Inhoud blog
  • Wat moet ik vragen
  • Héél lang geleden.
  • Valentijn
  • Belangrijke mededeling
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Over mijzelf
    Ik ben
    Ik ben een vrouw en woon in (België) en mijn beroep is Verpleegkundige.
    Ik ben geboren op 09/08/1990 en ben nu dus 34 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Muzikant in hart en nieren..
    Belg met Chileense roots
    Opzoeknaarmijnontstaan
    20-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Valentijn
    Valentijn,
    Een dag waarop geliefde elkaar extra duidelijk maken hoeveel ze voor elkaar betekenen. Mijn bedoeling was die dag heerlijk te koken voor Jo.Maar dit is er allemaal niet van gekomen. Ik was te emotioneel. 
    Het was woensdag die dag, en ik kreeg rond de middag een facebook bericht van Pia. Met de vraag of ik thuis was of aan het werk. Want ze had graag met me getelefoneerd. 's Middags was ik vrij dus ik heb haar direct gezegd dat we  konden bellen als mijn zoontje sliep. Wij bellen altijd via facebook, dan kunnen we elkaar ook zien. Ze vertelde me dat ze een mail had ontvangen van Miguel waarin een verslagje staat over het gesprek wat Miguel heeft gehad met mijn biologische moeder. Pia geeft aan dat ze zoveel mogelijk heeft proberen te vertalen, maar dat haar kennis over spaans ook niet uitgebreid genoeg is om de brief volledig te kunnen begrijpen/vertalen naar onze taal. Dus ze geeft aan dat Thieu waarschijnlijk beter hier in is, en dat ik ook naar Thieu zijn verhaal moet luisteren. Wat ze me wel vertelt is dat er een foto bijgevoegd is. Een foto van mijn Biologische moeder. En ze stuurt me de foto direct door. - Het ging me eigenlijk allemaal heel snel op enkele minuten, dus ik moest me even sterk houden-  Mijn eerste gedachte, toen ik het fotootje zag verschijnen in een facebookbericht, is " waarom stuurt ze een foto van mij door?"... En nadien viel mijn frank dat het mijn biologische moeder was. Dit vond ik eigenlijk wel grappig... Op de foto staat een dame, met typische klederdracht van ginder. Op de achtergrond staat een houten huis. Ook typisch van ginder. Het is raar om lichaamseigenschappen te herkennen in haar. Dit heb ik nooit gehad. Ik kon mijn uiterlijk nooit met iemand vergelijken. En nu op de foto kan ik dat wel. Heel vreemd wat dat met mij doet... Ook had Miguel enkele foto's toegevoegd van het landschap waar zij woont... Gewoonweg Prachtig!!! 

    Later die avond heb ik nog getelefoneerd met Thieu. Hij kon me de hele vertaling van de brief zeggen. En er stonden toch enkele zinnen in die me nog meer aan het nadenken hebben gezet. ...

    " Meer diepgaand sprekend, vertelde zij dat haar leven moeilijk was, met pijnlijke momenten en met lijden veroorzaakt door haar eigen familie. Dit is de voornaamste reden dat ze heeft moeten beslissen  om Ilanka in adoptie te geven. "

    " Elsa geeft aan dat tengevolge van het moeilijke leven en de psychologische mishandeling die ze geleden heeft, ze een delicate gezondheid heeft, bepaalde dingen niet zo goed begrijpt en het daarom moeilijk is om met haar contact te krijgen"

    Dit zijn allebei zinnen waar ik diep over begin na te denken, wat wil dit zeggen? Wat bedoelen ze hiermee? De details zal ik hoop ik nog wel ooit te weten komen. Maar hoe ga ik hier achter komen?

    Vandaag, de dag dat ik deze zin typ, is het dinsdag 20 februari. En ik heb net nog een bericht gekregen van Pia. Dat zij en Miguel nog gechat hebben. En dat ze aan het denken zijn hoe dat de biologische moeder over mijn bestaan aan haar kinderen kan vertellen. Hun voorstel is dat ik een brief schrijf. Gericht aan mijn halfbroer en halfzus... Weer een volgende uitdaging. Want wat schrijf je in zo een brief...?

    Wordt vervolgd... 

     





    20-02-2018 om 11:00 geschreven door ilankaboonen

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Archief per week
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 11/09-17/09 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs