Beste lezers , op vrijdagavond 5 juli 2013 stelde ik vast dat er nog geen internetaansluiting was bij onze vrienden Juriaan en Lucas . Gezien ze nog serieuze renovatiewerken moeten uitvoeren in hun woning in Vitrey sur Mance was het de evidentie zelve dat ze nog geen internet hadden. Maar goed ook misschien want nu konden we eens echt ' shillen ' .
Vanaf vandaag woensdag 10 juli kunnen we opnieuw bloggen want we zitten nu op de terugweg naar huis en verblijven terug in hetzelfde hotel te Neufchateau.
Op 5 juli waren we om 10 uur vertrokken nadat we wat proviand kochten in de supermarche te Neufchateau. We stopten na 11 km voor ons tweede ontbijt in Pompierre. We reden dan verder tot km 38 in Lamarche steeds over een 'rollend ' parcours ( op en af ) en dit door de departementen Haute Marne en Les Vosges.
In Lamarche stopten we aan een plaatselijk café-restaurant en aten er een plat du jour met onder andere lapin avec frites en 2 bier elk. Toen ik de fietsen sloot, zei de uitbater me dat hij de enige 'voyeur ' in de buurt was en dat wij ons geen zorgen moesten maken: ik heb ze toch maar gesloten.
Om 13.15 uur zijn we terug vertrokken tot Senaide en hebben een litlle NAP gedaan op twee banken. Een van ons heeft zelfs gesnurkt, haha.
Daarna heb ik dan een kortere weg willen nemen, ahwel nooit meer. We reden over een heirbaan van ten tijde van de Romeinen en als toetje een helling van 20 %, maar het was wel korter hè.
Om 16.45 uur waren we op onze eindbestemming en om 21.30 lagen we al te ronken en te dromen over heuvels