Na de training vond ik een flesje Aquarius en Oasis in de kleedkamer.
In de bijlage kunnen jullie een klein beetje uitleg vinden over sportdrank. Misschien vinden jullie dit wel interessant.
Na het lezen van de tekst zullen jullie snappen dat drinken zeer belangrijk is tijdens het sporten, maar gelieve de flesjes voortaan in de vuilbak te gooien of terug mee te nemen naar huis.
Zowel ik als Davide waren niet tevreden over de trainingen van Maandag en Woensdag.
We kunnen best begrijpen dat niet iedereen het leuk vindt om met alle spelers samen te trainen op een half voetbalveld.
Dit waren dan ook uitzonderlijke omstandigheden.
Wat we niet kunnen begrijpen is het gedrag en het totale gebrek aan inzet of beleefdheid bij sommige spelers tijdens de trainingen.
We spelen zoals de grote voetballers op een groot veld. We verwachten dan ook dat jullie zich gedragen zoals grote voetballers en inzet, concentratie en beleefdheid tonen op training. Hopelijk tonen jullie ons vrijdag dat jullie dat kunnen.
Zo niet hoef ik zeker geen 4 bankzitters mee te nemen op zaterdag. Enkelen moeten zich serieus herpakken.
Dit bericht geldt zeker niet voor alle spelers. Enkele spelers gedragen zich zeer goed.