Deze morgen vertrokken samen met Bram die een paar dagen meeloopt. Vertrokken met wat motregen maar na twaalf uur klaarde het op alles bij elkaar prima wandelweer. Bram had de route gepland met zo veel mogelijk zandwegen, alleen bij sint Jozef even langs de verharde baan gelopen. Daarna over het kanaal voorbij de kerk gelijk links en even verder rechts een prachtig natuurgebied in. Alles bij elkaar een hele mooie wandeling. Zitten nu aan de Boskant op ons slaapadres. Deze morgen beslist om van schoenen te wisselen, nu een half maatje groter, die van gisteren liepen toch niet lekker. De nieuwe schoenen knellen wat aan de bovenkant zal kwestie van inlopen zijn. Bram is nu de wandelroute voor morgen aan het plannen en het lukt ook weer aardig om over zo weinig mogelijk harde wegen te lopen. Weer ruim 25 km prima. We hebben er al zin in.
Deze ochtend hadden we Pa en Ma en zus Marijke uitgenodigd voor een afscheid ontbijt. Nog lekker wat bijkletsen enkele kleine geschenkjes en veel goede raad in ontvangst nemen, de geloofsbrief laten lezen en een paar uurtjes later het vertrek. De eerste wandeldag zit erop, nadat we eerst de Sint Jacobs kapel in Galder van binnen hebben bekeken werden we uitgezwaaid door pa en ma, Riet en Rene. We want Lief, Sil, Peter en Marijke hadden besloten de eerste dag mee te wandelen. Een mooie tocht langs de Mark naar Minderhout. De eerste stempel in het stempelboekje, de tocht is begonnen!
Oefentochtje in de Ardennen. Een paar dagen naar st. Huber geweest met Lief, de basiliek het wildpark en het Waals openluchtmuseum bezocht. Uiteraard te voet. Pittige wandelingen zelfs zonder rugzak, regen, wind en hagelbuien. Stijgen en dalen tot 14%. Ondanks het erbarmelijke weer hebben we er van genoten. Nog een dag gaan werken en vrijdag het vertrek vanuit de st. Jacobskapel in Galder.
Ik ben jac broers
Ik ben een man en woon in Minderhout (Belgie) en mijn beroep is Onderhoudscoordinator: Amphia Ziekenhuis Breda.
Ik ben geboren op 21/01/1958 en ben nu dus 67 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek