Een echte grote verrassing... dat was het! We werden uitgenodigd met de klas om de verjaardag van Liam te vieren. We konden genieten van heerlijke zelfgebakken pannekoeken en leefden ons uit op het springkasteel. Het plezier was van ons gezichtje af te lezen!
De draaimolen draait in het rond Een olibol smelt recht in je mond De vliegertjes kriebelen in mijn buik Als ik van hoog naar beneden duik Na vier vijf rondjes wil ik nog meer Mijn mama zegt neen, een andere keer Het geld en de kaartjes die zijn op Ik roep, ik schreeuw, ik wil er nog op!
...zo gaat het liedje over de draaimolen. Uiteraard hielden we het niet bij zingen alleen in de klas. Er was ook kerims op school met een eendjeskraam, een draaimolen, ringwerpen, balonnetje prik en... een heerlijke warme wafel! We mochten ook zelf twee ritjes meedraaien op de echte draaimolen in het het dorp. Geweldig vonden we dat!
We waren flink uitgedost, die dag. Met onze mooiste feestkleren trokken we naar onze klas, want we waren uitgenodigd voor een receptie. De hapjes en drankjes verzorgden we zelf! Er was muziek, de klas was versierd en we hebben geklonken op een tof schooljaar in de derde kleuterklas. Kijk eens hoe mooi we waren...!
Het is weer zover... De zomervakantie laten we achter ons en we kijken uit naar een nieuw boeiend schooljaar en er is wel wat veranderd ondertussen: We zijn weer een flink stukje gegroeid en hebben de speelplaats overgestoken. Nu zitten we al in de 3de kleuterklas bij twee nieuwe juffen. Juf Kimberly verwacht een baby en dit jaar staan juf Els en juf Hanne voor ons klaar! Onze klas is ook wat kleiner geworden, want er zijn twee 3de kleuterklassen en dus werd onze klas gesplitst. De helft van onze klasvriendjes zijn nu onze buren bij juf Lien.
We kunnen nu al zeggen dat we wel wat gaan beleven dit jaar. Foto's van onze avonturen komen telkens op deze blog terecht zodat ook jullie kunnen meegenieten. Welkom op onze blog en veel kijkplezier!