Ik ben godelieve, en gebruik soms ook wel de schuilnaam lieve.
Ik ben een vrouw en woon in geetbets (belgie) en mijn beroep is huisvrouw/invalide.
Ik ben geboren op 23/07/1959 en ben nu dus 66 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: muziek,oa:3JS,nick&simon,jan smit ea..
You've got a ton of brain power, and you leverage it into brilliant blog.
Both creative and logical, you come up with amazing ideas and insights.
A total perfectionist, you find yourself revising and rewriting posts a lot of the time.
You blog for yourself - and you don't care how popular (or unpopular) your blog is!
België heeft eindelijk regering
Gepost door Alex op 19 december 2007 09:31 Categorie Nieuws
Vrijdag legt de regering Verhofstadt III de eed af. CdH heeft vannacht eindelijk unaniem beslist tot regeringsdeelname. Formateur en uittredend premier Verhofstadt zal tot maart de nieuwe regering leiden, daarna zal Leterme de honneurs waarnemen.
Na bijna 200 dagen is er een regering bereikt met een tweederdemeerderheid: een combinatie van oranje-blauw (CD&V/N-VA en Open VLD) langs Vlaamse kant en een coalitie met MR, PS en cdH langs Franstalige kant.
Er zullen veertien ministers komen, gelijk verdeeld over de Nederlandstaligen en de Franstaligen. CD&V krijgt vier portefeuilles, Open Vld, MR en PS elk drie en cdH één.
Het is inmiddels al een aantal jaren een mooie traditie dat de NCRV, en in het bijzonder het Radio 2-programma Volgspot, liedjesschrijvers vraagt om een speciaal nummer te schrijven rond een bepaald thema. Ook dit jaar gebeurt dat weer rond het kerstthema van de NCRV 'Op verhaal komen'.
Volgspot zendt het concert integraal uit (Radio 2, 23.00 uur).
Artiesten
Spinvis, Daniël Lohues (bekend van de Drentse band Skik), Hind (van Idols), het Volendamse driemanschap De 3-J's en Leine zullen op 19 december het door hen speciaal geschreven lied ten gehore brengen tijdens het Volgspot kerstconcert in theater Odeon in Zwolle. Ook treden Julya Lo'ko en Erwin van Ligten op. Medewerking wordt verleend door het meidenkoor van de Muzerie in Zwolle.
Uitzendtijden
Het Kerstconcert zal worden uitgezonden in Volgspot op zondag 23 december a.s. van 23.00 - 01.00 uur op Radio 2 .nl
Praten kan hij niet, maar schrijven des te beter. Jan Smit steunt mannen en vrouwen in Afghanistan door dik en dun.
Op de Volendamse Dijk brengt hij zijn kerstgroeten over namens de Nederlandse showbizz en zijn geliefde Yolanthe Cabau van Kasbergen, die gistermiddag en avond moest werken op de set van Onderweg naar Morgen. " Ik ben er trots op Nederlander te zijn. Jullie zijn een dijk van een team samen. En ik kom graag nog een keer voor jullie zingen", schrijft Jan Smit.
Jan mag vooralsnog nog maar tien minuten per dag praten. Drie keer per week krijgt hij logopedie in het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam waar hij aan zijn stembanden is geopereerd. "Het gaat steeds beter", zegt manager Jaap Buys. "Jan weet wat doorzetten is, net als onze jongens en meisjes in Oeroezgan."
Jan zal op 1 mei weer beginnen met optreden. Met de kerst is hij op de Antillen. Goede vrienden Nick en Simon nemen daar zijn Oudejaarsconcert op Mambo Beach over. "Maar Jan komt met Yolanthe wel mee feesten" ,vertelt Jaap.
AMSTERDAM - Goed nieuws: Belgen op tv worden steeds beter verstaanbaar. De Belgisch omroep VRT bant de ergste streekdialecten zodat we ook zonder ondertitels de tv van onze zuiderburen kunnen volgen.
De Belgen keken volgens Het laatste Nieuws vreemd op toen de nieuwe serie Katarakt over een boomkweker in Belgisch Limburg op tv kwam, en de hoofdrolspelers te verstaan zijn voor iedereen. Normaal begrijpt geen hond wat er dan gezegd wordt.
Voorheen moesten dit soort series dus ook voor Belgen worden ondertiteld. Volgens de krant worden er in het kleine Vlaanderen tientallen dialecten gesproken, en zelfs in sommige kleine dorpen kunnen de mensen aan de noorgrens de inwoners van de zuidkant zelfs al niet meer verstaan. Acteurs krijgen ook geen dialectopleiding meer, zo weet de krant. In het bij ons populaire Flikken wordt ook al geen Gents gesproken.
Antwerpen leunt het dichtst tegen het Nederlands aan, en juist in die stad worden de acteurs opgeleid.
Nog even en het is echt Nederland.
De nieuwe single en muziekclip van Bandit "Way Back Home" is ten voordele van 'Child Focus'. De songtekst gaat immers over vermiste kinderen. De tekst spreekt dus voor zich.
Doel van dit project is onze maatschappij bewuster te maken om het titanenwerk dat 'Child Focus' verricht te helpen steunen. Een veilige leefwereld voor alle kinderen is het doel.
Meer informatie vind je ook op:
www.bandit-music.be
Tennisster Justine Henin is tijdens het Sportgala in het Casino Kursaal van Oostende verkozen tot Sportpersoonlijkheid van het jaar. Henin kreeg in de publieksprijs 58,49 procent van de stemmen achter haar naam. Henin werd eerder op de avond ook al verkozen tot Sportvrouw van het jaar,
Sportman van het Jaar Tom Boonen was niet gerust in de stemming op het Sportgala: "Ik ben zeer blij met deze trofee. Ik moet toegeven dat ik best zenuwachtig was. Ik had het Sven Nys best gegund. Hij heeft heel mooie dingen laten zien en we zijn vrienden. We gunnen elkaar echt wel het licht in de ogen.
Kim Clijsters, bijna zeven maanden zwanger, verscheen in vol ornaat op het Sportgala. 'Mijn leven draait nu om de baby. Het begint stilaan aftellen te worden', zegt Clijsters. Eind februari verwacht ze een dochter.
Gisteren werd ze geëerd met een Lifetime Achievement Award. Ze gaat Stefan Everts achterna. Everts domineerde het motorcross, Clijsters drukte haar stempel op het tennis. Dit seizoen nam ze afscheid. Clijsters: 'Een terugkeer? Euh, ik denk niet dat dat er meteen van komt.'
Voor Henin, de kersverse Sportvrouw van het Jaar, had ze lovende woorden over. 'Het is zeer mooi wat Justine heeft gedaan. En wat haar vooral goed heeft gedaan, is dat ze de band met haar familie weer heeft herenigd.' (hjb/cpm)
>> >> * Eerste ruzie tussen Tom en zijn lief: hij beweerde dat de sint NIET
>> >> bestond!
>> >>
>> >> * Het schijnt dat Tom Boonen niet meedoet aan de Ronde van Vlaanderen
>> > omdat
>> >> zijn lief haar communie dan moet doen, maar hij gaat wel meedoen aan
> den
>> >> tour want dan zit ze toch in Zwitserland met de CM!
>> >>
>> >> * Wie vaak wint in de sprint, mag verkeren met een kind.
>> >>
>> >> * Wendy en Franske verwachten een kindje. Tom Boonen is hen toch nog
> net
>> >> voor geweest.
>> >>
>> >> * Tom Boonen heeft zich ingeschreven voor het programma Slimmer dan
>> >> een
>> >> kind van 16...
>> >>
>> >> * Ze zouden ipv Tornado Tom er beter TorPEDO Tom van maken.
>> >>
>> >> * mja, dat em doet wa dattem wilt, tis omdat tom boonen is dat
>> >> iedereen
>> > het
>> >> zal opblazen. Em zal de zondag wel nie kunnen deelnemen aan de
>> >> koersen,
>> > hij
>> >> moet da meiske na de chiro voeren
>> >>
>> >> * Van al die EPO-varianten gaat ne mens zich precies een stuk jonger
>> >> voelen.
>> >>
>> >> * het motto van Boonen : Als ze kunnen schommelen, dan kunnen ze ook
>> >> wippen.
>> >
Ingrediënten
1 rosbief van 600 g
750 g bintjes
enkele takjes verse rozemarijn
peper en zout
boter
maïsolie
voor de salade:
1 bakje veldsla
een handvol walnoten
2 staafjes witloof
1 jonagold appel
het sap van een halve citroen
een scheutje olijfolie
peper en zout
Bereiding
Kruid het rundvlees flink met peper, zout en fijngesnipperde rozemarijn. Schroei rondom dicht in hete boter en doe het vlees over in een ovenschaal. Bak 20 minuten in een oven op 170°C.
Schil de aardappelen en schaaf ze met een keukenmandoline in fijne strips. Was de aardappelen niet meer. Je hebt de zetmelen net nodig om de rösti mooi zijn vorm te doen behouden. Breng de aardappelstrips op smaak met peper en zout.
Verwarm een grote pan en doe er een scheutje maïsolie in. Doe er de aardappelen bij en druk aan met een vork. Zet het vuur vervolgens lager en laat mooi goudbruin bakken. Omdraaien doe je best met een tussenstap. Keer de aardappelkoek om op een bord en laat hem vervolgens terug in de pan glijden.
Pluk de veldsla, hak de noten en snijd het witloof en de appel in reepjes. Breng de salade op smaak met citroensap, wat olijfolie, peper en zout.
Laat het vlees 5 minuten rusten voor je het aansnijdt en serveer met de rösti, de salade en wat van het braadvocht.
Vriendin Yolanthe Cabeau van Kasbergen is enorm opgelucht.
"Jan mag nu vijf minuten per dag heel rustig aan praten. Natuurlijk kun je zelf van alles vertellen, maar als iemand niet terugpraat...tja dat gaat toch vervelen."
Nu Jan, nog herstellende van de operatie aan zijn stembanden, op professioneel vlak niet veel te doen heeft, zou je denken dat hij zijn vriendin wel eens een handje zou helpen in het huishouden...
"Jan is Jan en zal nooit koken of schoonmaken. Ik krijg een liefdevol en vooral rustig welkom bij thuiskomst en kan vervolgens rustig doorlopen naar de stofzuiger om het huis schoon te maken", aldus Yolanthe.
Alizée Poulicek is zaterdagavond in een overvolle Lotto-Arena verkozen tot Miss België 2008.
De show was live te volgen op VT4 en RTL-TVI. Het was trouwens voor het eerst dat de verkiezing via VT4 te volgen was.
Het was een kwalitatief hoogstaande show waarvoor de organisatie twee topnamen uit de muziekwereld had uitgenodigd, meerbepaald Juanes en Kelly Clarkson.
De twintig finalisten werden langzaam maar zeker uitgedund tot een gezellige groep van 5 finalistes. De kijker en de jury kozen uiteindelijk voor deze mensen:
1. Miss België 2008: Alizée Poulicek, 20 jaar
2. Eerste eredame: Fabienne Kabeya, 18 jaar
3. Tweede eredame: Jade Van De Walle, 19 jaar
t Vølen uit Volendam beste Bockbier van Nederland
Gisteren werd t Vølen tot het beste bockbier van Nederland gekozen. Het lekkerste bockbier van Nederland brouwen ze in Volendam. Gisteren won t Vølen Bock de eerste prijs op de proeverij Nederlands Lekkerste Bockbier in Amsterdam.
De grootste familie van Nederland heeft de telg Smit opnieuw uitgebreid. Na Jan Smit en Yolanthe Cabau van Kasbergen is Monique Smit de nieuwste aanwinst van de Tros. Monique zal in het nieuwe seizoen de Kids Top 20 gaan presenteren, waar ze zangeres Elize vervangt.
Die Monique. Ze volgt de carrière van haar grote broer wel erg letterlijk op. Volgende stap een eigen kledinglijn? Of toch eerst een operatie aan de stembanden?
Monique Smit en Thomas Berge zijn een stelletje. "Monique en ik vinden elkaar erg leuk", zegt Thomas daar, wiens echte naam Chiel Ottink is. "Dat is al begonnen bij het programma Just the Two of Us." De vonk sloeg echt over tijdens de Tros ledenreis vorige week. "Ik voel me goed bij Thomas", aldus Monique. Wat schattig, twee tienersterretjes die bij elkaar het geluk vinden.
Vrijdag 14 december wordt Vlaanderens bekendste komiek Urbanus gehuldigd in het Sportpaleis. Op het podium komt de crème de la crème van het Vlaamse artiestengild. De kers op de taart is niemand minder dan Urbanus zelf. Urbanus Vobiscum 100 jaar Urbanus is een niet te missen productie van PSE-Belgium i.s.m. Jean Blaute voor iedereen die houdt van plezante liedjes.
Wie is de bekendste komiek van Vlaanderen? Inderdaad, niemand minder dan Urbanus, geboren als Urbain Servranckx op 7 juni zowat 100 jaar geleden, als we ons niet vergissen. Want Urbanus is er altijd al geweest. We kunnen ons geen humor in Vlaanderen voorstellen zonder hem. En ook voor onze noorderburen bestaat dit leuke Vlaamse polderland niet zonder Urbanus. Vader van alle Vlaamse stand-upcomedians en hoewel al 100 jaar bezig nog altijd even jong, speels en hip. Nooit te beroerd om al eens tegen een gevoelige rechter- of linkerscheen te schoppen. Een fenomeen dat alleen al door zijn verschijning menige verkrampte lachspier opnieuw in beweging brengt. Live, op tv, op het witte doek, op platen en cds en al vele jaren ook als stripfiguur. Zijn Anus is hij al heel lang kwijt, zijn wilde haren al zijn ze misschien wat uitgedund en grijzer geworden niet.
Om die liedjes is het te doen op vrijdag 14 december in het Sportpaleis. Artiesten van diverse pluimage brengen die avond met eigen versies van Urbanusnummers een uitgebreide hommage aan de beroemde Tollembekenaar. Bart Peeters, De Mens, De Nieuwe Snaar, Fixkes, Flip Kowlier, Jan Dewilde, K3, Nathalie Delcroix en Jorunn Bauweraerts van Laïs, Roland, Sarah Bettens, Stijn Meuris en Wim Opbrouck zullen live het nummer vertolken dat ze ook voor de cd Urbanus Vobiscum hebben ingezongen.
Belgische rokers gaan kerst en oud en nieuw massaal in Nederland vieren. Het rookverbod in Vlaanderen drijft de Belgen naar de restaurants in de Nederlandse grensstreek.
Voor het eerst zijn in België in de decembermaand alleen maar rookvrije eetgelegenheden, waardoor de reserveringen tot twintig procent zijn teruggelopen in vergelijking met 2006. In Nederland zitten de restaurants, hotels en andere tenten juist boordevol, omdat hier het rookverbod pas in juli 2008 wordt ingevoerd.
Volgens de Federatie HoReCa Vlaanderen klagen ondernemers over het lage aantal reserveringen. Niet alleen geven veel mensen er de voorkeur aan om de feestdagen thuis te vieren, maar voor de grensstreken komt de vlucht naar Nederland er nog bij.
Neil Young komt naar Antwerpen op 11 februari 2008
Neil Young(62) komt op maandag 11 februari naar Antwerpen. De Canadese singer-songwriter zal die dag optreden in de Stadsschouwburg.
De jongste plaat van Young,
Op 'Chrome Dreams' staat voornamelijk materiaal uit zijn beginperiode dat jarenlang in de kast bleef liggen. Het wordt een concertavond, die zowat 3 uur duurt, in 2 delen: een akoestische set en een stevige rockset. De support act voor het concert is zijn vrouw Pegi Young.
Tickets variëren van 81 tot 130 euro en zijn vanaf zaterdag 15 december te
reserveren via www.proximusgoformusic.be of telefonisch via 0900-260.60. (
Er komt een onderzoek naar gesjoemel bij de Antwerpse politie met parkeerkaarten voor gehandicapten. Dat kwam woensdag aan het licht in de Antwerpse rechtbank.
Blijkbaar misbruiken sommige politiemannen kaarten die ooit in beslag werden genomen om overal en gratis te parkeren, ook buiten de diensturen. Hulpagente Gerda V. (57) uit Zwijndrecht, werkzaam bij de Antwerpse politie, verraste woensdag de Antwerpse strafrechter Walter De Smedt. Zij moest voorkomen voor het onrechtmatig gebruik en de verduistering van een parkeerkaart voor gehandicapten. Plots vertelde de vrouw dat ze die kaart had gekregen van haar overste bij de verkeerspolitie om overal makkelijk en gratis te kunnen parkeren.
Ze riskeert acht maanden cel voor het onrechtmatig gebruik en de verduistering van een parkeerkaart voor gehandicapten.
Gala-avond zo goed als uitverkocht
Extra tickets en artiest voor Miss België Gala
Zaterdag 15 december live op VT4 vanaf 20.30 uur
de latino-ster Juanes maakt zijn opwachting in Antwerpen. Eerder was reeds bekend dat superster Kelly Clarkson tijdens de gala-avond zal optreden.
Het Gala Miss België 2008 is komende zaterdag 15 december vanaf 20.30 uur live te volgen op VT4 en RTL-TVi. Voor het eerst wordt deze nationale verkiezing georganiseerd in de Antwerpse Lotto Arena. De verkoop van de tickets voor het Gala Miss België 2008 in de Antwerpse Lotto Arena loopt zeer vlot. Door de grote vraag werden ook de balkontickets vrijgegeven voor verkoop. Deze extra plaatsen vonden ook snel een trotse eigenaar. Vandaag donderdag 13 december zijn ook deze tickets op een paar tiental na, verkocht. Zaterdag kan dan ook het bordje uitverkocht op de deuren worden gehangen van de Lotto Arena.
Ook de latino-ster Juanes zal zaterdagavond op het Antwerpse podium staan. De zomerhit "La Camisa Negra" zette Juanes in België op de muziekkaart. Dankzij het enorme succes van zijn vorige album "Mi Sangre" dat wereldwijd meer dan 4 miljoen keer over de toonbank ging- werd Juanes door TIME benoemd als "One of the 100 Most Influential People in the World". Na 2 jaar intensief touren en verscheidene Grammys later is de Colombiaanse rocker terug met een nieuw album "La Vida es un Ratico". Opnieuw weet Juanes perfect de traditionele Colombiaanse rythmes en internationale stylen te combineren met de hedendaagse rockmuziek. Eerste single uit het nieuwe album is "Me Enamora".
Oesterzwammen brengen soelaas voor de champignonkwekerij van Jan en Lieve Raymaekers. Het bedrijf is het enige in Vlaanderen dat minioesterzwammen en minichampignons levert. De sector kreeg zware klappen door de Poolse concurrentie.
Het heeft niet veel gescheeld of het familiebedrijf Raymaekers aan de Kasteellaan moest de deuren sluiten. De invoer van extra goedkope Poolse champignons deed Jan Raymaekers bijna de das om. Jan streed moedig verder en toonde zich een ware Jan zonder Vrees. 'Een alternatief zoeken was de enige uitweg', vertelt Jan. 'Het was emotioneel zwaar het voormalige bedrijf van mijn ouders uit handen te moeten geven. Dat mocht niet gebeuren.
'We spitsten ons toe op het kweken van minichampignons en mochten die leveren aan Delhaize in Zellik. Die warenhuisketen was erg tevreden over ons product en stelde ons voor oesterzwammen te kweken. Dat vergde geen extra investering, want we konden de bestaande kweekcellen behouden. De minioesterzwammen bleken uitzonderlijk lekker en Delhaize was meteen gewonnen voor dat product. Minioesterzwammen zijn uiteraard veel duurder en worden verpakt in bakjes van honderd gram. De minioesterzwam kent op een jaar tijd een flinke opmars, want we produceren al de helft meer.'
'We leveren zes dagen op zeven aan Delhaize, wat de oesterzwammen betreft zowat zeshonderd kilo per week.
Oostende: Ricardo Debrabandere is Mister Vlaanderen 2008
Ricardo Debrabandere uit Oostende mag zich een jaar lang de mooiste man van Vlaanderen noemen. De jongeman van 19 won zaterdag de finale van de Mister Vlaanderenverkiezing. Zijn sprekende blik is zijn grootste troef volgens de jury. Ricardo was één van de jongste deelnemers.
Ondanks zijn jonge leeftijd blijft Ricardo heel rustig bij zijn overwinning. Samen met zijn vader die in een horecazaak in Oostende werkt, blikt hij terug op zijn Mister Vlaanderen-verkiezing zaterdag. Ricardo is 19, net afgestudeerd als koeltechnicus en heeft geen enkele ervaring in de modewereld.
Vrouwelijke fans kunnen hem bewonderen op het voetbalveld van Zandvoorde in derde provinciale. Ricardo is een sportieve jongeman die houdt van uitgaan. Ricardo heeft alvast de smaak te pakken. Een jaar lang in de belangstelling staan ziet hij volledig zitten.