet vergeten
Fruitdag op woensdag, donderdag, vrijdag

Volgende vrijdag is er geen tutti-frutti meer!
Inhoud blog
  • FIJNE VAKANTIE !!!!!
  • Verjaardag Mille
  • Verjaardag van Wout
  • Verjaardag van Senne
  • Verjaardag van Daan & Lien
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • Irishof
  • Juf Jepke - K1A
  • Juf Claudia - K1B
  • Juf Els - K1C
  • De avonturen van K1D

    17-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thema Verkeer (week 24): Spelletjes in onze klas
    Maandag & dinsdag
    Op maandag hebben we een fietsvlag gemaakt: met opvallende kleurtjes mochten we stempelen op onze vlag. De dag erna mochten we Nijntje inkleuren met wasco's en deze overschilderen met waterverf. Onze juf heeft Nijntje uitgeknipt en op onze fietsvlag gekleefd. Op het einde van de week, toen we onze fiets mochten meebrengen, heeft ons juf deze aan onze fiets gehangen en mochten we die mee naar huis nemen.

    Donderdag
    Vandaag was het zo'n goed weer dat we buiten een heuse autocarwash hebben geïnstalleerd. Alle auto's van onze klas kregen een goede schrobbeurt!

    Vrijdag
    Vandaag geen carwash maar wel een fietswash: we mochten onze eigen fiets oppoetsen tot deze blonk als een spiegeltje.






































    17-06-2017 om 17:05 geschreven door juf Sofie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thema Verkeer (week 24): Activiteiten
    Maandag
    Vandaag keken we als eerste naar Tiktak waarin we allerlei voertuigen te zien kregen.

    We speelden in de kring ook een spelletje: we kregen allerlei kaartjes met voertuigen erop. We moesten uitzoeken of deze voertuigen konden rijden, vliegen of varen en de kaartjes bij de juiste prent in de kring leggen. Dat lukte ons al heel goed! We konden zelfs de geluiden maken die sommige van de voertuigen produceerden.

    Dinsdag
    Vandaag lag er een zebrapad in onze klas & samen met Jules gingen we leren hoe we moesten oversteken: we moesten een fluovestje aandoen, naar links kijken/naar rechts kijken/ en terug naar links kijken. Maar zelfs dan mochten we nog niet oversteken.  We moesten wachten tot de agent ons ging oversteken: wanneer hij het groene bordje toonde mochten we oversteken, als hij het rode bordje toonden moesten we nog wachten met oversteken.

    In de namiddag mochten we terug oversteken op ons zebrapad, maar de agent vertelde hoe we dit moesten doen. Dit waren soms gekke dingen: we moesten springen, lopen, kruipen,... naar de overkant.

    We speelden ook nog een vormenspel: we moesten de juiste vormen bij het juiste verkeersbord leggen.

    Woensdag
    Vandaag stond er een bus in de kring met allemaal stoeltjes en Jules had een chauffeurspet op. Hij vertelde dat hij de buschauffeur was en alle kinderen met hem mochten meerijden. Tenminste... als ze eerst een centje betaalden natuurlijk! We zongen het liedje "De wielen van de bus" en iedere keer mocht iemand van onze klas de chauffeur zijn.

    Donderdag
    Jules had vandaag allerlei auto's bij: grote auto's en kleine auto's. We mochten met blokken garages bouwen om de auto's in te parkeren.

    Vandaag deden we ook een versje over een auto die heel snel ging rijden, dan moest remmen en trager moest rijden. Dit konden we heel goed mee uitbeelden. We veranderden de tekst van het versje en deden hetzelfde voor de fiets, een vliegtuig en een boot.

    Vrijdag
    Jules had vandaag iets verstopt onder een groot laken. We keken wat eronder zat: het was de fiets van Marie, het zusje van Jules. We bekijken de fiets van dichtbij: hoe noemden al die gekke dingetjes die aan de fiets zitten? Waarvoor dienden ze? Hoe moeten we veilig fietsen? En ziet de fiets van Marie er hetzelfde uit als de loopfietsjes in onze klas?

    We mochten ook buiten fietsen met onze eigen fiets: we moesten eerst langs allerlei banden fietsen (toch niet zo simpel) en door een smal straatje fietsen. Als onze juf een rode kaart omhoog stak mochten we niet meer fietsen, als ze een groene kaart omhoog stak mochten we verder fietsen.




































    17-06-2017 om 17:00 geschreven door juf Sofie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Foto

    Onze meisjes
    Giule, Poline, Lien, Milla, Arissa

    Onze jongens
    Wout, Faris, Senne, 
    Jason, Mille, Daan,
    Stan, Idris, Sam, 
    Miguel


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs