Inhoud blog
  • We zagen uit, we keken er naar en we nemen nu stilletjes aan afscheid!
  • Een "klein" doorverwijzingetje!
  • Beloftes maken schuld!
  • En Mexico warmde op...
  • Twee oude vrouwtjes...
    Hanneleen en Sofie in Mexico

    25-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pinche Padre!

    Pinche Padre!xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

    Ja, zo noemen onze 2 nieuwe schildpadden en het is eveneens een scheldwoord in t Spaans. Jullie zien, ons Spaans gaat vooruit hee J.



    De laatste week is hier wat rustiger verlopen, we namen afscheid van Dorien en Popis die terug naar België vertrokken.


    Dat was wel eventjes een minder leuk moment maar we pikten toen snel terug de draad op en begonnen met volle moed te spelen. We kwamen zelfs 1 keer aan 40 kinderen in Lomas, daaraan geraakten we onze energie wel kwijt! Dat was efkes slikken maar tegelijkertijd deed het ons veel deugd om met zoveel enthousiaste kindjes te spelen. We speelden spelletjes over de dieren, maakten leeuwen- en olifantenmaskers en een dierenmemory.



    Ook gaven we onze eerste lesje op het schooltje. We deden een soort quizje over de verschillen tussen België en Mexico waarbij ze een rood of groen kaartje naar boven moesten steken als ze dachten dat de stelling juist of fout was. Sommige kindjes waren er van overtuigd dat we in België hond aten. Deze misverstandjes zijn dus bij deze allemaal rechtgezet en de kindjes hebben nu een beter beeld van hoe België eruit ziet.

    We hebben ondertussen terug enkele uitstapjes gemaakt. We zijn gaan zwemmen in een buitenzwembad dichtbij het meer Chapala met een supervriendelijk koppel, Gaillo en Carla. Zij hebben een superschattig zoontje, Roberto. Raar genoeg was dit zwembad verwarmd, een frisse duik kon je het dus niet echt noemen maar toen het wat afkoelde deed het wel deugd om wat rond te dobberen. Toch missen we hier wel nog een zwembad in de buurt waar we af en toe een frisse duik in kunnen nemen.


    We besteden een hele namiddag aan het maken van een taart met Carmen, de dochter van Doña Luz. En gaven deze als bedanking aan de familia Flores.


    Ook gingen we naar een luxueus resort waar we uitgenodigd waren door een vriend van Memo (zoon van Guille van het winkeltje hier in de wijk). Daar deden we iets aan ons conditie want we liepen heel het resort af om te zoeken naar een verloren gelopen hond van Angel. Chelsey (zo noemde de hond, hij was mooi wit met een prachtig roos pakje) was het noorden kwijt en liep de golfbanen op en af en hupla, het bos in. Gelukkig vonden de buren hem terug en a dit grappig avontuur genoten we van een lekkere BBQ.
    %%%FOTO21%%%

    Onze eerste ervaring met een Mexicaans circus hebben we ook al gehad, het was nogal wat! Wat begon met playbackende kinderen, vervolgde met een playbackende travestiet en sloot af met een hypnotiserende Mexicaan. Hij liet een persoon stokstijf tussen twee stoelen liggen.
    %%%FOTO22%%%

    En een uitstapje naar Guadalajara centrum eindigde met een harry potter film! We vermoeden dat het een goede film is maar het Spaans kan wel voor wat verwarring gezorgd hebben.

    Voor derest beginnen we hier wat bekend te worden in de wijk maar blijven de venten ons nafluiten. Ook het voorbereidingswerk en de was moeten gedaan worden, maar gelukkig blijft het zonnetje hier schijnen! En wij schijnen mee J

    %%%FOTO23%%% %%%FOTO24%%%

    Bij deze sturen we wat zonnestraaltjes mee naar het koude Belgenlandje.


    Dikke besos,

    Hanneleen y Sofie


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    02-12-2010
    berekoud
    Dat ze die warmte maar naar hier brengen (overdag maximum -5 graden, brr)

    02-12-2010 om 19:30 geschreven door wijze geert


    29-11-2010
    Mo geestig!
    Terwijl jullie klagen over een verwarmd buitenzwembad, zitten we hier bijna ondergesneeuwd!
    Ja je leest het goed, het is hier dus KOUD :)

    Leuk om te horen dat het allemaal zo goed verloopt!
    Geniet er nog van
    x

    29-11-2010 om 17:59 geschreven door Liselotte




    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Laatste commentaren
  • En belgie werd terug kouder (wijze geert)
        op En Mexico warmde op...
  • wjdj 6 (wijze geert)
        op Twee oude vrouwtjes...
  • kleurrijke armbandjes (Wout en Ruben)
        op je moet... kloppen... kloppen...kloppen want de bel doet het niet!
  • Voor meer informatie over het project:
    Bezoek de website: www.artesanos.be
    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs