Na 2 weekends no-aktief mochten onze gasten nog eens aantreden, het zou ze deugd doen
Trainer Danny had een verrassingsopstelling, kwestie van eens iets uit te proberen, en onze Laurens
ja die bleef op zijn vaste stek
Kenny werd naar het midden geschoven, Wouter en Bjorn stonden ook eens anders en Kevin stond vooraan, Jonas op voorstopper
kortom, dit was gewoon om de scouts van G A in verwarring te brengen
G A die met een nogal gemengde ploeg aantrad met de jongste keeper uit de reeks denk ik (1997)
staat momenteel laatste in het klassement maar het is toch steeds altijd oppassen
Na wat gewenning aan de ongewone opstelling probeerde KVV zijn gebruikelijke voetbal te spelen
maar dit liep niet altijd zoals gewenst
G A kwam ook goed in het spel en een speler kreeg nogal veel vrije ruimte, kon zich doormidden zetten en knalde op doel.
Een verraste doelman Laurens duwde met de vingertoppen en een mooie liggende reactie de bal via de paal naast doel, oef
Leuk om te zien dat onze Laurens veel opsteekt van de keepertrainingen van Romuald, dank daarvoor
Het spel ging toch niet zoals het moest en er werden nogal wat acties en kansen de nek omgewrongen.
Tot in de 12de minuut Sofyan zijn gekend schotlob over de keeper binnenlegde, 0 - 1 en een verademing.
G A had zich zowaar gespecialiseerd in de buitenspelval en daar werd KVV verschillende keren mee geconfronteerd.
Minstens 10 keer werden Jan en Kevin afgevlagd, meestal correct, 1 of 2 keer dachten we dat het onterecht was, soit, arbiter zijn is niet iedereen gegeven
Op de 21ste min bleek dat Kenny in het midden zijn plaats waard was en trok door naar voor en loste van buiten de doelcirkel een Lukaku-bommetje.
Een strak schot, balleke droog tegen de netten, keeper voelde enkel de wind, 0 - 2
Ergens rond de 30ste min stak onze jongsten van de bende, Jasnik, de bal door naar Kasper, die zetten centraal door
en besloot met een mooi schot links van de keeper voor de 0 - 3
We gingen rusten bij 0 - 3, mooi, maar toch hadden we nog niet het voetbal gezien dat er normaal gebracht wordt
Danny wees er even op en hoopte op een betere 2de helft.
De eerste 20min in de 2de helft zijn om snel te vergeten, beetje flets voetbal, nog steeds veel buitenspel
Laurens mocht toch enkele keren zijn kunnen tonen en ook onze kleinsten Jason vond uiteindelijk zijnen draai
en wist enkele ballen mee te geven of ze in de richting van het doel te gooien, meer moet dat niet zijn Jason
tot Kevin zich door de verdediging strompelde en dan in 2 pogingen de bal in het doel kreeg, 0 - 4
Stephan kreeg er grijs haar van (jaja) na alles wat hij ons gasten al laten oefenen had op de trainingen
Na nog een 10-tal minuten kwam eindelijk ons treintje onder stoom
31st min, vrije schop op rechts, rechts van het muurke gegeven waarop Jan slim kon meenemen en het stond 0 - 5
32st min, Jan door het midden gestuurd en rustig afgemaakt, 0 - 6
35ste min, Sofyan maakt een aktie op rechts, steekt hem naar links door en Kevin zorgde voor de 0 - 7
Zo zie je, effekes 5min concentratie en 3 goals, voetbal kan toch zo eenvoudig en mooi zijn
Even voor affluiten zorgde onze Wouter ervoor dat G A de eer kon redden en gaf ze een penaltyke kado
1 - 7
volgende keer niet meer duwen Wouter
Ik vermeld natuurlijk ook Robin, wordt match na match sterker op zijn linksachter, Jonas, verdedigend sterk en mee opbouwen op midden,
Bjorn, moet dan bal nog meer het werk laten doen, Sebastien, moe gestreden op rechts en val op staartbeen
en onze Thibo van wie we meer gewoon zijn, maar dat komt wel
En volgend weekend nemen we het thuis op tegen het immer gevreesde Dikkelvenne, waar de scholieren van Yves een mooie 1 - 1 tegen gehaald hebben.
Supporters op post !!!