Ingrid Nostalgie. Klik op de rode teksten om te luisteren. De geschiedenis van Radio Veronica. Joost de Draayer, Tineke en zoveel méér... Herinnert u zich deze nog? De uitzendingen waren toen enkel op de middengolf in mono op AM 192 te beluisteren. Later verhuizden ze naar AM 828. (Als ik het goed voor heb). Het laatste uur van Radio Veronica, zaterdag 31 augustus 1974.
22-03-2007 om 23:30
geschreven door Hans
Eindexamen
Ingrid Eindexamen filosofie aan de Katholieke Universiteit Leuven (KUL)
Onderwerp : "Maak een verhandeling, zo beknopt mogelijk, die de volgende 3 domeinen raakt : 1. Godsdienst 2. Sexualiteit 3. Mysterie
Eén juffrouw kreeg 20/20 Haar antwoord : " Mijn God ! Ik ben zwanger ! Maar van wie ?"
22-03-2007 om 23:00
geschreven door Hans
Sandra Shine
Ingrid Sandra Shine Eens wat anders dan "slecht" nieuws. Reclame voor de kersen...
HomeIngrid Gisteren was het een grote dag voor Ine. Het was haar doopfeest.
Véél woorden zal ik niet gebruiken, de foto's spreken voor zich. De Oma's en Opa's, Mémé, Tantes, Nonkels neefjes en nichtjes, ze waren allen van de partij. Klik op de kleine foto's om ze op ware grote te bekijken... Wat vinden jullie van het doopkleed? Het is gemaakt door oma Ingrid, al onze kleinkinderen (drie) zijn gedoopt in dit kunstwerkje...
Het kernkabinet zit sinds 10.30 uur deze ochtend in Leuven opnieuw samen om de begrotingscontrole uit te voeren. Na de kern komt de ministerraad samen om de budgettaire oefening af te ronden. Volgens PS-vicepremier Laurette Onkelinx moet nog 250 miljoen euro worden gezocht. Doelstelling is 2007 afronden met een overschot van 0,3 procent van het BBP.
De regering blijft rekening houden met een economische groei van 2,2 procent, ook al liet de gouverneur van de Nationale Bank Guy Quaden zaterdag uitschijnen dat de groei misschien wel eens hoger zou kunnen uitvallen....
Als je morgen opstaat, je komt uit den douche, is het dan niet fijn om zo'n fijne handdoek om te slaan???
18-03-2007 om 23:15
geschreven door Hans
17-03-2007
Aimee Sweet
HomeIngrid 't Is weekend. Dus, schone madam voor de man...
Aimee Sweet
17-03-2007 om 23:42
geschreven door Hans
Slik...
HomeIngrid Vrouw slikt tandenborstel in In Hong Kong werd woensdag een vrouw opgenomen in een hospitaal. Ze had een tandenborstel van 15 centimeter ingeslikt. Terwijl ze haar tanden poetste, was ze uitgegleden op de badkamervloer van haar flat.
Ze was amper in staat te spreken maar nam een andere tandenborstel om het ziekenhuispersoneel duidelijk te maken wat er gebeurd was.
Dokters namen uiteindelijk de tandenborstel uit de keel van de vrouw met een endoscoop. De vrouw herstelt goed van haar operatie.
17-03-2007 om 22:15
geschreven door Hans
Cadeautje van 50 â¬
HomeIngrid Paars geeft loontrekkende cadeautje van 50 euro Net voor de verkiezingen van 10 juni krijgen de loontrekkenden een bonus van zowat 50 euro. Het gaat om een cadeautje van paars. De regering zal de beloofde verdubbeling van de 'jobkorting' - de forfaitaire beroepskostenaftrek - op de loonfiche van mei laten verrekenen via de bedrijfsvoorheffing.
Voor wie het bruto-inkomen schommelt tussen 1.350 en 2.850 euro bedraagt de jobkorting 50,88 euro. Tussen 2.850 euro en 4.695 gaat het om 56,4 euro. Wie boven 4.695 euro uitkomt, kan rekenen op 42,72 euro. (belga)
17-03-2007 om 22:06
geschreven door Hans
Nieuwe taks op diesel?
HomeIngrid Regering wil met nieuwe taks op diesels begroting doen kloppen Op de driedaagse ministerraad in Leuven liggen nieuwe taksen klaar op dieselauto's en bedrijfswagens, net als een beperkte taks op vermijdbare verpakkingen. Premier Verhofstadt (Open Vld) wil daarmee de begroting laten kloppen en de milieuverplichtingen van ons land nakomen. De gratis tankkaarten die bedrijven aan hun kaderpersoneel geven, zullen wellicht niet meer honderd procent aftrekbaar worden voor het bedrijf. Er zijn ook plannen voor extra taksen op dieselwagens zonder roetfilter, die dus teveel fijn stof uitstoten.
17-03-2007 om 21:46
geschreven door Hans
De oplossing
HomeIngrid "De oplossing" . Elio Di Rupo, Didier Reynders en Guy Verhofstadt vliegen over België in een privé jet. Elio wendt zich tot Didier en zegt: "Weet je dat ik een biljet van 500 euro door het venster zou kunnen werpen en iemand gelukkig maken". Didier repliceert: " Das goed, maar ik zou 10 biljetten van 50 euro door het venster werpen en 10 personen gelukkig maken". Om niet onder te doen zei Guy : "Ik zou 100 biljetten van 5 euro door het venster werpen en 100 mensen gelukkig" maken. De piloot zucht en zegt tegen zijn copiloot: "Maar hoor die arrogante kerels eens bezig. Zij realiseren zich niet dat wij die drie klootzakken uit het vliegtuig kunnen gooien en miljoenen mensen gelukkig maken.
Begin april vindt de New York Motor Show plaats. Hyundai grijpt deze aan om de Genesis Concept te tonen, de voorbode van een nieuwe top-Hyundai.
De Genesis is groter dan het huidige Hyundai-vlaggenschip, de Grandeur. Het is een auto die de grootte krijgt van een Audi A8 of een BMW 7-serie, uiteraard tegen een aanzienlijk lagere prijs.
De Genesis heeft een V6 onder de kap en een interieur dat afgewerkt is met veel hout en lederen bekleding. De auto - die vrijwel zeker in iets gewijzigde vorm in productie zal gaan - krijgt volgens onbevestigde bronnen de naam i70 mee. (autoweek.nl)
15-03-2007 om 21:23
geschreven door Hans
14-03-2007
Voor ons madammen
Home Het is al een tijdje geleden, dus, nu opnieuw iets voor ons Madammen.