jASSper
Foto



Blog als favoriet !

Vrije tijd voor en door kinderen met ASS
19-08-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 1 vliegt razendsnel!
Dag thuisblijvertjes,

De tijd lijkt hier veel sneller te gaan! Vanmorgen hadden we een fantastisch fotospel met onze groepjes. We moesten foto's gaan zoeken op het domein en bij de leiders vragen erover beantwoorden. In het lekkere zonnetje begonnen we met fel enthousiasme en algauw hadden we het meeste ontdekt. We waren zo flink dat de leiding het bijna als luilekkeren kon beginnen beschouwen. Bijna, hé... Want daarvoor zijn we hier niet!

Tegen de middag aan rondden we ons spel af en hadden we even vrije tijd. Er werd gebadmintond, gevoetbald, gepingpongd, getekend en nog veel meer. De foto's die straks volgen zullen je nog meer vertellen. Het middagmaal was al weer welkom in de hongerige buikjes en daarna gingen enkelen even naar de kamer, anderen bleven in het jASSperkot of gingen even rustig buiten in het zonnetje bij de moni's (zelfs op schoot...) 

O ja, en als uw kind met een tattoo thuiskomt, niet te erg schrikken: het wast er af! Tattoozetter van dienst was ons Jolien. Ze zien er fantastisch uit!

Het vieruurtje komt er aan, dus ik ga even trakteren met een fruitsapje en een koek of stukje fruit. Even gaan zien bij Ruth wat er is. Het namiddagspel is net afgelopen. Straks meer!

Tot later! Groetjes,

Ann

19-08-2013, 16:08 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goeiemorgen thuis en elders!
Dag iedereen!

Na een wel erg schitterende nacht (veeeeeel beter dan we gedacht hadden!!) zijn we onze dag begonnen met een stevig en lekker ontbijt. Sommigen kregen de slaap nog niet goed uit de ogen, anderen waren al lekker fris gedoucht en welgezind.

Klaar met eten zijn we tandjes gaan poetsen en onze kamer gaan opruimen. Dat was zo klaar! Na de daglijn en wat afspraken hebben we de reacties op deze blog al doorgelezen. Dank je wel, lieve ouders, voor jullie talrijke reacties al! Dat doet zo goed!

We zijn nu net gestart met ons eerste groepsspel: een fotospel buiten in het zonnetje. Zo verkennen we ons domein heel goed en leren we dat samenwerken meer opbrengt dan elk voor zichzelf. Maar dat zal niet moeilijk zijn, want we zien al mooie dingen gebeuren! Onze grote madammen hebben elkaar al gevonden en die stoere binken hebben het grootste plezier onder elkaar. De 7-9groep laat zich ook horen en zien! Zo'n enthousiasme en liefde voor de moni's! Wij zullen zeker geen knuffels tekort hebben deze week!

Nu gaat Ann op zoek naar een manège. Duim maar mee aub.... Maar als dat gaat zoals al de rest hier tot nu toe, zal dat ook wel loslopen!

Bedankt, iedereen, voor het brengen van jullie kids naar hier en voor het vertrouwen dat we gisteren zo gul mochten ervaren. We maken er een fijn kamp van! Geniet ook maar even van de afwezigheid en zorg goed voor jezelf. Wij doen dat voor jullie kids!

Vele zonnegroetjes van aan de Semois,

Ann en jASSper

19-08-2013, 10:26 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
18-08-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Link met de foto's
Zoals beloofd, hier is hij al:
https://picasaweb.google.com/jufann6/Blog?authkey=Gv1sRgCOmq673byuj8Bg

Geniet ervan!
Tot morgen

Het jASSperteam

18-08-2013, 23:53 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste nieuwsflash van de jASSpertjes

Dag lieve jASSpervrienden,

Vandaag is het kamp eindelijk van start gegaan voor iedereen. Vanaf 17u kwamen de eerste jASSpertjes met hun ouders, broers en zussen … langzaam binnen. Wat spannend zeg!!

Wij, als moni’s, zijn hier namelijk al een dagje langer dan jullie. We hebben leuke spelletjes opgezocht, zorgden voor een hopelijk goede kamerverdeling en proefden het lekkere eten al eens voor.

