Op vrijdag 22 maart werd Lowie 8 jaar. Hij trakteerde ons met heel lekkere cakejes. De cakejes zagen er wel heel speciaal uit: een paardenhoofd, een hoefijzer, een medaille, een beker,... Proficiat van ons allemaal en dankjewel voor de lekkere cakejes.
het 3de en 4de leerjaar van onze school neemt deel aan het project 'de uitvinders'. Hieraan is ook een wedstrijd verbonden. Deze wedstrijd houdt o.a. in dat men zoveel mogelijk stemmen moet halen voor hun project. Daarom vragen we uw hulp om te stemmen en zoveel mogelijk reclame te maken om te stemmen voor het project. Dit kan om de volgende manier:
Ga naar www.uitvinders-wedstrijd.nl en zet dan de volgende stappen: Afrika wedstrijd 2013 Bekijk de inzendingen Druk op zoeken en ga naar jungle playset Stem op dit project.
Je ontvangt onmiddellijk een mail. Die moet je bevestigen en vanaf dan telt je stem mee!
Veel stemmen is belangrijk!
Voorlopig staat alleen het project van juf Veerle op de site, maar binnenkort staat ook het project van juf Lieve en juf Veerle V. op de site.
U heeft via een mail bericht gekregen van het oudercontact op vraag dat doorgaat op dinsdag 26 maart. Morgen (woensdag 20 maart) geef ik de leerlingen, waarvan ik de ouders wens te spreken, een briefje (in de agenda) mee naar huis. Hierop kan u dan aanduiden tussen welke uren het voor u past. U krijgt nadien het juiste tijdstip door. Indien u geen briefje ontving en u me toch graag wenst te spreken, gelieve dan even iets te noteren in de agenda.
Vandaag waren de laatste 5 kinderen aan de beurt om hun sprookje voor de klas te brengen! We luisterden geboeid naar Caitlin, Jonas, Sien, Arne en Iben. Een dikke proficiat !
Afgelopen vrijdag beleefden we een leuke 'klieder' - namiddag. De leerlingen mochten een ballon bekleven met afwisselend wit papier en krantenpapier. Wat voelde de lijm glibberig en fris! Sommige ballonnen gleden uit onze handjes. Iedereen slaagde erin om zijn ballon helemaal af te krijgen. Ra ra ra ... wat zal het uiteindelijk worden?
Met het paasrapport in het vooruitzicht zullen er zowel deze als volgende week heel wat toetsen afgenomen worden. Ik geef de toetsen dagelijks mee naar huis in het groene mapje. Zo blijft u op de hoogte.
Tijdens de lessen WO leerden we over verschillende landschappen. Tijdens de lessen muzische vorming creƫerden we zelf een uniek landschap. Vandaag hebben we de landschappen afgewerkt en kunnen we ze u via deze weg tonen.
Leerwandeling: wat zie ik allemaal in de buurt van mijn school ?
Lekker warm aangedaan en voor de meesten MET fluovest gingen we op pad. En wie goed heeft opgelet kan u zeker vertellen wat er allemaal op de foto's staat.
Caitlin, Giel, Lowie en Sien hebben een schitterend optreden gegeven. Proficiat! Ons drietal viel met het lied 'boem boem wakka wakka ' in de prijzen. Het publiek stemde massaal en ze werden 2de. Toch nog even zeggen dat alle deelnemers het zeer goed gedaan hebben. En uiteraard: deelnemen is belangrijker dan winnen!
Wat was het spannend! Alle kinderen van het 2de stonden achter het gordijn te wachten tot de show kon beginnen. Er waren heel veel toeschouwers. Na de toespraak kon de show eindelijk beginnen. Eindelijk was het grote moment daar!
Met veel trots presenteren we u op deze manier alle oufits. Het zal u zeker niet ontgaan dat er heel wat creativiteit en verscheidenheid in de verschillende outfits zit. Misschien toch nog even vermelden dat alle kinderen meewerkten aan de kleren, maar niet iedereen meeliep tijdens de show.
Op het einde van de modeshow stonden alle kinderen samen op het podium. Ze kregen een welverdiend applaus! Proficiat. Misschien toch ook nog even vermelden dat we een schitterend publiek hadden! Dankjewel allemaal.
Afgelopen vrijdag werd er weer hard geknutseld aan de verschillende carnavalsoutfits. De meisjes van klas 6B kwamen ons helpen. Ze waren een zeer grote hulp. Dankjewel hoor! Ik vond het geweldig om te zien wat de leerlingen allemaal gemaakt hebben. Hoe enthousiast en creatief ze zijn beziggeweest. Ze mogen nu al terecht trots op zichzelf zijn! Het definitieve resultaat heb ik uiteraard nog niet op foto vastgelegd. Dit zal u pas te zien krijgen na de modeshow. We kijken er alvast naar uit!