03.04.10 : Paastornooi Racing Waregem
Op het Paastornooi van de Rassing werden we ingedeeld in een poule met Racing Waregem A en oude bekende Petegem Schelde.
We begonnen meteen met de zwaarste dobber van de middag, Racing Waregem A.
De wedstrijd begon in een ware zondvloed van regen en doelpunten. De gastheren lieten er geen gras over groeien en straften in de eerste minuten enkele kleine foutjes af, 3-0 na 4 minuten. Na drie minuten trokken we voor een eerste keer richting Rassingdoel. Renzo DL kruiste op Thibaut die niet twijfelde en de eer redde, 1-3. We incasseerden nog 2 tegendoelpunten in de eerste helft en mochten keren met een 1-5 stand.
Na de 1-6 kon Beno zich doorzetten en de 2-6 binnenknallen. Bavo zag de 3-6 uit de voeten gehaald door de Racingdoelman. We konden niet echt een vuist meer maken en moesten uiteindelijk met 2-8 de duimen leggen tegen de latere tornooiwinnaar.
De tweede wedstrijd tegen Petegem Schelde konden we voor iets meer doelgevaar zorgen. Toch was het onze doelman Yente die zich in de eerste helft in de picture speelde door meermaals redding te brengen. Een schot van Beno ging naast en Anthony kon zijn rush naar doel niet afronden met een doelpunt. 0-0 bij de rust. Maar met hoekschoppen stonden we achter. Voor een tweede plaats in de poule moesten we dus winnen.
Een afgeweerde bal na een hoekschop werd door Yente richting Thibaut gespeeld. Zijn kanon stond echter niet op scherp en de bal ging naast. Ook Elias trok nu als verdediger mee naar voor, maar we liepen op een scherpe counter en kwamen 1-0 achter. Kort daarna volgde nog de doodsteek, 2-0.
We speelden nu voor de 5e plaats tegen Beveren-Leie. De O-1 was al gauw een feit via Renzo DG op aangeven van Renzo DL. Binnen de minuut volgde de 0-2 na een own-goal. Kort daarop alweer doelgevaar, Thibaut trapte naast. Thibaut zette goed druk bij het uitverdedigen van de tegenstander en kon zo de 0-3 binnentrappen. De eerredder leek in de maak, maar Elias kon opruimen. Na een redding van Yente kwam Bavo een schoenmaat te kort om de 0-4 binnen te werken. De tweede helft was iets minder, maar naar het einde van de wedstrijd toe konden we de score nog opdrijven. Anthony, die een bevredigend debuut kende vandaag, trapte na snel uitverdedigen van Yente, de 0-4 binnen. Beno en Renzo DL zagen hun werklust van vandaag beloond met de 0-5, Beno met de assist en Renzo DL met de afwerking.
We kregen meteen een opdoffer tegen de organiserende club. In de tweede wedstrijd die daar direct op volgde herstelden we maar langzaam van de eerste wedstrijd maar moesten we toch de duimen leggen tegen Petegem Schelde. We konden toch het tornooi eindigen met een positieve noot door Beveren met forfaitcijfers naar huis te sturen.
Voor Jong Zulte speelden : Yente (1 assist), Renzo DL (1 goal/2 assists), Beno (1 goal/1 assist), Elias, Renzo DG (1 goal), Thibaut (2 goals), Bavo & Anthony (1 goal).
|