MAAR vandaag zijn de jasspertjes er eindelijk. JOEPIE !!!!

Toen jullie toekwamen, maakten de jasspertjes kennis met alle moni’s en hun verantwoordelijkheden. Samen met onze hulpmoni gingen we onze kamer zoeken. We maakten ons bed op, bekeken alle hoekjes van de kamer en maakten kennis met onze kamergenootjes.

Na de algemene uitleg, gingen we samen gezellig tafelen en aten we groentensoep, vol-au-vent met frietjes en als dessertje een yoghurtje. Mmmmh, een heerlijke maaltijd! Dan was het tijd om afscheid te nemen. Heel weinig traantjes, maar gelukkig ook een lachje..

Samen met de moni’s vertrokken we richting het bos. Sommige hadden goede stapbenen, voor anderen was dit al een groter avontuur. Tijdens de wandeltocht hielden we eventjes pauze om een kennismakingsspelletje te spelen. Op de terugweg zagen we al een paar geeuwende mondjes, maar daarnaast ook enkele snelle wandelaars. Eens we terug waren aan het gebouw, begon het te druppelen. Snel tijd voor een groepsfoto. Daarna werd het tijd om te verzamelen in het jASSperkot. Hier herhaalden we nogmaals alle afspraken en overliepen we de daglijn voor morgen.

Tijd om te gaan slapen. Snel onze tanden poetsen, pyjama aandoen, boekje lezen … Daarna gingen de lichten uit en moest het stil zijn. Sommigen hadden het hiermee wat moeilijk. We moesten hen nog enkele keren vriendelijk maar dringend verwittigen. De anderen lagen al snel in dromenland. We hopen dat het zo blijft tot morgenochtend…

Slaap lekker iedereen ! Morgen terug een spannende dag vol leuke spelletjes!

PS: de link voor de foto’s volgt in een volgend bericht 

 

18-08-2013, 23:20 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
16-08-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn valies is bijna klaar!
Dag lieve jASSpertjes,

Vandaag heb ik nog heerlijk van het zonnetje genoten, maar het was alsof de hemel het wist dat ik aan de slag moest, want donkere wolken kwamen het plezier verstoren. Dus ben ik maar mijn valies gaan maken! Wij, de monitoren en ik, vertrekken namelijk morgen al om alles daar in orde te brengen voor jullie. En ook al een beetje om het daar gewoon te worden, zodat we jullie goed kunnen ontvangen zondag!

Ik heb lijstjes gemaakt, ben wel drie keer opnieuw begonnen en nu denk ik dat het ongeveer genoeg is. Mijn autootje zit helemaal vol tot aan het dak met leuke dingen voor jullie. Wel opletten dat ik mijn klein valiesje met kleren niet vergeet in al de drukte! Vanavond nog eens knuffelavond met mijn grote dochter die nog bij mij woont en mijn zoon komt ook nog eens op bezoek. Van mijn lief maatje heb ik deze namiddag uitgebreid afscheid genomen na een paar heerlijke vakantiedagen. Ik kijk er zo naar uit!!!

Ik wens ons een heerlijke week toe, vol plezier, vriendschap, lekkere dingen en nog zo veel meer! Wij zijn er helemaal klaar voor!

Lieve groetjes en tot heel gauw nu!

jASSper en Ann

16-08-2013, 18:24 geschreven door jASSper

Reageer (5)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
09-08-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maak kennis met moedige Jolien!
Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag jASSpertjes,

Ik kreeg al twee mailtjes binnen van deelnemers! FIJN! Mag ik je nummer 1 voorstellen:
hallo,

> ik ben Jolien, 8 jaar, ik kan nog niet schrijven daarom doet mijn mama dit
> ik ben heel benieuwd naar het kamp, het zal de eerste keer zijn dus ben ik ook een beetje bang
> ik hoop dat het leuk wordt

Ik heb haar geantwoord dat ik ook een beetje een raar gevoel in mijn buik heb als ik aan het kamp denk... SPANNEND!
Welkom Jolien! Je hebt dezelfde mooie naam als de moni Jolien!
Lieve groetjes,
Ann en jASSper 

