Inhoud blog
  • Namo Buddha 26 mei 2018
  • Bakthapur 25 mei 2018
  • Bakthapur 24 mei 2018
  • Pokhara 23 mei 2018
  • Pokhara 22 mei 2018
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Himalaya Express
    Himalaya Express
    27-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bakthapur 25 mei 2018

    Bakthapur 25 mei 2018


    Het was een korte en lawaaierige nacht ... eens in bed werden de honden wakker en om 4.30u waren de lokale mensen al volop in de weer met offers t brengen met het nodige belgerinkel 😣 

    Beetje moe, maar geen Nalu dus zullen we de dag proberen door te komen op water 😩

    Onze gids Junu is om 9 u paraat om ons langs de smalle straatjes van Bakthapur te loodsen.

    Bakthapur is één van de 3 prinsensteden : de koning had 3 zonen en gaf iedere zoon een evenwaardige stad. De zonen verfraaiden de steden als was het een competitie; dus de ene stad is al mooier dan de andere. Bakthapur kon ons wel bekoren.

    Tegen de middag nog effe een verfrissing en een hapje en we rijden richting Namo Buddha Resort.

    1,30u later (20km) komen we aan op een bosrijke berg, het lijkt wel een jungle met de bananenbomen ed.

    Ons idee van een resort is net iets anders dan wat de mensen hier ervan maken.

    We krijgen een basic huisje toegewezen, met douche en WC buiten (apart hokje); de beestjes fladderen welig en de poes is fier dat ze een muis gevangen heeft ... en hier blijven we 2 nachten... effe back-up plan bespreken 🤨

    Resultaat : we blijven 1 nacht en de laatste brengen we door in een hotel in Kathmandu.

    Ons huisje ligt zowat 20 meter dieper dan de gemeenschappelijke zaal. Dus voor het avondeten kijken we op tegen weer een hoop trappen.

    Het avondmaal wordt om 19u (stipt) geserveerd (zie foto) : eerst rode bieten soep, dan een vegetarische pasta met gevulde ui (Danny kon duimen en vingers wel aflikken - of liever opeten, hij miste vlees) met een chocolade pudding als dessert. Na onze avondwandeling naar ons huisje beneden kruipen we onder het veel te zware donsdeken.

    🕷🦗🐜🦎🐛




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 10/10-16/10 2016
  • 19/05-25/05 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs