Een frisse maar zonnige zaterdagmiddag. Gezamenlijk betreden wij het duiveltjesveld op de spiertjes goed op te warmen, want de wind is wel heel friskes.
Toen het fluitsignaal weerklonk stonden we dan ook snel paraat. Ieder kende zijn plaats en was klaar om er een lap op te geven. De tegenstander echter ook. Een in de beginfase moesten we de wedstrijd wat ondergaan. We hadden wat moeite om de bal rond te spelen en de tegenstanders waren snel op de bal. Ze konden dan ook snel de score openen. Geleidelijk aan kwamen we meer in de wedstrijd en konden we hun doelman ook bedreigen, helaas zonder resultaat. Er werd mooi heen en weer gespeeld en plots toch de mogelijkheid voor Simon om te scoren en hoera het lukte. 1-1.
Een welgekomen rustpauze volgde.
Na de rust hetzelfde tafereel, Petegem iets sneller op de bal, maar dit keer zonder doelpunt. Of toch wel, ja het gebeurde, 1-2. Onze kopjes gingen niet hangen, integendeel, we werden gretiger en gingen voluit voor de bal, zelfs onze jonge Dario gaf zich 300%. En het loonde, na een mooie opbouw lukte het om Simon met de bal voor doel te krijgen en daar was de 2-2. Maar ze waren nog niet tevreden onze groenen, ze deden verder en al gauw volgde een knappe aanval en een doelpunt terug door Simon (bijna een echte hatrick). Toen was Petegem terug aan de beurt, gelukkig konden we rekenen op een goede doelman Branco en de ongevreesde verdedigers Tiago, Yendor en Remi. Op vijf minuten van het einde lukte het voor Dario niet meer, de koude en vermoeidheid hadden hun tol geëist. Een warme douche deed wonderen. We behielden de voorsprong en konden de wedstrijd winnend afsluiten.
Ook bij de strafschoppen toonden we ons de betere.
Opgewet en blij trokken we in een rij naar de kleedkamers, maar eerst nog even juichen met de ganse groep. KVV KVV KVV OLEE OLEE.
Beker Het Nieuwsblad KVVVA - Zaffelaere 26.01.2011.
De eerste helft was er veel doelgevaar van KVVVA maar de spelbreker was de modder. De stand aan de rust was bijgevolg 0-0. In de tweede helft was het hetzelfde spelbeeld maar dank zij de vele aanmoedigingen van talrijk opgekomen supporters en de teamspirit wist KVVVA toch 1 keer te scoren. De 1-0 was dan ook de eindstand al had het doelsaldo hoger kunnen zijn. Hopelijk kunnen ze ook winnen op Zaffelaere en zo dichter bij de bekerwinst komen.
Voetbalverslag van KVVVA U13 tegen Melle 12.01.2011.
KVVVA B-ploeg U13 bekert verder na 1-1 gelijkspel ! Na een spannende eerste helft,werd de paal tot tweemaal toe getroffen en bleef de bal enkele keren steken voor de doellijn door de modder. De stand was aan de rust 0-0. Diep in de tweede helft valt de 0-1. Door de bedrevenheid van de thuisploeg, werd in de laatste 5 minuten de verdienstelijke 1-1 gescoord. Dit was voldoende na de 0-1 zege op verplaatsing in Melle om verder te bekeren.