There's a small boat made of China, It's going nowhere on the mantelpeace. Do I lie like a lounchroom lizzard, Or do I sing like a bird released. Everywhere you go, always take the weather with you.
Ook zo een hekel aan die reklame op de T.V.? Kom naar mijn blog?!...
Handsfree bellen steeds meer in trek. Er zijn nog enkele gaatjes over! Hieronder een voorbeeld van onze uiterst handzame pakketten. Te verkrijgen bij de betere GSM handelaren. Met nadruk op sm... aaaaaaaaaa
Variant van de Vogelgriep
Wanneer je parkiet begint te niezen als een verkouden zeehond en sissen als een kat, dan is er iets mis.
Ook wanneer er ´s ochtends haarballen in de kooi liggen dan wordt er aanbevolen om de plaatselijke ontruimingsdienst te alarmeren dit in geval met asbestsanering.
Tip: Wanneer het beestje je liefdevol aankijkt, trap er dan niet in en zorg dat je een bunzen brander bij de hand hebt. Dit bespaart tijd en geld.
1. Tijd om je vege lijf te redden en,
2. Geld wat uitgespaard kan worden om de ontruimingsdienst te bellen.
(welke toch geen tijd hebben voor deze onzin).
Nooit Goed.
Wat je ook doet, GOED doe je het nooit.
Kom je te laat op je werk, dan geef je een slecht voorbeeld.
Kom je te vroeg, dan ben je een rondneuzer of blij thuis weg te zijn.
Blijf je overwerken, dan ben je een uitslover.
Ga je op tijd weg ben, dan heb je geen hart voor de zaak.
Pleeg je overleg, dan durf je zelf niet te beslissen.
Doe je het niet, dan ben je eigenwijs.
Neem je iemand apart, dan schep je onderonsjes.
Doe je het niet, dan ben je onpersoonlijk.
Ben je aardig, dan wil je de getapte man (vrouw) spelen.
Houd je afstand, dan heb je verbeelding.
Kom je met nieuwe ideeën, dan ben je een nieuwlichter.
Maar als je ze niet hebt, dan gaat er niets van je uit.
Laat je anderen iets voor je doen, dan ben je een afschuiver.
Pak je het zelf aan, dan ben je eigengereid.
Houd je je stipt aan de voorschriften, dan ben je lastig.
Als je het niet doet, ben je een slappeling.
Heb je succes, dan heb je altijd geluk gehad.
Loopt het mis, dan weet iedereen het je te vertellen.
Maar ..........als je dood bent, dan was je zóóón vent (vrouw)
Hoe kan je mensen irriteren
1. In de lunchpauze ga je in een geparkeerde auto zitten, en richt een föhn op voorbijgaande autos, om te kijken of ze vaart minderen.
2. Roep jezelf op via de intercom (Vervorm je stem niet).
3. Iedere keer dat iemand je vraagt iets te doen, vraag je: Wil je daar mayonaise bij?
4. Moedig je collegas aan om regelmatig een stoelendans met je te doen.
5. Zet je prullenbak op het bureau en zet er het label IN op.
6. Ontwikkel een onnatuurlijke angst voor nietmachines.
7. Stop drie weken lang cafeïne vrije koffie in het koffieapparaat. Om vervolgens wanneer iedereen over zijn verslavingsprobleem heen is, over te schakelen naar Espresso.
8. Beantwoord alles met wat iemand zegt met: Dat denkt jij.
9. Sluit alle zinnen af met: En zo is het voorspeld.
10. Verander de kleur van je monitor zodanig, dat hij de hele omgeving oplicht. Blijf volhouden dat je dit prettig vindt.
11. Gebruik nooit meer punten kommas en andere leestekens.
12. Probeer zo veel mogelijk te huppelen in plaats van te lopen.
13. Vraag mensen van welk geslacht ze zijn.
14. Geef bij de Mac Drive praatpaal aan dat je je bestelling beslist wilt meenemen.
15. Zing mee bij de opera.
16. Ga naar een poezie-avond en vraag waarom men niet rijmt.
17. Zoek uit waar je baas zijn/haar kleding koopt en koop precies dezelfde outfits. Draag deze outfits de dag nadat je baas het gedragen heeft. (Dit is vooral effectief als je baas van het andere geslacht is).
18. Stuur iedereen van het bedrijf een e-mail om te zeggen wat je aan het doen bent. Bijvoorbeeld: Als jullie me zoeken, ik ben even naar het toilet.
19. Hang een klamboe rond je werkplek.
20. Vertel je vrienden vijf dagen van te voren dat je niet op hun feestje kan komen omdat je niet in de stemming bent.
21. Vraag aan iedereen of ze zwanger zijn.
Na de crash opnieuw beginnen is een eindeloze klus.
Gelukkig zijn er backups die het allemaal mogelijk maken om alles terug te krijgen. Met dank aan de vele computervrienden die mij met raad en daad hebben bijgestaan.
Het darten staat bijna weer voor de deur, vandaar deze impressie.
Een van de vel favorieten misschien uit een grijs verleden, maar toch nog steeds Full of Music. Ian Anderson the personating of Jethro Tull. Ode to the mouse who've lost his spectackles.
Helaas een stukje reklame, maar dat hoort erbij, vooral omdat ik nogal een stugge WEL ROKER ben. Maar toch met een knipoog naar het geheel. JvH...
Hier zou ik nog op terugkomen. Ja, dus! Als je al je dromen nog kan herinneren op de volgende morgen, hebben ze iets. Het wil vertellen dat waar je mee bezig bent (of geweest), nogal in je systeem zit verwikkeld. Meestal kan je uit de dromen die je hebt vele dingen voor de komende tijd halen. Het is niet altijd rozegeur en maneschijn. Maar ook zijn de meeste dromen GEEN bedrog en vertellen zij je hoe je de komende periode, zonder al te veel moeite kan doorkomen.
Misschien iets voor de grotere bedijven om hun nieuwe gadgets te promoten? Het is in ieder geval in de maak bij Jack's Designs.
Voor al diegene die weer een nieuw certificaat hebben behaald en daarvoor erg hard hebben moeten leren, of sjoemelen. Gefeliciteerd!!
I've seen al good people, turn their head's these days so satisfied, I'm on my way.
En dat heb je er nou van als je GEEN Bob, achter het stuur hebt!!
De Nationale Kampioenschappen Kauwgomballen blazen zijn weer geweest zie hier de winnares met een flinke kauwgombal die even later in haar gezicht ontplofte. De klodders waren niet uit haar haar te verwijderen dus moest zij kaalgeschoren naar huis.
De prijs die zij hiervoor heeft ontvangen is een jaar lang BAZOOKA´s van het ouderwetse merk. Gratis af te halen bij de Winkel van Sinkel en de betere snoepfabrieken. Welke draaien op het genot van de nietsvermoedende tieners. Het taxibedrijf (.....) heeft de winnares nog naar huis gebracht maar claimde een schadevergoeding van vele duizenden euri. Hiertegen is zij in beroep gegaan, zij moet de komende tijd bij Van Melles duizenden lollies op maat likken.
Jack
Een stad waar het opvalt dat er duiven rondzwalken, die of een chemokuurtje hebben gehad, of zodanig vervormd zijn door de vervuiling dat het niet eens meer opvalt door de vele mensen die ze toch al door en door vetvoeren van alle kliekjes die ze over hebben.
Al was het maar een oudbakken brood dat ze over hebben van een turbulent week-end van slempen en feesten. Want tja, na een flinke avond stappen is er (natuurlijk) weinig trek in een maaltijd. Dan maar even naar de supermarkt om de nasmaak en de overhangende kater weg te spoelen met een paar goedkope blikjes van een onbekend merk. Zittend in een zonovergoten Museumpark, genietend van de rust, en wetend dat er een beleid is om alcohol tegen te gaan zie ik rondom de vele zakjes met het logo van Marie u ana en de gebruikte lege hulzen. Zij er dan zoveel diabetes? Nee dus, alleen gebruikers.
Het beleid in zovele grote steden is krom, want je mag niet in het openbaar een blikje bier drinken, maar gebruikers mogen wel hun spullen in het openbaar dumpen. Met als gevolg dat wanneer er een klas met kinderen aan het spelen is er iemand in aanraking komt met een gebruikte spuit.
Juffrouw wat is dit? Gooi weg en we gaan direct naar de GGD. Ellende alom dus!!!
Dus heren van het gemeenschappelijk beleid, daar is nou de clou.
Het openbaar nuttigen van een blikje of een joint is minder erg, dan het gebruiken van zwaardere middelen die eigenlijk thuishoren in de betere klinieken en -opvangcentra welke gespecialiseerd zijn in deze problematiek.
Wanneer ben je online? Als dit plaatje verschijnt natuurlijk, of een andere.
Één van een reeks van 24 plaatjes die ik heb ontworpen. Je moet er maar opkomen nietwaar? Fantasie genoeg! In iedere gebeurtenis zie ik wel een nieuw ontwerp, of heb hier een leuk idee over. His masters noise is zo'n ideetje. Leuk om gehoor te geven via je MSN en andere chats. Er zijn natuurlijk vele anderen die hier ook mee bezig zijn en ik dacht dit is weer wat anders. Een beetje modern, en apart natuurlijk!
Klik op bovenstaande Jukebox, om toegang te verkrijgen bij downloads van muziekbestanden.
In de toekomst kan het allemaal anders lopen. Zo ook met de muziek en muziekinstrumenten. Hieronder wat uit mijn futuristische collectie. Wil je nog meer weten dan kan dat op onderstaand e-mail adres. Tot spoedig horens!!
Message to me !
Geef maar een e-mailtje op mijn blog !
E-mail mij
Druk op de button voor een e-mailtje
aan Jack's Designs.
Recept Voor als je honger hebt is hier een recept van mijn overleden opoe uit een ver en grijs verleden. Geconfijte zeugenogen in carteroliesaus met gevulde doperwtjes. Wel arbeidsintensief, toch erg lekker met Madiera of Lambrusco. Bereidingstijd? Zo ongeveer drie……… dagen met een beetje geluk. Extra tip: Garneer de zeugenogen zo dat ze net niet loensen naar de overbuurvrouw. (Dit om scheve blikken te voorkomen). JvH.