Heyxml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Ondertussen zijn we aangekomen in Malawi. Het landschap is hier volledig veranderd. Hier zijn veel bergen en het lijkt eerder op een dichte jungle. De aapjes lopen hier dan ook vaak gewoon over de weg.
Onze eerste stop in Malawi, is Kande Beach. Het Malawimeer is bijzonder mooi, helder blauw en zoet water. Een echt waterfestijn. We zijn hier dan natuurlijk ook gaan snorkelen en onderwater is het een waar aquarium.
We zijn hier ook het dorpje, de school en het ziekenhuis gaan bezoeken. Dan pas besef je hoe gelukkig we mogen zijn. Het ziekenhuis heeft amper medicijnen en de hagedissen lopen er gewoon over de muur. Op school krijgt iedere leerkracht 150 leerlingen voor zijn neus. En wij vonden 25 leerlingen al veel... Overal waar we kwamen vochten de kinderen letterlijk voor onze aandacht. Moesten ze zo klein en schattig blijven, hadden we eentje meegenomen ;). Spijtig genoeg waren ze niet onze enige stalkers, maar werden we ook voortdurend achtervolgd door verkopers die allemaal onze beste vriend/broer/zus bleken te zijn ;).
We zijn hier ook gaan paardrijden. Het was een prachtige belevenis om door zon mooi landschap te paard te trekken. De lokale bevolking vertrouwt zon gigantisch beest niet echt en blanken zijn dan nog zo dom om er op te kruipen ;). Na onze wandeling werden de zadels aan de kant gelegd en zochten we samen met de paarden verkoeling in het meer.
Groetjes







|