Inhoud blog
  • From Te anau to Dunedin
  • west coast to queenstown
  • On the road again
  • Merry Christmas and a happy new year
  • Abel Tasman
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn avontuur in Nieuw-Zeeland

    11-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn eerste weekend in Auckland
    Momenteel hebben we les in de computerklas. Dit wil zeggen dat je zelfstandig moet oefenen maar aangezien het programma vandaag niet goed wil werken, kan ik nog een beetje vertellen van vorig weekend.

    Zaterdag ben ik met mijn host family naar de west coast geweest. Zwarte stranden, super hoge golven om te surfen en de broedplaats van gannets (Jan van Gent). Het was een vreemd zicht om op een zwart strand te zitten. De kleine kindjes die op het strand aan het spelen waren zagen na een paar minnuten volledig zwart. Grappig, je vertrekt met blanke kindjes en je komt thuis met negertjes. Het zand blijft heel hard kleven dus het was niet zo gemakkelijk om het van je lichaam te krijgen. Mijn gastgezin heeft even laten zien dat je nooit te oud bent om te spelen. Ze begonnen een catch gevecht op het strand met gevolg dat iedereen zwart zag en niet alleen de kindjes.

    Zondag ben ik met 6 medestudenten naar Rangitoto Island gaan wandelen. Het is een klein eilandje met een vulkaan. We hadden 3 uur de tijd om de vulkaan te beklimmen, van het uitzicht te genieten en weer naar beneden te wandelen om onze ferry te halen. Spijtig genoeg hebben we de top nooit gehaald. We hadden namelijkd de verkeerde weg gekozen, de langste ipv de kortste. Na 3 uur wandelen op zwarte rotsen en zwart zand, deden onze voeten zo veel pijn dat we ze in het water moesten laten afkoelen. Vanop het eiland hadden we toch ook al een mooi uitzicht over Auckland.

    Ondertussen zijn we donderdag, veel is er momenteel niet meer gebeurd. Ik zit in level 6 ipv 5. Wat al beter is, nu leer ik al een beetje bij. Vanavond is het schoolparty en kan ik Auckland is by night zien. En dan blijf ik bij 2 spaanse meisjes op kot slapen. Vrijdagmorgen (om 7.15 )vertrek ik naar de Bay of Islands voor 3 dagen. Zaterdag doen we een dagtocht naar Cape Reinga, dat is het meest noordelijk punt van het noord eiland.

    Na het weekend breng ik verslag uit  van mijn 3-daagse trip.

    PS is er iemand die een goede site weet waar je foto's kan opplaatsen, liefst gratis. Let me know, dan kunnen jullie meegenieten van de mooie natuur en de prachtige uitzichten.

    See you later

    11-10-2007 om 03:41 geschreven door jp  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto van de Maori show
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hier zie je een foto van de show. Ik ga een andere manier zoeken om de foto's erop te krijgen want op deze blog gaat dat niet zo simpel.

    09-10-2007 om 11:44 geschreven door jp  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn eerste week in NZ
    Eindelijk nog is een berichtje van mij. Ik wilde om de 2 dagen iets vertellen maar de tijd gaat zo snel dat we ondertussen weer een weekje verder zijn.
    De school valt een beetje tegen wat de lessen betreft, super saai. Ik ben na 5 jaar studeren op unif weer op de lagere school belandt. Vandaag ga ik een level hoger van 5 naar 6 en hopelijk ga ik hier wel iets leren. De medestudenten zijn wel leuk, en van zoveel verschillende landen. Je leert hier meer dan 1 taal. Nochthans is het verboden van een andere taal te spreken dan engels op school. Niet dat we ons daar iets van aantrekken.
    Ik heb elke woensdag en donderdag namiddag vrij dus dan kan ik de stad een beetje leren kennen.
    Dus op woensdag kon ik voor de eerste keer de haven zien, heel mooi. Kei grote en mooie boten en het water is adembenemd mooi. Zo helder en blauw. Ik kon er heel de namiddag blijven rondhangen. Donderdagnamiddag ben ik dan naar het museum geweest. Heel groot en zeker de moeite waard, ik ga zeker nog eens een keertje terug  om de rest te zien. Er was ook een show te bekijken van de Maori´s met dans en zang. Na een paar dansen kwamen ze 2 mensen uit het publiek halen om mee te doen met hen. Ik had het natuurlijk weer zitten, ik probeerde me nog te verstoppen maar helaas ik kon mee op het podium kruipen. Ik heb er een filmpje van en zal proberen het op de blog te krijgen dan kunnen jullie allemaal met me lachen ;)
    Vrijdag gingen ze met school bengi-jumpen  van de auckland bridge. Ik ging mee als toeschouwer om van het uitzicht te genieten. Het was ook wel grappig om die angstige gezichten te zien. Misschien doe ik het in Taupo ook een keertje, daar zou het uitzicht echt super zijn.

    Het weekend vertel ik morgen want de batterij van de laptop is bijna leeg.

    See you later

    09-10-2007 om 02:07 geschreven door jp  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 10/03-16/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs