Onze favoriete linken 1
  • Onze feestzaal
  • Ringen
  • Huwelijkskleding
  • Foto's v/d huwelijksdag
  • Foto's v/d huwelijksreis
  • Reisagent
  • Official site hotel huwelijksreis
  • Hotel huwelijksreis op youtube
    Onze favoriete linken 2
  • Kapper Linda
  • Drukker
  • Bloemist
  • DJ
  • Limousine
  • Huwelijk Linda en Peter
    10 september 2010
    Geregeld zal er een bericht bijgeplaatst worden en dit tot ongeveer het einde jaar. Dit kan gaan over de voorbereiding van de bruiloft tot over de bruiloft zelf en ook over de huwelijksreis.
    30-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe zijn we aan deze huwelijksplannen gekomen?
    Na jaren (af en toe bij gelegenheid) er over gepraat te hebben, waren we eens op vakantie in Mallorca in oktober 2007. Ook daar hadden wij erover gepraat. Toen kwamen er ook verscheidene zware feiten boven, die ons als koppel getekend hebben. Er was de dood van Peter zijn vader, Linda die jaren gesukkeld heeft met haar gezondheid, het plotse overlijden van Linda haar broer, Linda haar moeder, die heel nipt door het oog van de naald is gekropen enz. . En dit alles deed ons beseffen dat we echt niet meer konden uitstellen. Daarvoor was het altijd: we gaan er eens werk van maken, maar er kwam niets van. Nu hebben we een "net iets anders" zinnetje gebruikt: we gaan er nu werk van maken! Natuurlijk hadden wij er daar goed op geklonken. Zie foto's.



    30-08-2009 om 00:00 geschreven door Linda en Peter




    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 09-2009
  • 08-2009

    Er worden nog berichten bijgeplaatst vanaf heden tot het einde van 2010
    Gastenboek
  • Proficiat !!!
  • mooie foto's
  • Bedankt
  • Het langverwachte feest,
  • proficiat

    Je kan hier een berichtje achter laten in ons gastenboek. Klik hieronder op" klik hier voor gastenboek" ...



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs