Ja sorry dat het zo lang duurde, maar ik had geen tijd om subtiel te doen :(
Deze week was nogal druk.
Nele, van mijn klas, zat vrijdag in de bus naast Sander (nu ja, gangpad tussen hen) die nogal geïnteresseerd in haar was.
(donderdag&vrijdag hadden we trouwens uitstappen) Hij fietste zelfs bijna helemaal met haar mee naar haar huis, en vroeg haar om naar zijn wandelende takken te komen kijken, maar ze zei dat ze niet wou. Het is namelijk zo dat Sander, sorry Sander, niet zo mooi is.
Dan was er daar een heel gedoe rond, sorry, ik ben te lui om het uit te leggen, tenzij je het vraagt :)
oké ik zal het toch zeggen.
Ze vertelde het maandag op school, waarna meisjes van de klas hem daarover de hele tijd gingen lastigvallen. Hij had haar via Smartschool (een site voor scholen waar je punten op staan en zo, bleh) ook om haar nummer gevraagd om te sms'n. Die middag hebben ze hem mijn nummer gegeven, omdat ze echt niet wou dat hij haar nummer had. Die avond begon hij te sturen, en ik heb gezegd dat ik het was, want ik vind dat vreselijk, dat soort gedoe, spelletjes spelen met iemand en zo.
zo snel mogelijk volgende deel, ik moet stoppen :((
|