09-08-2013, 18:47 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In de krant vandaag!
Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag jASSpertjes,
Het komt nu allemaal zo snel dat ik de computer gewoon open laat staan en de hele tijd aanvul. Daarnet ging ik naar de krantenwinkel om mijn wekelijkse krantje te halen en de mevrouw zei direct dat ik er mooi opsta... Ik doe het voor jullie, hoor! Niet omdat ik zo graag met foto en al in de krant sta! Maar de publiciteit is mooi meegenomen!
Groetjes,
Ann en jASSper

09-08-2013, 18:46 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En hier is Lars!
Nog eens hallo,
Via de mail mocht ik ook al kennis maken met Lars. Lees je even mee? Hij heeft wel veel geluk, hé, want de eerste avond zijn het al frietjes om te eten! Samen met degene die je brengen! Genieten!!!! Fijn dat je ons schrijft, Lars! Dat is durven! Doei!
Titel: Hallo ik ben lars

Bericht:
Hallo,

Ik heet lars. Ik ben 8 jaar, ik woon samen met mijn mama en mijn papa en mijn broer Niels in Lennik. Ik speel graag voetbal en tennis en pingpong en kikkeren. 
We hebben een hele grote tuin en we hebben ook stenen waarop we kunnen tenissen. Ik speel ook graag tikkertje, verstoppertje en spelletjes op de Wii. Ik eet graag frietjes, curryworst, ketchup, ribbekes. Ik zit in een school en die noemt De Kleine Prins. In de vakantie heb ik 3 lieve honden gezien, toen we gingen wandelen met een ezel. Daaaag, tot in het jassperkamp !

09-08-2013, 17:40 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
08-08-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De menu is er!
Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag jASSpertjes,
Het is me wel het drukke jASSperdagje vandaag! Ik ben bezig met de kamerverdeling en het menu is toegekomen. Voorlopig heb ik een roostertje gemaakt, maar daar komt het natuurlijk wel goed duidelijk uit te hangen. Ik voeg de foto hierbij. Door er op te klikken kan je hem groter maken. Is er nog iets onduidelijk: mail me gerust of bel me!
Verwachtingsvolle groetjes,
Ann

08-08-2013, 17:48 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zo ziet onze verblijfplaats er uit!
Dag jASSpertjes,
Ben je benieuwd naar de plaats waar je straks terecht komt? Wil je zien waar je eet, speelt en slaapt? Weet je ook graag vooraf wat je te wachten staat? IK OOK! En daarom deze link naar de website van de Knapzak, het huis waar wij straks een weekje verblijven: http://www.jclubdeknapzak.be/bohan-accommodatie Wil je nog meer weten over de omgeving en zo: kijk maar eens goed rond op deze site want je vindt er van alles over het mooie huis en zijn toffe dingen!
Veel kijkgenot!
Ann en jASSper

08-08-2013, 13:58 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In de krant van West-Vlaanderen!
Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag lieve jASSpertjes en omgeving,
Dinsdag kreeg ik een telefoontje van Peter Van Herzeele, een goede bekende ondertussen en journalist bij de Krant van West-Vlaanderen. Vorig jaar had hij al een artikel gemaakt om in de krant te plaatsen over het eerste jASSperkamp. Dit jaar wou hij dit opnieuw doen, waarvoor mijn oprechte dank!
Dit helpt allemaal om zoveel mogelijk mensen te bereiken die interesse zouden hebben in ons kamp. Zo bereiken we meer ouders van kinderen met ASS, meer hulpverleners en meer instanties. Maar het allerbelangrijkste is dat we kinderen kunnen laten weten dat we er zijn voor hen! Met alle mogelijke ondersteuning om ons jASSperkamp het beste van hun leven te kunnen maken.
Peter zei dat artikels meer aanspreken met een foto. Normaal ben ik niet graag een aandachtstrekker, maar voor dit doel doe ik het met plezier! Dat deed me beseffen dat ik iedereen van de moni's voorgesteld heb, maar dat ik dat vergeten ben voor mezelf.
Bij deze: mijn naam is Ann Theys. Ik ben bijna 49 jaar en woon in Harelbeke. Ik heb één dochter, Sarah (bijna 22) en één zoon, Kenneth (bijna 21). Ik ben al enige zeer gelukkige jaren samen met Klaas Jan, een Nederlander die in de Walen woont, papa van 2 lieve kids die franstalig zijn. Een gezellige, rare combinatie dus!
Mijn beroep is leerkracht, maar dagelijks ga ik naar school met volle goesting omdat mijn werk mijn passie is. Ik zit op een school voor buitengewoon onderwijs met kinderen tussen 3 en 13 jaar. Mijn klasje is de plaats waar ik elke dag geniet met 6-7 kids tussen 10 en 12 jaar met ASS. In de vakantie miste ik hen zo erg, dat ik iets zocht om te doen dat voor iedereen leuk was. Ik hoorde van hun ouders dat ze graag een vakantiebezigheid zouden vinden voor hun kinderen, dus zo ontstond het idee voor het jASSperkamp. Verder hou ik erg van boeken. Ik koop er steeds bij zodanig dat mijn huisje vol staat ervan. Mijn sport is yoga en door wat gezondheidsproblemen wandelen, zwemmen en een beetje fietsen in plaats van het zeer sportieve leven dat ik vroeger leidde. Ik heb nog heel wat fijne ideeën voor de toekomst en hoop dat jASSper langzaam maar zeker mag groeien naar een mooie, vaste ASS-vriend! Het maakt me enorm gelukkig dit samen met jullie te kunnen doen!
Ik ben aan het aftellen naar eind volgende week! Heb jij er ook zo'n zin in?
Heerlijk!
Groetjes,
Ann

08-08-2013, 11:29 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
31-07-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit zijn zeven en acht: Jolien en Hilde
Dag jASSpertjes!
Morgen kan ik zeggen: deze maand ga ik op kamp! Het wordt echt spannend nu! Voor wie goed gelezen heeft: er ontbraken nog 2 monitoren! Dat zijn Jolien en Hilde. 
Jolien is al de hele vakantie op zwier, meestal met kinderen en/of vrienden. Ze deed al kampen en is een kleuterleidster met een enorm groot hart voor kinderen! Eén van haar hobby's is dus zeker op kamp gaan! Verder vertelt ze het jullie wel zelf als we in Bohan zijn! Zij heeft ook nog extra gestudeerd om in het buitengewoon onderwijs les te mogen geven en is vorig jaar succesvol afgestudeerd. Dus nog een leuke twintiger met pit voor "de kid". Fijn dat je erbij bent, Jolien! Ik verheug me altijd op je stralende lach en je plezieroogjes!
Hilde is nummer acht. De laatste, maar zeker niet de minste! Ze is mama van ons Eline en van haar tweelingbroer Jens en zus Hanne. Hilde staat altijd klaar om te helpen en toen onze moni Liesbeth uitviel, stond zij voor ons klaar om in te vallen. Bedankt daarvoor, Hilde! Zij werkt dagelijks in een winkel en iedereen daar weet ook dat Hilde altijd de helpende hand uitsteekt! Zij is mijn lievelingsnichtje en al vele malen in mijn leven stond zij er, zonder dat ik het vragen moest. Hilde denkt soms dat ze niet veel kan, maar zij is één van de meest veelzijdige personen die ik ken! Ik weet zeker dat ze voor alle jASSpertjes een warme, lieve knuffelmoni of een stoere bondgenoot wordt! Ook voor mij trouwens...
Lieve groetjes en tot heel gauw nu!
Ann en jASSper
PS: op de eerste twee foto's zie je onze knappe moni Jolien en op de volgende twee die lieve Hilde!








31-07-2013, 10:31 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
22-07-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Misschien heb jij al zin om je voor te stellen?
Dag stoer of lief jASSpertje,
Misschien heb jij ondertussen ook zin gekregen om je al voor te stellen? Dat kan! Stuur ons via de mail hiernaast een berichtje, graag ook MET foto('s) van jezelf. Dan zorg ik ervoor dat je berichtje ook op de blog verschijnt! Heb je dat liever niet: ook geen probleem! We leren je daar wel kennen dan! Misschien is het wel fijn om te weten dat iedereen tussen de 7 en 13 jaar oud is, dat er minder meisjes dan jongens zijn, maar dat die ook wel al met een groepje van vier zijn en dat de grootste groep jongens zijn tussen 11 en 13. Er is ook een mooi groepje 7-9 jarigen.
Heb je een vraag, een bezorgdheid, een mededeling, gelijk wat.... Stuur het door op de mail of stuur een boodschapje voor iedereen via het gastenboek! Door in de rechter kolom te klikken op het woordje "jasspermail" kom je in onze mailbox terecht die alleen voor mij zichtbaar is. Door te klikken op "Voeg toe!" onder het gastenboek in diezelfde rechter kolom, kan je iets schrijven dat zichtbaar is voor iedereen op dit blog!
Veel succes en stuur maar door!
Groetjes,
Ann en jASSper 

22-07-2013, 13:59 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En moni nummer 6: SOFIE
Klik op de afbeelding om de link te volgen Nog maar eens hallo daar!
Omdat je beter iets direct kan doen dan lang te wachten en het dan vergeten, stel ik jullie nu meteen ook Sofie voor, onze zesde monitor-begeleider. Sofie is ook voor mij een verrassing. Zij is één van de jongsten en ik had nog niet het geluk haar al te mogen ontmoeten. Maar ik ben zeker dat dat zal meevallen, want mensen die niet leuk zijn, gaan niet mee op een kamp in hun vakantie.... Welkom erbij, Sofie! Met je paardjes val je zeker in de smaak bij heel wat kinderen en bij de andere monitoren! We maken er samen een heerlijk kamp van!
Groetjes iedereen!
Ann en jASSper

22-07-2013, 13:49 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moni nummer 5: voor de tweede keer: KEVIN!
Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag snikhete jASSpertjes,
Ik wou dat ik al in het zonnige Bohan zat nu! Daar aan de Semois is het water altijd klaar en fris om in te springen, wandelen, spelen, varen, ... vlak achter het gebouw waar wij straks verblijven. Wie dat al heel goed weet is Kevin, onze vijfde monitor-begeleider. Hij was er vorig jaar namelijk ook bij op het eerste jASSperkamp! Voor enkelen onder jullie wordt het dus een (hopelijk blij) weerzien. Hij heeft er al zin in! Kevin, ik hoop dat we samen evenveel of nog meer pret mogen beleven als verleden jaar! Ik ben alvast al heel erg blij dat je opnieuw deel bent van onze ploeg! Het is leuk ook enkele mannen in de ploeg te hebben! Ontdek alles over onze Kevin via een klik op de foto hierbij!
Vele zweterige groetjes,
Ann en jASSper

22-07-2013, 13:42 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
19-07-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nummer 4: Rani
Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag lieve jASSpertjes,
Hier ben ik al terug met nog een moni! Ik stel je voor aan Rani, een reeds ervaren monitor bij Creafun, waar wij mee samenwerken. Ik heb haar zelf nog niet echt mogen leren kennen, dus ik ben even nieuwsgierig als jullie! Rani zal zeker en vast veel ervaring hebben met fantastische leuke spelletjes en de omgeving van ons kamphuis. Alvast heel erg welkom bij de jASSpergroep, Rani!
Zwoele zomeravondgroetjes,
Ann en jASSper

19-07-2013, 22:06 geschreven door jASSper

Reageer (1)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nummer drie is Eline!
Klik op de afbeelding om de link te volgen Hoi, hier ben ik dan weer!
Graag stel ik jullie Eline voor, die nog schrijft dat ze bijna afgestudeerd is als verpleegster, maar ondertussen zelfs al in het ziekenhuis werkt! Ze is met veel succes geslaagd en daarmee wil ik haar graag nog eens feliciteren! Heerlijk dat we de luxe van een ECHTE verpleegster hebben, Eline! Je zal horen dat ze me "tante Ann" noemt, al ben ik niet haar echte tante. Ze is de dochter van mijn nichtje Hilde, maar ze liep samen school met mijn zoon in het lager. Ze is de helft van een prachtige tweeling, samen met broer Jens. Veel plezier, Eline! Blij dat je er ook bij wilt zijn!
Groetjes,
Ann en jASSper

19-07-2013, 12:50 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
12-07-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hier is nummer twee: ANNICK
Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag jASSpertjes,
vandaag stel ik jullie Annick voor, één van mijn beste vriendinnen sedert jaren en een zalig lieve dame! Samen met mij zorgt zij voor het leeftijdsevenwicht in de groep monitoren. We zijn wel ouder, maar niet minder enthousiast! Op de schoolbanken samen hadden wij heel veel plezier! Maar we hebben ook serieus gestudeerd, hoor! Nu hebben wij allebei het geluk met kinderen te mogen werken elke dag! Annick, ik ben heel blij dat je erbij wilt zijn! de jASSpertjes zullen een warme, lieve mamafiguur aan jou hebben!
Klik op de foto om alles goed te kunnen lezen!
Groetjes voor vandaag! Weeral een dagje dichterbij!
jASSper en Ann

12-07-2013, 12:59 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
11-07-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hier is de eerste moni! Maak kennis met Jimmy!
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Dag lieve jASSpertjes,
Zoals beloofd laat ik jullie graag al kennis maken met de monitoren voor ons komend jASSperkamp. Jimmy mag beginnen. Niet omdat hij de oudste, de mooiste, de slimste of de eerste in het lopen is, maar gewoon omdat er iemand moet beginnen...
Ik heb Jimmy leren kennen toen hij stage liep bij ons op school. Dat viel zo goed mee dat ik hem vroeg om mee te gaan op jASSperkamp. En hij zei dus: "JA!". Daar was en ben ik nog steeds heel blij om! Hierbij stelt hij zichzelf eens voor, maar jullie leren hem straks nog VEEL beter kennen! 
Klik één keer op de verkleinde foto en je ziet hem groot en duidelijk!
Jimmy, WELKOM!
Groetjes,
jASSper en Ann

11-07-2013, 15:54 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
09-07-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VAKANTIE! Het kamp komt dichterbij!
Dag lieve jASSpertjes,

Eindelijk is het zo ver! De grote vakantie is begonnen en we moeten niet meer naar school! De zon doet ook flink haar best om veel te schijnen en ik hoop dat ze dat lang en veel doet!
De leiders van het jASSperkamp zijn ondertussen al volop bezig met de voorbereidingen. Het zijn acht toffe mensen die er erg naar uitkijken om met jullie mee te gaan. Hun namen zijn: Sofie, Jimmy, Jolien, Annick, Kevin, Rani, Eline, Hilde en Ann, de coördinator. 
De volgende dagen komen ze zich allemaal al eens voorstellen op deze site. Ze zullen je één voor één vertellen wie ze zijn en wat ze graag doen. 
Dank zij het concert van het Jongerenkoor van Harelbeke hebben we een flinke som geld gekregen. Daarmee gaan we dit jaar een extra leuke uitstap doen, namelijk paardrijden. Niet iedereen kan dat of doet dat graag, maar het is niet verplicht en er zijn voldoende mensen mee om te helpen. 
Verder is er weer kanovaren, waterspelen,...en nog zoveel meer.
Enkelen onder jullie waren er vorig jaar ook al bij. Zo fijn dat jullie weer mee zijn! De "nieuwe" zullen blij zijn met jullie kennis.
In totaal zullen ongeveer twintig kinderen maximum mee zijn. Die worden dan nog in kleine groepjes verdeeld voor de meeste activiteiten, zodat er voor iedereen genoeg rust en uitdaging is.
Vanaf nu zal je heel vaak nieuws krijgen via deze jASSpersite! Hou hem in de gaten!
Vele groetjes,
Ann

09-07-2013, 11:36 geschreven door jASSper

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
Gastenboek

Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


E-mail jASSper!

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Archief per week
  • 04/07-10/07 2022
  • 27/06-03/07 2022
  • 20/06-26/06 2022
  • 13/06-19/06 2022
  • 11/04-17/04 2022
  • 04/04-10/04 2022
  • 28/03-03/04 2022
  • 07/03-13/03 2022
  • 05/07-11/07 2021
  • 28/06-04/07 2021
  • 21/06-27/06 2021
  • 14/06-20/06 2021
  • 07/06-13/06 2021
  • 31/05-06/06 2021
  • 17/05-23/05 2021
  • 05/04-11/04 2021
  • 29/03-04/04 2021
  • 06/07-12/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 22/06-28/06 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 20/04-26/04 2020
  • 08/07-14/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 24/06-30/06 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 27/10-02/11 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 03/12-09/12 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 27/02-04/03 2012


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs