Voor de verplaatsing naar Zeveren vandaag was ik er, de wedstrijd van vorig seizoen (4-5) indachtig, niet echt gerust in .
We kwamen echter direct goed uit de startblokken. Een bedrijvige Laura op de rechterflank zorgde voor het eerste doelgevaar. Het was dan ook geen wonder dat de eerste goal van Jong Zulte voorbereid werd op rechts, Renzo DG kon de 0-1 scoren.
Ook op links stonden we sterk. Beno voelt zich steeds meer in zijn sas op de flank en kon na een van zijn rushes langs de zijlijn goed voortrekken, Bavo kon binnentikken op het kwartier, 0-2.
Mooi voorbereidend werk op links verdiende (direct daarna) meer, we kwamen een voetje tekort om binnen te tikken.
Een tweetal minuten later liet Renzo DL de thuisdoelman kansloos, 0-3.
We leken met 0-3 de rust in te gaan, maar Renzo DL kon in de 24e minuut de score verder op drijven na een actie op links. Zijn voorzet werd afgeweerd maar in de rebound kon hij zelf de 0-4 scoren.
Nog voor de rust zorgde Renzo DL na een mooie aflegger van Renzo DG voor de forfaitcijfers en meteen was zijn hattrick een feit, 0-5.
Een sterke eerste helft van onze U8 waarin we doorgingen op het elan van de voorbije wedstrijden. Bij de rust viel er dan ook niet zo veel bij te sturen buiten enkele details.
Laatkomers en toogplakkers kwamen bij het begin van de tweede helft te laat om het zesde Jong Zultedoelpunt te zien. Kapitein Elias zette er vandaag zijn schouders onder (en tegen) en kon zich doorzetten op de rechterflank. Zijn voorzet kwam bij Thibaut terecht en de bal leek de verkeerde kant van de paal te kiezen maar Elias was goed gevolgd en devieerde de bal aan de juiste kant (voor ons toch) van de paal binnen, 0-6.
Na zeven minuten een geharrewar voor het thuisdoel. Thibaut trok aan het langste eind en markeerde de 0-7.
De thuisploeg probeerde nu de bakens te verzetten maar stuitte vandaag op secuur verdedigende Jong Zultenaren (Thibaut, Beno & Renzo DL) en ons sluitstuk Yente.
Op het kwartier leidde een kleine aarzeling in onze verdediging dan toch tot een eerredder voor de thuisploeg, 1-7.
Maar onze mannen hadden het laatste woord. De thuisdoelman pakte uit met een prachtsave op een lob van Renzo DL, Renzo DG was bij de pinken om zijn tweede doelpuntje van de dag mee te pikken, 1-8.
We versierden in de laatste minuten nog een vijftal hoekschoppen waarbij ook onze keeper Yente zijn plaatsje voor het doel van de thuisploeg zocht, deze week lukte het hem echter niet om een goaltje te maken.
We speelden vandaag veruit onze beste wedstrijd van het seizoen. We groeiden gestaag in de wedstrijd en kampeerden zeker 75 % van de wedstrijd op de heflt van de tegenstander. Volgende week wacht ons het onbekende Nazareth-Eke.
Voor Jong Zulte speelden : Yente (net g1 goal), Renzo DL (3 goals/1 assist), Thibaut (1 goal/1 assist), Beno (1 assist), Renzo DG (2 goal/1 assist), Elias (1 goal) & Laura (1 assist), Bavo (1 goal)
Wedstrijd Zeveren Sportief - Jong Zulte : zondag 11 oktober om 11u00 !!!
En NIET om 10u00 zoals op de beurtrollijst staat
04-10-2009
Verslag Jong Zulte U8 - Sint Denijssport B : 7 - 1
03/10/09 Jong Zulte U8 Sint-Denijssport B : 7-1
Na de overwinning vorige week tegen Sint-Denijs A werd deze week niets minder verwacht tegen Sint-Denijs B.
We namen de perfecte start. In de eerste minuut stuurde Elias Laura in de diepte. Die testte meteen haar nieuwe schoenen en die werden goed bevonden, 1-0. Tweede minuut : hoekschop Thibaut op links, Elias tikt binnen, 2-0. Na vier minuten knalde Laura na een diep pas van Renzo DL op de bezoekende verdediger. Een voorzet van Thibaut landde alweer bij de bedrijvige Laura, deze keer stond de keeper in de weg. We speelden boven in de eerste helft, Yente werd amper aan het werk gezet. Rond het kwartier kregen we een tweetal vrije trappen op een scoringsrijpe plaats maar we konden geen enkele benutten. Renzo DL bediende Renzo DG maar deze besloot naast. Kort voor affluiten besloot Renzo DG op de doelman, Renzo DL was goed gevolgd en kon de bal binnenduwen, 3-0.
Een sterke start van onze U8 waarin we direct beloond werden. Onze verdediging werd amper op de proef gesteld in de eerste helft
We startten in de eerste helft al perfect (2 goals in 2 minuten). Maar wat gezegd van de tweede helft. Renzo DL stuurde van bij de aftrap Thibaut weg op links, deze gaf een gemeten voorzet op Beno die niet aarzelde en de 4-0 binnenknalde binnen de 20 seconden. Yente moest kort daarop zijn kunnen etaleren en deed dat perfect. Renzo DL baande zich van achteren uit een weg naar doel tussen de bezoekers en klopte ook de keeper, 5-0. Concentratieverlies leidde tot de eerredder voor de bezoekers, 5-1. Yente redde op het kwartier knap op een vrije trap. Vijf minuten later knalde Renzo DL op de paal. Maar binnen de minuut kon hij zich opnieuw doorzetten en de 6-1 binnentikken. Elias nam op het einde van de wedstrijd de handschoenen van Yente over en dat leidde in de 25e minuut tot het eerste doelpunt van Yente dit seizoen, op voorzet van Renzo DL, 7-1.
Een schitterende start van het Firtelweekend !! Er werd bij momenten (voor zover veld het nog toelaat) vlot samengespeeld. Waar we vorige week 6 doelpunten uit individuele acties maakten, alhoewel het samenspel dan al relatief goed was, maakten we vandaag 2 goals uit een individuele actie en bij de andere 5 viel er telkens een assist te noteren. Hopelijk kunnen we het momentum nog even aanhouden...
Voor Jong Zulte speelden : Yente (1 goal !), Renzo DL (3 goals/1 assist), Sarah, Thibaut (2 assists), Beno (1 goal), Renzo DG (1 assist), Elias (1 goal/1 assist) & Laura (1 goal)
Foto's van de wedstrijd tegen Sint-Denijs B (03/10/09)
.
02-10-2009
Maandkalender december 2009
Kalender Jong Zulte U8 december 2009
1
Dinsdag
18u00-19u30
Training
Laura 8
2
Woensdag
3
Donderdag
4
Vrijdag
Sinterklaasfeest
5
Zaterdag
11u00
Jong Zulte KME Machelen
6
Zondag
7
Maandag
8
Dinsdag
18u00-19u30
Training
9
Woensdag
10
Donderdag
18u30-19u15
Techniektraining
11
Vrijdag
12
Zaterdag
11u00
Jong Zulte FC Poesele B
13
Zondag
14
Maandag
15
Dinsdag
18u00-19u30
Training
16
Woensdag
17
Donderdag
18
Vrijdag
19
Zaterdag
10u30
Ooidonck Leerne Jong Zulte
20
Zondag
21
Maandag
22
Dinsdag
23
Woensdag
24
Donderdag
25
Vrijdag
26
Zaterdag
27
Zondag
Indoortornooi Groot Deinze
28
Maandag
29
Dinsdag
30
Woensdag
31
Donderdag
01-10-2009
Maandkalender januari 2010
Kalender Jong Zulte U8 januari 2010
1
Vrijdag
2
Zaterdag
3
Zondag
4
Maandag
5
Dinsdag
18u00-19u30
Training
6
Woensdag
7
Donderdag
18u30-19u15
Techniektraining
8
Vrijdag
9
Zaterdag
11u00
Jong Zulte FC Latem
10
Zondag
11
Maandag
12
Dinsdag
18u00-19u30
Training
13
Woensdag
14
Donderdag
15
Vrijdag
16
Zaterdag
17
Zondag
18
Maandag
19
Dinsdag
18u00-19u30
Training
20
Woensdag
21
Donderdag
18u30-19u15
Techniektraining
Beno 8
22
Vrijdag
23
Zaterdag
11u00
Jong Zulte KVV Sint Denijssport A
24
Zondag
25
Maandag
18u00-19u00
Coördinatietraining
26
Dinsdag
18u00-19u30
Training
27
Woensdag
28
Donderdag
29
Vrijdag
30
Zaterdag
Bavo 8
31
Zondag
09u30
KVV Sint Denijssport B Jong Zulte
29-09-2009
Jong Zulte - Sint Denijs B (03/10/09 om 11u00)
Voor deze wedstrijd spreken we af om 10u15 aan het terrein in de Rijwegstraat.
Na een weekje vrij en een slechte nachtrust... trokken we naar Sint Denijs.
Ik was benieuwd of we iets van de training van deze week zouden terugzien in de wedstrijd.
We gingen furieus van start en de thuisploeg werd de eerste 10 minuten constant op de eigen helft teruggedrongen. Thibaut, Elias & Sarah slaagden er echter niet in om ons overwicht in doelpunten om te zetten.
Na deze 10 dolle minuten vond de tegenstrever de weg naar ons doel. Eerst kon Yente nog redden maar direct daarna moest hij zich toch gewonnen geven, 1-0.
Renzo DL keerde terug in de ploeg na een rustpauze en had duidelijk heel wat energie bijgetankt. Even na het kwartier 1-1 via Renzo DL.
Hij kreeg nog twee kansjes, op aangeven van Renzo DG, één ging voorlangs en de andere ging in hoekschop. Het werd een scherpe hoekschop van Renzo DL en de bal verdween via de thuisdoelman in doel, 1-2. Direct daarna maakte Renzo DL de hattrick compleet, 1-3. En kort voor rust noteerde hij ook nummer 4, deze keer met links.
Een eerste helft om U tegen te zeggen, de thuisploeg kwam er amper uit.
In het begin van de tweede helft zag Thibaut een bal voorlangs gaan. Een schot van Renzo DL was even later hetzelfde lot beschoren. Renzo DL baande zich van achteren uit een weg naar voor, maar kon niet afwerken.
We hielden de 1-4 voorsprong vast in de tweede helft en leken de wedstrijd goed onder controle te hebben. Onze verdediging (Renzo DL / Thibaut / Beno) stond pal. En als er al eens een balletje doorkwam stond Yente paraat.
Het leek erop dat we een helft zouden afwerken zonder doelpunten. Maar in de extra tijd kon Renzo DL zijn vijfde doelpunt scoren, alweer met links. Onze doelman Yente trok nu ook mee naar voor en zorgde voor een klein kippenvelmoment bij de trainer, even kreeg hij de kans om aan te leggen maar Yente zag Thibaut in een betere positie staan en legde prompt de bal opzij. De bal ging (alweer) naast. Thibaut verdiende zijn doelpuntje vandaag en dat leek er ook te komen op een gekruist schot, maar Renzo DL tikte de bal over de lijn en scoorde vandaag een dubbele hattrick, 1-6 in de 27e minuut.
Van de training van deze week zag ik nog niets terug in de wedstrijd. De goals kwamen vooral uit individuele acties, maar we hebben vandaag ook echt (voor de eerste keer dit seizoen) SAMEN gevoetbald. De uitslag van deze wedstrijd toont ook niet echt ons overwicht van vandaag want we werden met 6 doelpunten (uit de véééle kansen) karig beloond...
Voor Jong Zulte speelden : Yente, Renzo DL (6 goals), Sarah, Thibaut (1 assist), Bavo, Beno, Renzo DG & Elias.
Na enkele stille hints.. heb ik de data voor de techniektrainingen aangepast zodat deze niet meer in de weken van de coördinatietraing vallen.
Groep A (18u30 tot 19u15 !!!)
10 september 8 & 22 oktober 19 november 10 december 4 & 21 januari 11 februari 11 maart
Groep B (18u15 tot 19u00 !!!):
17 september 15 oktober 12 november 3 & 17 december 14 januari 4 februari 4 & 18 maart
Bij twijfel kijk naar de maandkalender op de site !!!!!!! (via de links in de linkerkolom)
16-09-2009
zaterdag 12 december
Op zaterdag 12 december spelen we thuis tegen FC Poesele B om 11u00.
De effectieven voor deze wedstrijd zijn de spelers op de beurtrollijst van speeldag 16.
prettig weekend
Peter
14-09-2009
Foto's van de wedstrijd thuis tegen Ooidonck Leerne (05/09/09)
Foto's genomen door de mama van Laura
bedankt !!
12-09-2009
Verslag FC Latem - Jong Zulte 10-3
Niet dat we bij ons een prachtveld hebben om op te voetballen. Maar met schrik om het lijf trokken we naar FC Latem (waar de jeugd op een terrein speelt waar meestal amper gras op staat) voor de eerste verplaatsing van het seizoen.
Groot was mijn verwondering dan ook bij aankomst toen een nieuw en prachtig kunstgrasveld ons toelachte.
Na het voelen en ruiken aan dit prachtige veld (wat voor de spelertjes iets totaal nieuws was) waren we klaar voor de wedstrijd.
En we waren klaar, Renzo DL kon driemaal (waarvan 2 keer op aangeven van Beno) de thuisdoelman op de proef stellen.
De vierde maal was het dan toch raak, 0-1.
Sarah besloot direct daarop op de doelman en een voorzet van Renzo DL kon ze net niet verzilveren. Het geluk was niet echt aan onze zijde. De thuisploeg reageerde pas na een tiental minuten met drie doelpunten, waarbij Yente geen geluk kende (bal onderschept bij het uitverdedigen en een ongelukkige owngoal), 3-1.
Op het kwartier staken we opnieuw de neus aan het venster, Beno met de diepe pas naar Renzo DL die de bal in de korte hoek binnenknalde, 3-2.
Latem reageerde direct en liep uit tot 4-2.
Renzo DL zag de aansluitingstreffer tot twee maal toe centimeters naast de doelpaal buiten gaan. Het was dag toch Renzo DL dieons dichterbij bracht met een knal van jewelste, 4-3.
Yente hield ons kort voor de rust in de wedstrijd met een knappe redding.
Na de rust startten we goed, met een schot van Thibaut voorlangs. Aan de overkant moest Yente zich in twee tijden gewonnen geven, 5-3.
Kort daarna wist Yente zich te onderscheiden.
We lieten Latem meer en meer van achteren uit voetballen en dat betaalden we nu cash, de thuisploeg liep uit tot 7-3.
De vermoeidheid sloeg toe en ons doel werd meer en meer onder vuur genomen.
Yente deed wat hij kon, maar kon niet verhinderen dat de thuisploeg uitliep tot 10-3.
We speelden een goede eerste helft waarin we veel te karig beloond werden. In de tweede helft gaven we nog wat we konden, maar tegen dit Latem kwamen we tekort vandaag, al is de uitslag misschien wat overdreven...
Voor Jong Zulte speelden : Yente, Renzo DL (3 goals), Sarah, Thibaut, Bavo, Beno (1 assist).
08-09-2009
Wedstrijd op FC Latem (12/09/09 om 10u00)
We verzamelen om 8u30 aan de sporthal voor de verplaatsing naar FC Latem.
Adres FC Latem : Hoge Heirweg 58, 9830 Sint-Martens-Latem.
Tot dan !!
PS : donderdag eerste techniektraining voor groep A (18u15-19u00) (Groep A = Laura, Sarah, Bavo, Beno & Thibaut)
05-09-2009
Verslag U8 - Ooidonck Leerne (4 - 5)
Voor onze eerste officiële wedstrijd kregen we de duivels van Ooidonck Leerne op bezoek.
In de eerste minuut verdween de bal via een verdedigend been in eigen doel, 0-1.
We kwamen er amper uit en Yente moest na een tiental minuten in hoekschop duwen en kort daarna hield de paal ons recht.
Na twaalf minuten dreven de bezoekers de score verder op tot 0-3, na aarzelingen in onze verdediging.
Vijf minuten voor tijd stond het al 0-4.
Thibaut kon zich doorzetten en zorgde voor een sprankeltje hoop net voor de rust, 1-4.
Onze eerste helft was van een bedenkelijk niveau, we waren te bang van de bal én van de tegenstander, en de passen kwamen niet toe. Er werd ook teveel door het centrum gespeeld waardoor we meerdere keren balverlies leden.
De tweede helft ging iets beter van start. Onze nieuwkomers zouden al vlug hun stempel drukken op de wedstrijd. Bavo kon de 2-4 laten optekenen. Thibaut maakte kort daarna de actie op links en Bavo moest de bal maar binnenlopen, 3-4.
De bezoekers schoten wakker en liepen uit tot 3-5. Even leek de match helemaal gespeeld toen een hoge bal richting ons doel ging, maar Yente zorgde er met een ultieme reflex voor dat we de laatste tien minuten nog een wedstrijd hadden.
Renzo DG zag de aansluitingstreffer nipt voorlangs gaan.
Kort voor affluiten stuurde Thibaut onze spits Laura diep en deze schoof de bal onder de doelman, 4-5.
Onze duiveltjes begonnen aan een slotoffensief. Laura besloot, nu op aangeven van Renzo DL op de doelman.
We bleven aanvallen, zelfs onze doelman Yente zocht een plaatsje voor het doel van de bezoekers, maar de gelijkmaker bleef uit.
We onthouden van deze wedstrijd de zwakke eerste helft van de U8 (1-4 ruststand). Maar vooral de tweede helft (3-1) moet ons inspireren voor de volgende wedstrijden.
Proficiat voor de heropstanding !! Bij een 0-4 stand knokten we ons terug in de wedstrijd, maar het mocht vandaag net niet zijn...
Voor Jong Zulte speelden : Yente, Renzo DG, Renzo DL, Sarah, Thibaut (1 goal/2 assists), Bavo (2 goals), Laura (1 goal) & Beno.
01-09-2009
Wedstrijd U8 - Ooidonck Leerne (05/09/09 om 11u00)
Voor deze wedstrijd verzamelen we om 10u00 aan de kleedkamer. Spelen mee : Yente, Laura, Thibaut, Renzo DG, Renzo DL, Bavo, Sarah & Beno. Reserve : Elias. Denk eraan om eventueel een regenjasje mee te brengen. Tot dan !! Peter
Techniektrainingen
Techniektraining op donderdag (volledige ploeg !!!) 18u30 tot 19u15 !!!
10 september 8 & 22 oktober 19 november 10 december 7 & 21 januari 25 februari 11 maart