Aan de uitgang van de luchthaven werd ik opgewacht door Father Joseph, vervolgens zijn we naar een eerste gemeenschap gereden waar hij een mis moest leiden om het begin van het schooljaar te vieren. 33 novicen die een opleiding van net geen 10 jaar gaan volgen om pater te worden. De misviering werd gegeven in een soort grote refter... eerst gingen de ventilatoren draaien, vervolgens schenen de gekleurde spaarlampen en om het kitcherige ( hoe schrijft men dat?) nog meer te benadrukken werd Jezus omringd door een roze fluorescerende TL-lamp... (btw : inclusief aureool).
Na de mis werd er aan tafel verder gevierd met een uitgebreide maaltijd en optredens en danspasjes van de nieuwe studenten.
Eens de festiviteiten gedaan waren reden we terug richting centrum HCMC. Op de school -waar ik Engels ( en misschien Franse) les zal geven- werd er een kamer klaargemaakt. Een mooie ruime kamer met airco, eigen badkamer, een bed met hard houten planken met een rieten doekje over... ( dat gaat pijnlijk worden).
Morgen opstaan om 6u15 om te gaan ontbijten een kwartiertje later. Gelukkig hoef ik niet mee naar de dagelijkse mis om 5u15...!