Het verlengstukje van de lessen Godsdienst op school
13-06-2009
Thema Paulus
De leerlingen van het zesde leerjaar werkten dit trimester een heel thema uit op een interactieve manier. Zo leerden zij de apostel Paulus beter kennen. U vindt er alles over op www.bloggen.be/themapaulus.
Hernieuwing doopbelofte en plechtige geloofsbelijdenis
Gisterennamiddag deden elf leerlingen van ons Zesde Leerjaar hun plechtige communie. In een sobere maar stijlvolle viering hernieuwden ze hun doopbelofte. Ze ontvingen het Licht van de paaskaars. Nadien spraken ze plechtig de geloofsbelijdenis uit. Een dikke proficiat aan al deze meisjes en jongens!
In de eerste lessen van dit thema leerden we over verschillende mensen die zich inzetten voor allerlei activiteiten.We leerden wat geëngageerde mensen beweegt: verontwaardiging, protest, gevoeligheid voor iets, innerlijke dwang, morele wet, ... Door welke mensen of organisaties word jij aangesproken? Vertel er hieronder eens iets over!
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Over mijzelf
Ik ben Meester Geert
Ik ben een man en woon in Bouwel (Vlaanderen) en mijn beroep is godsdienstmeester in Duffel en Sint-Katelijne-Waver.
Ik ben geboren op 07/08/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: voetbal, fietsen, gezelschapsspelen.
Mijn blog is gestart op 09/03/2009 en geëindigd op 02/01/2014. Hij is dus exaxt 1760 dagen oud geworden!