Foto
agenda

Belangrijke gebeurtenissen op ons programma

Inhoud blog
  • 8 augustus 2013
  • 7 augustus 2013
  • 4 augustus 2013
  • 6 augustus 2013
  • 5 augustus 2013
    Rondreis Verenigde Staten van Amerika: Florida - New York
    Van 22/07/2013 tot 10/08/2013
    09-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.8 augustus 2013
    De voorlaatste dag in New York en tevens van onze reis. Vandaag stond de TV Serie & Movie Tour op het programma. Een tour van meer dan 3 uur met de bus door New York naar verscheidene filmlocaties van bekende series en films. Zo zagen we ondermeer het hoofdkwartier van Men In Black, de uitvalsbasis van Ghostbusters (dat in het dagelijks leven een brandweerkazerne is), het hotel van Home Alone, het hotelkamer Borat,... Ook stopte we bij de building van Friends. Daar liet de gids ons zien dat gezichtsbedrog veel gebruikt wordt in films. Het gebouw was minder imposant als in de serie... We stopte ook bij het huis waar Will Smith woont in I'm Legend. Daar merkte de gids ons op dat in die film fouten zitten ten opzichte van realiteit. Zo was te zien dat Will een straat inreed waar enkel eenrichtingsverkeer was toegelaten. De gids zelf was ook een acteur. Niet een Hollywoodster, maar vertolker van kleinere rollen. Laatst was hij te zien in Bourne Legacy. Het was een boeiende tour met een vlotvertellende, grappige gids, die graag buitenlandse toeristen 'uitlachtte'. Zo was volgens hem BelgiĆ« '8 square blocks' groot, was Canada 'America Junior' en was Denemarken iets van Hamlet. We werden ook wel op kennis van films getest met vragen en kregen een lekstok of koekje als beloning. 
    's Avonds stond een moeilijker werk weer op de agenda: de valiezen klaarmaken en op gewicht brengen... Een hels karwei op voorhand, maar het viel deze keer al bij al nog mee. Valiezen gepakt, morgen om 17:15uur plaatselijke tijd (23:15uur Belgische tijd) stopt onze reis en vliegen we terug huiswaarts.

    Jeroen&Kelly


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Gastenboek
  • philo
  • groetjes
  • zo maar
  • Veel plezier!

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om ons een e-mail te sturen.


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Archief per week
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs