Inhoud blog
  • Conclusions
  • Donderdag 22 mei – IIMC Congres: Final Judgement
  • Woensdag 22 mei – IIMC Congres - Part III
  • Dinsdag 21 mei – IIMC Congres: Congres op cruisesnelheid
  • Maandag 20 mei – IIMC Congres
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    IIMC congres
    Atlantic City
    18-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 18 mei – Ontdekken van Atlantic City – Sin City

    De jetlag laat zijn sporen na. Vanaf 3u wordt ik wakker waardoor ik om 5u maar besloot om op te staan om de beach en de boardwalk te ontdekken. Is inderdaad een mooie boardwalk, volledig in hout waardoor het wandelen een fijn gevoel heeft. Af en toe zie je nog sporen van Sandy, de verwoestende dame die een jaar geleden hier fel huisgehouden heeft. Een deel van de boardwalk is vernietigd, net voor het moment dat de Absacon inlet uitmondt in de Ocean. Van de duinen schiet er ook nog maar weinig over zodat er een heel nieuw plan uitgevoerd wordt met het herplanten van de duinen om de bodem te laten herstellen van onze felle dame.

    De eerste dag stond vooral in het teken van het bekomen van de jetlag en het ontdekken van Atlantic City, the American Life en voornamelijk de famous boardwalk. Hoe konden we dat beter doen dan op een zaterdag gaan te shoppen, een hot-dog eten, een sportwedstrijd bijwonen (boxen) en naar een steak-restaurant te gaan. De conclusie was dat het een cliché is dat alle clichés kloppen. Inderdaad de kledij is goedkoper, er is veel verborgen armoede, het is een land van extremen (ontzettend rijk vs arm, sportief vs ontzettend dik, …), melting pot en er is nog steeds een band met het oude continent. Zo ontmoetten we de heer Van der Gulden, een Amerikaanse straatventer afkomstig van een Koreaanse moeder en aan Afrikaanse vader waarbij er een link was met het Nederlandse moederland. Dit was misschien wel het meest typische: de oppervlakkige vriendelijkheid – Amerikanen omhelzen je snel, vertellen je hun leven en … wandelen gewoon door.

     Hoe past Atlantic City in dit plaatje… Volledig. Atlantic City kan je het best vergelijken met Blankenberge maar groter, luider, duurder (?), bombastischer, kitscheriger, oppervlakkiger…. Grote casino’s met veel lawaai, muziek, de lange houten boardwalk met zijn vele kraampjes en muziektunes, gigantische winkelcentra, mega grote restaurants waarbij het grote vooral slaat op de kwantiteit, …. 



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs